Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foglalt név

    addikt

    Az a vicces, hogy itt tombol mindenki. Kijön vagy nem jön? Mi lesz most? :Y
    Valóban sok 8800 kelt el itthon. Az pedig, hogy tudsz erről azt is mutatja, hogy miért. Ez is egyfajta státuszszimbolum lett. Szarul él a magyar és mindenhol próbál villantani, hogy neki igenis jó. Én ha veszek valamit, azért veszem, mert szükségem van rá. Ha tervezek vagy programozok és kell a hely, veszek nagyobb monitort, ahhoz kellhet nagyobb kártya. De akkor megveszem és végzem a munkám vagy éppen tv-zek rajta, kinek mi tetszik. De nem a ph-t rondítom tele azzal, hogy nekem már ilyen van bibi-bi.
    Lehetne értelmesen is vásárolni. Ezért van, amit páran már megjegyeztek, hogy kultúrált országban nem mindig a legdurvább hw-e van a usernek, mert feléri ésszel, hogy olyat vesz, ami kell neki. Nem járnak '95-ös A8-as audival a belvárosban, mert nehéz vele parkolni és nem kényszer, hogy feszítsenek. Nem lesz attól nagyobb a pöcsük, hogy hány pontjuk lett 3dmárkban. Akinek kell megveszi, akinek nem az meg nem. Nem derogál azt mondani, hogy 7300gt-m van, mert tudja mindenki, hogy nem ettől lesz ember az ember. Talán egyszer majd nekünk is sikerül felnőni, legalább idáig, de szerintem ez messzebb van, mint az r600 megjelenése... :U

Új hozzászólás Aktív témák