Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Jönnek a Sapphire Toxic kártyák (téma lezárva)

(#1) joola

joola
(aktív tag)

Biztos nagyon jó lesz...

Toxic - britni cd-t nem adnak mellé? :DD

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#2) mormota

mormota
(senior tag)

ez azért már egy kicsit ultrabrutál. ekora hűtéstől az agyam is elszállna. nekem már nem tetszik annak ellenére, hogy X800

Illusztrálok, tehát vagyok

(#3) PirosHello

PirosHello
(senior tag)

Nem semmi a hűtése! :( Lassan oda jutunk, hogy egy új videókártya már csak egy nagy hűtés modul lesz, a kártya már nem is látszik :) Persze ha csendes, szép a képe, és gyors is akkor kit érdekel, ide vele! :DD

"Soha ne jelentsd ki, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#4) robekri

robekri
(addikt)

SZVSZ hamarosan új mobo-k jönnek amikre AGP-PCI között 10 cm lesz! :)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#5) guest666

guest666
(aktív tag)

Azért mer nagy, még nem brutál szerintem. A lényeg hogy csendes, és kifújja a levegőt. Én simán elfogadnám :))
Hasonló HIS: [L]http://www.hisdigital.com/html/x800pro_iceqii.htm[/L]

[Szerkesztve]

(#6) Power válasza guest666 (#5) üzenetére

Power
(senior tag)

Inkább legyen brutál, mint hangos vagy instabil.
Sosem értettem azokat akik nézegetni akarják a kártyákat a használat helyet.
Elmenne ez kisebb hűtéssel is, ez főleg tuningolók illetve vájtfülűeknek való. :)

Power

(#7) Oliverda válasza joola (#1) üzenetére

Oliverda
(félisten)

ha annyi esze lesz mint Britnejnek akkor én inkább GeForce-t veszek... :)

[Szerkesztve]

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: kérd a kódod privátban!

(#8) strike-force

strike-force
(őstag)

mind a 2 vga-nak olyan szaga van, mintha már az új ARCTIC COOLING vga hűtés lenne rajtuk, nem? sztem legalábbis.

HP_Z620 / DELL_9010_SFF / LENOVO_M82_SFF - Just realize it!

(#9) faster

faster
(nagyúr)

Nekem a gyári hűtés jobban tetszett, büszke is rá az ATI, hogy nem akkora hűtés kell erre, mint a Geforce6 Ultrára. Vagy ezek szerint mégsem elég a gyári hűtés?

(#10) Obi-1

Obi-1
(őstag)

A TNT2 idejében még direkt menőnek számított, ha egyáltalán volt rajta aktív hűtés. A nagy hűtő szerintem most is azoknak szól, akik evvel akarnak kompenzálni :))

Only a Sith deals in absolutes.

(#11) erdoke válasza strike-force (#8) üzenetére

erdoke
(titán)

Természetesen az van rajtuk. A szagukat még nem ismerem.:D

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#12) erdoke válasza faster (#9) üzenetére

erdoke
(titán)

Ez a hűtés a kisebb zaj mellett nagyobb tuningpotenciállal kecsegtet, pontosabban a gyártó kecsegtet azzal. A Pro-ra szerintem nagyon kóser, az XT-nek ez is kevés komoly tuninghoz.

(#13) strike-force válasza erdoke (#11) üzenetére

strike-force
(őstag)

megasüti, mert az arctic-cooling honlapján én egy szót se találtam róla.

HP_Z620 / DELL_9010_SFF / LENOVO_M82_SFF - Just realize it!

(#14) simonzé

simonzé
(addikt)

Nem piskóta ez a cucc! A hűtése tényleg ultravad!
Biztos sok alaplap lesz gondban a letakart PCI slotok miatt. Nagyon durva, hogy ennyire elhíznak a kártyák, mint ez, vagy a GF6800.

I don't fit in. I fit out.

(#15) viharhozo válasza erdoke (#12) üzenetére

viharhozo
(addikt)

Sztem is az Vga Silencer rev 3 lehet a kepen. A rev 2 is piszok jo sztem, nagynak meg abszolut nem nagy.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#16) faster válasza simonzé (#14) üzenetére

faster
(nagyúr)

Nem kapsz ingyen milliósok háromdé poligont. :D

(#17) -Devil-

-Devil-
(aktív tag)

Hmmmm.... FlowFX ATi módra ;] FlowXT.... ;]
Más oldalakon is láttam már ezt a hírt, csodálom, hogy nem hurrogták le eddig sehol se mint akkoriban az nv hűtését. Na mindegy.
Béke! :)

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#18) Viktor77 válasza -Devil- (#17) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Mit hurrogtak volna le?

