Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) Yutani

Yutani
(nagyúr)

Hát, szép nagy darabnak látszik...

Már annyi hűtő van a piacon, csodálom, hogy el tudnak az emberek igazodni. :DDD

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#2) piqla

piqla
(őstag)

Nekem is egy osregi spire huto van a prockomon, de nem hinnem, hogy pont most fogom lecserelni :D

Szereted az állatokat?

(#3) HummeRC

HummeRC
(senior tag)

Nekem tetszik. :C

Volt már Spire hűtőm és elégedett voltam vele. Jó ár/teljesitménye volt. Még a hangja sem volt gázos. Egyetlen apró probléma volt vele, hogy a sűrű lamellák között nagyon gyorsan lerakódik a por és drasztikusan romlik a hűtőteljesitmény. Sűrű takaritással és/vagy jól porszigetelt házzal optimális választás lehet. ;)

(#4) Male

Male
(veterán)

12 cm-es ventilátor 1500-as fordulatszámon sűrű lamellák elött 16 dB??? Háááát...

Amúgy: tesztet, tesztet! :D

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#5) TeeJay válasza Male (#4) üzenetére

TeeJay
(nagyúr)

lesz az 26dB-is a valóságban :D

1200-on is hangosabb lenne mint 16dB :DDD
de azé bírom ezt a korrekt adatmegadást a gyártóktól :B

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#6) orbano

orbano
(félisten)

Nem ertem mar, minek kell ilyeneket is elore bejelenteni, azon kivul, hogy szegeny hiroldalak megeljenek valamibol. Legkozelebb mar az lesz a hir, hogy xy mernoknek volt egy jo otlete zw cegnel, lehet, hogy csinalnak belole termeket 5 ev mulva...

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) twollah

twollah
(nagyúr)

Meg ha 16 helyett 26 az sem nagyon zavaro.

Gyakorlatilag csak nagyon odafigyelvel lehet meghallani azt a 26 dBt.

(#8) Tyberius válasza twollah (#7) üzenetére

Tyberius
(aktív tag)

Nem az a lényeg, milyen számokat írunk rá, hanem az, hogy mit hallunk. Nekem két Primecooler hűtőm van, egy VGAHG1 és egy PC-HCIII+. A VGA hűtő 15-25dB-es, leglassabb beállításban hallhatatlan, leggyorsabb beállításban is alig hallható. A CPU hűtő 15-30dB-es, de leglassabb beállításban is hallható, ha meg annál följebb tekerem, akkor meg jól hallhatóan zúg, és ez a leggyorsabb beállítással még erősebbé válik. Nem hiszem, hogy ekkora különbség lenne 25 és 30 dB között, inkább arra tippelek, hogy ezeket a számokat jobb esetben fülre, rosszabb esetben hasra állapítják meg.

(#9) Loretto válasza Yutani (#1) üzenetére

Loretto
(veterán)

Most hogy elolvastam a hírt, egyetértek a második mondatoddal.

Megmondom őszintén, kész csoda hogy, készülnek új léghűtők, elterjedt a hp, és most megint várni kell valami új dologra, már ha még kihozható ilyen költséghatékonysággal valami innovatív dolog.

Soirée...

(#10) Krix

Krix
(senior tag)

Szerintem csak maga a venti borda nélkül a 16 dB-s, csak ez ''véletlenül'' kimaradt a közleményből. De a 26 sem vészes, legfeljebb leszabályzod 7V-ra.

If it is not broken then don't fix it!

(#11) fix-gen

fix-gen
(tag)

miért nem adtok még a népnek valami infót arról, hogy milyen zajszint kb minek felel meg a hétköznapi életben? Vagyis szerintem sokan úgy vannak vele, hogy esetleg azt hiszik, hogy ha kát 20dB-s venti ''dübörög'' a gépükben az 40 dB. Persze így már könnyen dobálóznak a gyártók az ilyen adatokkal. A törvény pl azt írja elő, hogy lakott területen éjjel 30 dB alatt legyen. Nappal egy óvoda környezetében 60 db a határérték. és hogy hangerőváltozásként 3dB változást érzékelünk. 10dB különbséget meg a kétszeresének fog fel a szervezet. Természetessen ennyi alapján még közel sem elégséges ítéletet alkothatunk a hangról.

(#12) macilaci78 válasza fix-gen (#11) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Azért nem lehet, mert pl egy kávédarálót kikiáltíni 55dB-nek nem lehjet, mert az én ősrégi öntöttvas szovjet gyártmányom a maga ''55dB''-jével hangosabb, mint egy vatta új pl Moulinex daráló...

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#13) rauschie válasza twollah (#7) üzenetére

rauschie
(senior tag)

így látatlanban inkább 40hez fog húzni...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.