Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PPeter

    addikt

    válasz Agyzuzo #30 üzenetére

    Ha személyesen találkozol valakivel, akkor a modora, beszéde, stílusa alapján tudod meg, milyen emberrel beszélsz. Ha valakit meszólítok az utcán, igyekszem megtisztelni az illetőt azzal, hogy ne kelljen hozzám külön fordítógép, hogy érthetően adjam elő a véleményem: mert hiába a tartalom a lényeg, ha a közeg, amin keresztül közvetítem, értékelhetetlenné teszi. A netes fórumok, közösségek tagjai azt látják egymásból, amit le- vagy beírnak. Számomra ez egyfajta mentális, virtuális higiénia. Nagyon fontos, hogy amit ilyenkor látnak belőlem, az ne csak mondanivalómat tükrözze, hanem belőlem mutasson valamit és feltétlenül látszódjék a tiszteletem, amivel a többiek felé fordulok azon keresztül, hogy helyesen, olvashatóan írom le a mondandóm. Ha ehhez hozzávesszük, hogy milyen sok fiatal, kamasz, könnyen befolyásolható, rossz szokások felvételére igen fogékony emberke olvassa a fórumokat, akkor a szándékosan helytelen írás még felelőtlenség is.

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Új hozzászólás Aktív témák