Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hoek

    tag

    Hello!
    Ma ''megépitettem'' ez a dolgot.Az áldozat egy polyfoam volt,ami már megért egy-pár bulit,a szigeten pedig sárban úszott,szóval nem éppen újnak néz ki.Gondolkodtam már ilyesmiről, mert az ipari ventilátorokon van egy felmosórongyszerű anyaggal bélelt cső,igen hatásos hangtompitó.ez egyébbként egyenes,nincs benne ilyen keresztező rétegek.

    Elég szépen tompitja a táp húúúúúzását, főleg ha hozzáteszem hogy csak 12 cm hoszzú, és 2 db akadály van benne.

    Mindennkinek csak ajálani tudom,de megvételét senkinek.Az akadályokat Palma Tex-el ragasztottam,de gombostűvel azért még rögzitettem őket.Szerintem utobbiak jobban tarja és egyszerübb is összerakni igy.

    Hajrá,mindenki ragasszon kipufogót a gépére!

    ''A világ legszebb dolga a fogaskerék,még a tengely-csapágy van ami még szép.'' D.A.

  • Hoek

    tag

    Sajnos semmi képalkotó eszközöm nincs most itthon.
    Nem nehéz elképzelni szerintem, polyfoam henger, ragasztószalaggal összefogva,benne 2 akadály, kb 70%-ot takanak,egymáshoz képest 180 fokkal elfogatva, igy természtesen nem lehet átlátni rajta.
    Ronda méregzöld volt igy feláldoztam egy A4-es dipát boritásnak.
    Hozzáteszem hogy a táp 300W-os DTK,szóval nem olyan vészes,de ha odafigyelsz érezni a különbséget.A zaj tompább és talán kicsit mélyebb.
    Sok sikertt!

    ''A világ legszebb dolga a fogaskerék,még a tengely-csapágy van ami még szép.'' D.A.

Aktív témák