Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyangce

    tag

    Sziasztok!

    Akkor most tapasztalat első kézből:
    22.99 Euroért tettem szert egy ilyenre németországban, vettem itthon hozzá egy 128-as kártyát meg egy Sennheiser PX 10 fülest (Bővebben: link).
    A készülék nem túl igényes, nem lehet például pause gombot nyomni, csak újraindítani az adott számot (beletekerni azért lehet). Szépen szól, pláne ezzel a fülhallgatóval.
    Kiírja, hogy hány kbs-es az adott szám és még eq is van rajta (flat/pop/classic/rock/jazz állással).
    Még egy pozitívum azonban, hogy két jack aljzat van rajta, szóval lehet párban is hallgatni :)

    Egyetlen egy hátrányát fedeztem fel eddig, ami persze lehet, hogy egyedi probléma és nem jellemez minden darabot. Egy 650mAh-s tölthető elemmel kb. 1 órát bírja, ami nagyon satnya (A lassan hat éves WM-EX5 walkmanam a kis lapos akkujáról 10 órát megy). Persze lehet, hogy részben a nem márkás kártya, részben a fülhallgató tehet erről, mindenesetre olyan áramok folynak benne, hogy egy sima eléggé elem felmelegszik tőle.

    Az USB tárhely használatát ellenjavallnám, mert XP alatt installálni kellett külön drivert, hogy működjön.

    Yangce

    ''Soha ne becsüld le egy olyan furgon sávszélességét, amely kazettákkal telepakolva száguld az autópályán!''

Új hozzászólás Aktív témák