Hirdetés

2019. július 20., szombat

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Jön a Matrox Parhelia-2 (téma lezárva)

(#1) peace&love

peace&love
(fanatikus tag)

Na ennyi. Egy csomó fórumba' széjjel kérdezősködtem az agyamat, hogy vajon miért nem megy úgy a parhelia ahogy kéne, erre most végre le van ide írva hogy miért. Feketén-fehéren, úgy hogy még én is értem.

Azért egy olyan fanatikus Matrox-buzi mint én nem tántorodik el.
A most öszeállítandó vadiúj céges gépembe Parhelia lesz, mert az jó.:DD :DD :DD

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz!

(#2) cookiemonster válasza peace&love (#1) üzenetére

cookiemonster
(lelkes újonc)

amikor végre pénzem lett arra, hogy ''rendes'' vidikártyát vegyek a gépembe, több hónapi töprengés után egy G400-ba ruháztam be. Azóta sem bántam meg, mer azóta sem láttam ilyen szép képet a kistévén....és persze azóta is megvan, most éppen a barátnőm gépében, néha leülök ám nosztalgiázni. A lényeg az, hogy nem gyors, de gyönyörű
Hajrá Magyarország, hajrá Matrox-buzik!

...de van elektronikus kapcsolat!! Csak nem működik...

(#3) Power

Power
(senior tag)

Nem az itt a lényeg, hogy szebb képe van, hanem a képmínőség/ár és a teljesítmény/ár...alaposan le van maradva.
Meg is értem, hogy sok embert kirúgnak...komoly tervezési hibák vannak itten.

Power

(#4) napos2600

napos2600
(fanatikus tag)

akkor en mit matrox buzi #3 szinten remenykedve varom ezeket a fejlemenyeket:))

(#5) peace&love válasza Power (#3) üzenetére

peace&love
(fanatikus tag)

Épp az a cikk lényege, hogy a többi kártyával egy kalap alá véve tesztelik ezt a VGA-t is, álltalában játékokkal, vagy olyan progikkal amik majdan elkészűlő játékok effetusait alkalmazzák. De ezek nem használják ki a kártya nyújtotta szávszélességet, relative tehát az ati meg mittoromémmilyen kártyákat is be lehetne egy nem Frame/Sec jellegű, hanem képélesség+3DSMax render+10bites csatornánkénti színmélységes+3monitoros tesztbe vonni aztán elmondani róluk, hogy hát igen, valamire azért azok is jók...
NEM?

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz!

(#6) MasTer válasza peace&love (#5) üzenetére

MasTer
(kvázi-tag)

http://www.xbitlabs.com/video/3dsmax5/
Itt található némi teszt a ''komolyabb'' dolgokról pl. smax5, ill csak az. Hát...

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Jön a Matrox Parhelia-2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.