Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Gabesz84 #36 üzenetére

    nekem van 1 samu 200GB-osom, külső winyóként használom egy elég kétes minőségű kínai USB->IDE adapterrel 3 éve, kipp-kopp semmi baja+csendben van, viszont erős igénybevételnél az egyik chipje nagyon melegszik - bár sztem ez is a kínai táp miatt van. szerverben is dolgozott a kicsike 2-3 újraindítással fél évig.

    #38: na igen, ha nincs defraggolva, az elég gáz tud lenni:)) én kb 1-2hetente defragolom a rendszerwinyót, de ha nagy a mozgás, a raktárrészleget sem árt.

    Gyors boot: kiszedtem minden sz@rt a szolgáltatások közül, ami nem szükséges, minden fölösleges aoutoindítást az msconfig-ból - így nálam a rendszer kb 40sec míg feláll. Addig mondjuk kiveszek a hűtőből 1 kis vacsiravalót, ilyenek:))

    Vírus és spykeresés: ezt hagyni szoktam h olyankor csinálja, amikor A: alszom, B: nem vok otthon:)) (a melós gépemen meg olyankor, amikor otthon vagyok:DDD)

    Az idős rendszert egyébként eléggé rendbe tudja rázni egy registrypucolás+defrag kombó. Bár mindezek ellenére én kb félévente újratelepítek.

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák