2019. augusztus 18., vasárnap

(#1) qayxc

qayxc
(csendes tag)

Ha alaplapot veszek, akkor mindig bevált márkákból! Szerintem más is így van, ha csak nem LÚZER! Egy másik alaplap típus kipróbálásának feltételei:

1. Ár / érték
2. Tuningolható
3. Olcsó
4. Garancia

Szerintem sokan vagyunk így!

Nem én voltam, ott szalad!

(#2) Kriza

Kriza
(őstag)

Még egy termék az intelnől, ami arra hivatott, hogy a régebbi - de jó bevált - cuccot váltsa. Ez még többe fog kerülni, még bonyolultabb lesz, de szerintem a teljesítménynövekedés (ismét) elhanyagolható!

Mi az az emeletes kártya (ott ahol elméletileg a VGA van??? Vagy csak rosszul látom? -lehet!

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#3) Snowcat válasza Kriza (#2) üzenetére

Snowcat
(tag)

A PCI-Express x16 port grafikus kártyák fogadására hivatott, s 8.4 GB/sec adatátviteli sebességet biztosít. A képen egy Bus Doctor Rx Analyzer diagnosztikai kártyát helyeztek ebbe a foglalatba.
El szoktad olvasni a cikkeket? :(((

(#4) Agyasima

Agyasima
(senior tag)

Nézem, mint a hülye, de nem tudom kivenni a dolgokat:
tehát: videokártya a PCI-expressbe, alatta CNR, alatta 4 PCI, de:
hol a lótúróban van a 2. PCI-express, és hogy néz ki az a videókártya, emeletes?

Kifolyik a szemem, de nem veszem ki!
Sasszemek, előre!:))

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#5) Xmas válasza Snowcat (#3) üzenetére

Xmas
(tag)

Mit vársz Krizától? El szoktad olvasni a hozzászólásait? :))

(#6) g5hic válasza Agyasima (#4) üzenetére

g5hic
(tag)

Mellette a rövid, barnás csatlakozó egy használaton kívüli PCI-Express x1 bővítőhely.

csak ideztem
bar szerintem is gyanusan cnr

udv
janos

Komputer Kombinát

(#7) pilóta válasza g5hic (#6) üzenetére

pilóta
(veterán)

Nem. Az egy 1x-es PCI Express csatoló, a másikban (16X-os) pedig a diagnosztikai kártya van (ott, ahol a videokártya szok lenni). Itt már nem lesz AGP, mert a videokártyák is PCI Express foglalatúak lesznek.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) karib válasza qayxc (#1) üzenetére

karib
(addikt)

Emmeg hogy a fenébe kapcsolódik a hírhez???

Department of Redundancy Department

(#9) Jaq válasza karib (#8) üzenetére

Jaq
(tag)

:))

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.