Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

(#1) HERR Z

HERR Z
(veterán)

lehet én voltam csutkamásnapos de egy héttel ezelőtt már volt sockit nagykerátlistáján ez a cucc.....na akkor hogy is van ez?:F:F:Fő árul asztalit?:D

(#2) Bgs

Bgs
(senior tag)

Azert, ha mar osszehasonliutgatunk, akkor jelezzuk, hogy a ket TDP nem ugyanaz! :(

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#3) erdoke válasza Bgs (#2) üzenetére

erdoke
(titán)

Egyetértek. Viszont az Intel-féle maximális fogyasztást ki kell mérni, mert bizonyos CPU-knál +30% a TDP-hez képest, másoknál +10% alatt marad.

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#4) AMD Power

AMD Power
(titán)

Jöhet az AMD!! Kíváncsi leszek mire lesznek képesek teljesítménybe!

http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/news/cid/1/y/8026.html

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#5) polika válasza HERR Z (#1) üzenetére

polika
(senior tag)

lehet hogy csutka részeg voltál ezt ugyebár nem lehe kizárni sosem, de az is igaz hogy pl lehetett magiccomp árlistában pl február környékén abit AX8-at árral együtt látni aztán olyat még most se lehet mo-n kapni pl...

(#6) HERR Z válasza polika (#5) üzenetére

HERR Z
(veterán)

mivel a héten a holnapi nyelvvizsgára készültem ezért nem ittam semmi ártót:)AX8-at ready pedig szerez neked ha kell, szal az nem lehetetlen...minnyá linkelek:)

íme amúgy:
CPU ATHLON 64 MOBILE 3700+ 81.5W 57 720 72 150 76 479

Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#7) Deluxe00

Deluxe00
(senior tag)

ha már 754 akkor ilyen:) Ez tetszik

(#8) Jim Tonic

Jim Tonic
(nagyúr)

Ezek biztosan visszatartott jó minőségű darabok, amiket a 754 megszűnése előtt kidobnak, hogy adjanak neki egy utolsó lökést nem olcsó áron.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) joshua7

joshua7
(veterán)

Vajon mit bírna egy ilyen proci?

Semper Fi

(#10) joshua7 válasza HERR Z (#6) üzenetére

joshua7
(veterán)

Látom egyre jobbakat találsz ki: 9700 XT PE... :D

Semper Fi

(#11) Jim Tonic válasza joshua7 (#9) üzenetére

Jim Tonic
(nagyúr)

Ha belegondolsz, hogy a bartonoknál is csupán a mag minősége határozta meg a besorolást, vagy hogy az S939-es 3000+-ok nagy része elbírja a sokkal nagyobb testvéreinek sebességét, akkor kb. itt is arra a következtetésre lehet jutni, hogy sokkal nagyobb frekvenciára már nem húzható. Bartonokból pl. a 2500+ volt a legnagyobb tartalékokkal. De ez feltételezés, sosem lehet igazán előre tudni. az én 3000+-om, ami most van, 1MHz-et sem enged.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.