Ez a hűtő gyakorlatilag hangtalan, és kifújja a meleg levegőt a házból.

Some people move on, but not us ... not us

(#19) Loretto

Loretto
(veterán)

szép szép.már csak az kell még hogy mindenféle csatolt reklám lesz oldalukon.(nv :)) )

[Szerkesztve]

Soirée...

(#20) erdoke válasza -Devil- (#17) üzenetére

erdoke
(titán)

Te most miről beszélsz? Ezek extra hűtések, amivel elvileg jobban húzható a kártya, illetve azonos teljesítménynél halkabb. Nem gyári darabok mint anno a FlowFX.:F
Mi a gond a hűtéssel?

(#21) Peat;)

Peat;)
(veterán)

Remélem az arctic cooling hűtőket külön is meglehet majd venni, mert most még csak 2.0-ás van a hertánál. Elvileg ugyanannyiba fog kerülni az új ezért várok már régóta rá, meg az időjárás sem volt eddig veszélyes(gépizzító)
Nekem bármelyik x800 jöhetne, nem érdekel mekkora sőt én még egy 6800-asat is elfogadnék:)

(#22) DonLeo

DonLeo
(senior tag)

nem is rossz az ára 100ropi alatt van, bár tudom mire ideér.... :D
bár én 80-90-et sem adnék ki egy vga kártyáért sem

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#23) nbi

nbi
(tag)

Ezzel a Toxic vonallal akarja az ATI megerősíteni a pozícióját? Jól néz ki a cucc. Győzzön a jobbik. :)

3athlon - swim, bike, run

(#24) DummyBoy

DummyBoy
(senior tag)

Igen, ez a hűtés az Arctic Cooling új hűtője :)

Vagy rev 3. vagy Arctic Cooling ATI Silencer ... kiváncsi vagyok mennyivel lesz jobb-gyengéb mint a ZM80D-HP, de legalább kiviszi a meleget :)

Én is hasonlóra gyúrok :) (De sajna csak hűtőre :( )

Life is shor...

(#25) Scytam

Scytam
(tag)

Engem csak az érdekelne, hogy vajon le lehet-e majd szedni ezeket a csodahűtőket, mert IMHO a vízhűtésem hatékonyabb! :)

[Szerkesztve]

(#26) anulu

anulu
(nagyúr)

szerintem ezzel a hűtéssel a kártya hosszabb, mint az 5900XT. az a gáz, hogy már az nV kártya is csak a kezeim legyilklolása árán fér be a házba. szerintem ez nem fog... :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#27) Ijk

Ijk
(nagyúr)

Szerintem hamarosan újra divatba jönnek a fekvő házak. Ha hűtők mérete így nő tovább lassan az álló házakból a saját súlya fogja kiszakítani a kártyát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#28) erdoke válasza nbi (#23) üzenetére

erdoke
(titán)

SZVSZ ennek kevés köze van az ATi-hoz, annál inkább a Sapphire-hoz. Ez egy korábban is meglévő termékvonal cseréje valószínűleg (Ultimate Edition kártyák Zalman hűtéssel).

(#29) Peat;) válasza DummyBoy (#24) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Már a jelenleg kapható arctic hűtő is jobb mint a zalman, kb. 5 tesztet néztem mindenhol nyert. Viszont valamivel nagyobb(bár a zalman ventivel már még nagyobb), de könnyebb olcsóbb, és még jobban is hűt.

(#30) DummyBoy

DummyBoy
(senior tag)

Tudom, én is olvasgattam őket, ráadásul láttam egy igen baba kis képömlenyt az újról (Erről :) ) és már nagyon várom ... remélem ha hazaérek a nyaralásból, már mehetek bevásárolni :)

Life is shor...

(#31) mattheus

mattheus
(senior tag)

Sziasztok!

Én is Arctic Silencer Rev. 3-ra vadászok, mert Sapphire 9600XT-n jó 3 hete koncertezik egyre hangosabban a venti. Tudtok vmi frissebb infót róla? Mikor lesz ? Esetleg a Herta-n kívül lehet majd máshol is kapni ? Rev 2. miért nem jó ? Nem fér rá? Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Jönnek a Sapphire Toxic kártyák (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.