Hirdetés

2019. június 18., kedd

(#1) Loretto

Loretto
(PH! nagyúr)

Egyszerű kis hűtőnek tűnik, AM2 támogatás nélkül.

Soirée...

(#2) bagyulajuve

bagyulajuve
(PH! addikt)

valszeg nem lesz túl drága
és való igaz nem támogatott az am2, ami nagy hátrány :(

(#3) Remington

Remington
(őstag)

Ennyiből jó az intel h nem cserélgeti túl gyakran a foglalatokat. Jó kis hűtő és mivel spire biztos nem lesz egetrengető ára.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#4) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

Szép kis cucc. :))

(#5) VaniliásRönk válasza Remington (#3) üzenetére

VaniliásRönk
(PH! nagyúr)

Azért az AMD sem viszi túlzásba... az elmúlt 6 év:
Intel: 370, 423, 478, 775
AMD: 462, 754/939, AM2
Szóval tényleg király az Intel, még jó hogy nem cserélgeti gyakran a foglalatait, mi lenne ha akár csak vádolni lehetne ilyesmivel. :DDD

[Szerkesztve]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#6) GAlli

GAlli
(tag)

igen hangos lesz, remelem lesz benne valami fordulatszam szabalyzas

(#7) VaniliásRönk válasza GAlli (#6) üzenetére

VaniliásRönk
(PH! nagyúr)

Az újabb chipsetekben kivétel nélkül van fordulatszám szabályozás, sokon még a rendszerhűtők is szabályozhatóak.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#8) ngabor2 válasza Loretto (#1) üzenetére

ngabor2
(PH! nagyúr)

biztos, hogy am2 nélkül? oké, a 940 jelentheti az opteron 940-et is, de az am2-t is.

(#9) Remington válasza VaniliásRönk (#5) üzenetére

Remington
(őstag)

Utóbbi 3 év:
Intel: 478, 775
AMD: 462, 754, 939, AM2
:P :)

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#10) VaniliásRönk válasza Remington (#9) üzenetére

VaniliásRönk
(PH! nagyúr)

Erre mondta Churchil nagyon találóan: ''Csak abban a statisztikában hiszek, amit magam hamisítottam.''
Egyébként a 754 és a 939 a hűtők szempontjából absz. kompatibilis, szóval nem véletlenül vettem egy kalap alá. :P

(#11) syn7h37ic válasza VaniliásRönk (#5) üzenetére

syn7h37ic
(PH! nagyúr)

Kihagytad az intel slot1, és az AMD slot a foglalatát....

Amúgy nem rossz holmi, bár nem cserélném ke a coolinkemet.
Bár a VGA-ra nem lenne rossz..... :) Home made cooler rulez.

[Szerkesztve]

(#12) Loretto válasza ngabor2 (#8) üzenetére

Loretto
(PH! nagyúr)

Szetinem az ki lenne emelve, midnenhol AM2-nek van titulálva.

Soirée...

(#13) LordX válasza VaniliásRönk (#5) üzenetére

LordX
(PH! kedvence)

Nem a foglalat cserélgetése a baj az Intelnél, hanem hogy az elektronikai jellemzőket változgatják minden maghoz.. Tualatint nem tettél bele Copperminehoz készült lapba, S478 Northwoodot nem tettél be S478 Wilamettehez készült lapba. LGA775 Prescottot nem tettél be LGA775 Northwood-os lapba. Conroe-t nem teszel bele LGA775 Prescotthoz készült lapba..

(#14) Ste

Ste
(PH! kedvence)

Kicsit hajaz szvsz a Ninja-ra

(#15) ngabor2 válasza Ste (#14) üzenetére

ngabor2
(PH! nagyúr)

hááát, a ninjaban egy kicsit több cső és egy kicsit kevesebb venti van.

(#16) REDeath

REDeath
(PH! addikt)

Hát én ha most kéne hűtőt vegyek akor vagy egy Arctic Coolingot vennék, de méginkább ezt: Zalman CNPS9500, ez sokkal joban hűt, és halkabb is... azt nem tudom vane annyira halk mint az AC-k, de az 1350 rpm-nél a 18 dB az nem sok szerintem... pláne ahhoz képest ahogy hűt...
De azért jó próbálkozás a Spire-tól:D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#17) erdoke válasza LordX (#13) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)

LGA775-ös Northwood is volt?

[Szerkesztve]

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#18) D.Orion válasza REDeath (#16) üzenetére

D.Orion
(PH! kedvence)

Ez a hűtő lesz maximum 5500Ft(áfával, kiskerben, mindennel együtt) a te álltalad említett Zalman 9500 kicsit jóval drágább, ráadásul az sem megy rá az AM2-re csak a külön arra kiadott változata. Szóval a 9500 sztem a lehető legrosszabb választás ár/teljesítmény szempontjából. Ez a kis VertiCool III pedig rendelkezik négy féle lefogatóval is. Szerintem a maga mezőnyében szép példány lett. Tény és való, hogy egy kicsit hangos.

AC: [link]
Freezer 64 Pro: AMD 754, 939, AM2
Freezer 7 Pro: Intel 775
Super Silent 4 Ultra TC: Intel 478

Zalmi9500: [link]
CNPS9500 LED: AMD 754, 939, 940 Intel 478, 775
CNPS9500 AM2: AMD 754, 939, 940, AM2
CNPS9500 AT: Intel 775
1350RPM-en 18dB az egy jó erős átlag.

Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp Dö Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp

(#19) CriticalHit

CriticalHit
(őstag)

Tesztet, tesztet és tesztet.

"Hernyó maradsz, bár fent keringsz. Nem a szárny szab itt mértéket, hanem a gerinc."

(#20) polip

polip
(PH! addikt)

engem érdekelne a súlya, és az, hogy hogy lehet cserélni a ventit

sokallom mellesleg a 26decibelt is.....

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#21) [HUN]Tyson

[HUN]Tyson
(senior tag)

Szevasz semmi eredeti ötlet, jó néhány, szinte megszólalásig ilyen hűtőt találunk a piacon. Valamelyik gyártó előállhatna már valami hatékony, de olcsó innovációval.
Ha az ára nem lesz túl magas, versenyképes lehet. Bár kicsit én is sokallom a 2300-at.

(#22) Hun'reeth

Hun'reeth
(őstag)

Attól tartok kissé fütyülni fog ez 2300rpm-en. Túl sűrűnek tűnnek a lamellák. :U

#13 LordX: Ott a pont! :R
Mellesleg nem tudom miért emlegette fel bárki is a foglalatokat?! Itt hűtőkről volt szó és az AMD-nél S754/S939 + néha AM2 is kompatibilis.

Hoppá! Tegnap voltam 1400 napja regisztrálva :P

[Szerkesztve]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#23) Male válasza erdoke (#17) üzenetére

Male
(PH! nagyúr)

Az nem, de LGA478-at könnyen lehetett belőle csinálni :DDD

Amúgy ez a hűtő szerintem elég zajos lesz... 9 centis venti 2300rpm... ez már eleve nem halk, ráadásul egy elég sűrű ''borda'' közé van szorítva kétoldalról.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#24) LordX válasza erdoke (#17) üzenetére

LordX
(PH! kedvence)

Öhm, mittudoménmár, de volt Northwood és Prescott ugyanazon foglalatba, ''csak'' az elektronikai jellemzők miatt nem működtek a Prescottok a régi lapokban.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.