2019. augusztus 17., szombat

(#1) HERR Z

HERR Z
(veterán)

tetszetős h rákapnak a fehér nyákra...ez a Sapphire A64 lappal és egy Triplex vgaval...kellemes küllemű kombó lenne;)

(#2) kantor válasza HERR Z (#1) üzenetére

kantor
(tag)

konnyen meglatszik rajta a kosz

apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

(#3) exile válasza kantor (#2) üzenetére

exile
(tag)

Milyen kosz? Max a por, de az a sötétebb színeken jobban meglátszik.:DD

Amúgy nem rossz tuner, csak kár, hogy nálunk nem fog olyan gyorsan elterjedni a digitális sugárzás.:((

(#4) PEPE85

PEPE85
(senior tag)

Azt írják mindenhol, hogy a digitális sugárzás tesztfázisban van. Az azt jelenti, hogy ők szenvednek vele valamit vagy mondjuk 1-2két csatornát tudnék fogni vele, ha megvenném?

Watch HD movies with Telekom

(#5) janpotocki válasza PEPE85 (#4) üzenetére

janpotocki
(senior tag)

a kérdésedre az Antenna Hungária válaszol:

Bővebben: link

(#6) ArGab válasza PEPE85 (#4) üzenetére

ArGab
(őstag)

MTV, M2 és Duna fogható vele Kab-hegy és Budapest vételkörzetében. De lehet hogy néhány hónapon belül még 2 csatorna is bekerülhet, és így egy multiplex tele is lesz. De többre addig nem lehet számítani, míg nem lesz itt az átállás (kb. 2008-tól és 2012-re megszűnik teljesen az analóg sugárzás.)

(#7) PEPE85 válasza ArGab (#6) üzenetére

PEPE85
(senior tag)

Vennék szívesen egy ilyen tuner kártyát, mert tetszik nagyon a dolog csak legalább Rtl Klub-ot vagy TV2-t sugároznák, mert ezen a három csatornán nem igen lehet kihasználni a Stereo, Dolby hangot vagy a hihetetlen képélményt, de tudom, hogy egy darabig nem lesz csatornabővítés. :O

A választ peig köszönöm.

[Szerkesztve]

Watch HD movies with Telekom

(#8) exlepra

exlepra
(tag)

Pesten mekkora ''drót'' kell egy ilyen küytünek antenna gyanánt?
Nem nagyon szeretnék felrakni semmit a tetőre.

(#9) marcee

marcee
(addikt)

Nem világos nekem, hogy analóg adást lehet-e fogni ezzel a kártyával?

\m/

(#10) ArGab válasza exlepra (#8) üzenetére

ArGab
(őstag)

(#11) ArGab válasza marcee (#9) üzenetére

ArGab
(őstag)

Ha jól értelmeztem csak digitálisat, és tud magából kiadni analógot - pl tökéletes multimédás PC-hez set-top-box helyettesítésére.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.