Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) marso

marso
(tag)

ez most hogy van számozásilag. az 51 gyorsabb mint az 53???

(#2) MrSummer

MrSummer
(aktív tag)

Ez az 53 ez nem 53 hanem 43

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#3) -Devil-

-Devil-
(aktív tag)

Nem FX-43? :F

Valahol már olvastam ilyet, hogy egy 1.4 GHz-es Opteronon alapuló A64FX jelenik majd meg Athlon 64 FX-43 néven. Alacsonyabb órajel, magasabb számozás? :F Nem lesz ez így jó.

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#4) Yutani

Yutani
(nagyúr)

Hát ezt most durvára nem értem...

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#5) Yutani válasza Yutani (#4) üzenetére

Yutani
(nagyúr)

Ráadásul FX-ről van szó, a képen mégis Opteron van... :F

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#6) hobizoli

hobizoli
(veterán)

Hm...kentaur melleutott egy chr-l...igaz 2-3x...

hobizoli

powered by MegaSquirt2 v3.0 standalone EFI system, www.diyautotune.com

(#7) Yutani

Yutani
(nagyúr)

Máshol is találkoztam ezzel a hírrel, és valóban FX-43-ról van szó. Kéretik javítani a hírben és a hír címét is!

(#8) Hun'reeth

Hun'reeth
(őstag)

Biztos mindjárt kijavítják. :D
Pedig reméltem, hogy igaz a hír.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#9) Hun'reeth válasza Hun'reeth (#8) üzenetére

Hun'reeth
(őstag)

Megtörtént. :t

(#10) ctg

ctg
(csendes tag)

Ez durva jó !
Elkezdtem olvasni a cikket mint FX - 53 és hogy hű de nahát ez nem értem hogy jött ki és mire ideértem a fórumba már ki is javitották a cikket :))

(#11) Keitaro válasza Hun'reeth (#9) üzenetére

Keitaro
(addikt)

A topic címe maradt :)

(#12) MrSummer

MrSummer
(aktív tag)

A dolog onnantól kezdve lesz érdekes ha ezek is támogatják a 400-as ramokat és esetleg huzhatóak is lesznek mert 190 euro má nem a világ

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#13) fLeSs

fLeSs
(nagyúr)

Az Opteron nem támogatja a 400-as memókat, ugye el kéne olvasni a cikket :)), tehát ez kilőve. Viszont húzható :C

(#14) MrSummer válasza fLeSs (#13) üzenetére

MrSummer
(aktív tag)

Azt hittem hogy csak az alapja mint az fx51-nek, az opteron 148-as.

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#15) Hun'reeth válasza Keitaro (#11) üzenetére

Hun'reeth
(őstag)

Már nem. :D

(#16) fLeSs válasza MrSummer (#14) üzenetére

fLeSs
(nagyúr)

Opteron 148-as nem létezik, a cikkbe csak azért lett beleírva, mert olyan jól hangzik :D
A lényeg, hogy ez végülis tényleg egy FX-43, csak DDR400 támogatás nélkül.

(#17) Goose-T

Goose-T
(veterán)

De ki fog ilyet venni?

Rockzenénk: https://fb.me/scharlotterhodes

(#18) fLeSs válasza Goose-T (#17) üzenetére

fLeSs
(nagyúr)

Aki már most az Athlon 64 FX-ek erejét szeretné érezni :D alacsonyabb órajelen. Ha lemegy az FX-51 ára, akkor meg cserél.
Bár az a gáz, hogy majd jön a 939-es FX, akkor meg halott 5let az egész.

(#19) anulu

anulu
(nagyúr)

Jó lenne látni, mennyit tud ez az FX-43. ~50e forintot akár még meg is érne a proc, csak az ECC+Reg RAM-ok ne kellenenének...

Öööö, kis hazánkban mikortól lehet vételezni földi halandók számára, kiskerben A64 3200+ procit, Abit KV8-MAX3 lappal? :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#20) fLeSs válasza anulu (#19) üzenetére

fLeSs
(nagyúr)

A cikkünkben van egy Opteron 240, ez ugyanaz, csak egyprocis változatban -> Opteron 140.

(#21) eper-fa válasza fLeSs (#20) üzenetére

eper-fa
(aktív tag)

nem szertem ezt a számozást. tök megtlvesztő. a 240 jóval nagyobb teljesítményt ígér, mint a 140, pedig tök ua...

tényleg nem írták át a nevét sem? azv sizont vicces :DD

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#22) Drizzt

Drizzt
(nagyúr)

Ez egy nagyon jó húzás!!! És rendkívűl baráti áron!!! Biztosan jól is húzható, bár most elvesztettem az ilyen elvi fsb, meg ilyesmik melletti fogalmat.

Amúgy: aki majd jó teljesítményt akar, az megveszi a gép többi részét, egyelőre a 1x0 árú procival, 799 árú helyett és idővel kicseréi.

Nagyon szép gesztus, jó üzleti húzás!

Így tovább AMD! :C

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.