Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    Off: Én nagyon szívesen tuningoltam volna anno a 3GHz-es northwood-omat, csak épp az alaplap (IC7) kicsit zokon vette a dolgot, és mindíg seggberúgott, ha megpróbáltam...
    (Ha Windóz alól emeltem FSB-t akkor 2percre rá fagyi, ha BIOS-ba akkor NO-BOOT...)

    Core2 hifejezetten az a proci, amiből megveszed az eggyel, vagy kettővel gyengébb modellt, az ebből adódó pénztöbbletből megveszed a legjobb(legtuningabb) deckát + egy f@sze procihűtőt, majd szenesre húzod azt... Ilyen volt anno D805-ös, ha jól emlékszem...


    IN: Én várom a Bearlake-et, kifejezetten az X-re és a G+-ra vagyok kíváncsi!

    Alapelveim közt van ilyen téren, hogy vagy a legjobbat, vagy a leghasznosabbat!
    X a legjobb, G+ meg a leghasznosabb (had ne részletezzük milyen integrált készség jóvoltából...).

    OFF2: Amire kíváncsi leszek még, az az, hogy ezek a rev2 magvak lényegében húzutt Cor-ok lesznek, vagy az alapot emelik (remélem ez érthető)

    Kifejtés:
    Tegyük fel, hogy most 200-az alap. Innen emelhetjül 500-ra. Kérdés lényege, hogyha 300 lessz az alap, emelhetjük-e 600-ra??


    [Szerkesztve]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák