Hirdetés

2019. augusztus 26., hétfő

(#1) Elrood

Elrood
(őstag)

ICH7 miben nyújt többet mint a ICH6?
Sata II?

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2) hétalvó

hétalvó
(addikt)

Ki fogja ezt megvenni SLI nélkül?
Aranyárban.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#3) L3zl13

L3zl13
(nagyúr)

Ha már CIA és MIB akkor a harmadiknak nem tudtak volna RGB helyett valami KGB-s rövidítést kitalálni?

Aki hülye, haljon meg!

(#4) Scream007

Scream007
(őstag)

szerintem szebb mint az asus lapja.
mi az a kártyabővító hely balra a procihelytől???

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#5) vottokar válasza Scream007 (#4) üzenetére

vottokar
(aktív tag)

Valószinűleg a szokásos tápfeszregulátor modul helye.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#6) ReJim

ReJim
(őstag)

''A 8 GB DDR2 memóriát fogadó''
szép:)
és van neki 4 memó foglalata, ami be egyenként 2gigásat tudok rakni!?!?:U
Igaz nagyon nem nézegettem mostanában az alaplapokat, de most ezen megakadt a szemem....
meg ezen hol van 2 PCIe??

</end.?>

(#7) PowerMan

PowerMan
(csendes tag)

Akinek erre van pénze, az majd belerakja minimum az x850XT -PE kártyát, ahoz meg felesleges az SLI...
Jó lap, de szerintem induló ára kb 50+fa... annyiért meg (sőt sokkal olcsóbban)tényleg érdemesebb NF4 SLI lapban gondolkodni :D.

Asus párti vagyok!!!

(#8) lol

lol
(senior tag)

rgb hmm ez rosszat sejtet...

(#9) t-shirt válasza ReJim (#6) üzenetére

t-shirt
(veterán)

a PCI csatik alatt, azok a kicsi feketék azok :)

(#10) Gdi

Gdi
(senior tag)

Szép szép, de maradok ASUSos... MEG MI AZ HOGY SZEBB MINT AZ ASUS.. ez mélyen belémgázolt :( :O

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#11) Gdi válasza Elrood (#1) üzenetére

Gdi
(senior tag)

ICH7 miben is jobb akkor? sata 2 van 6osban is, nem? :U

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#12) ALI_G válasza Gdi (#11) üzenetére

ALI_G
(veterán)

Vigyázz magadra Gdi, ma már 2 topicodat is zárolták ha jól láttam :)

(#13) Gdi válasza ALI_G (#12) üzenetére

Gdi
(senior tag)

1et feleslegesség miatt, a másiknak csak nem néztem utánna elég alaposan.
De ezt most miért is mondod?

(#14) ALI_G válasza Gdi (#13) üzenetére

ALI_G
(veterán)

szvsz az a topic hogy szólánc ténleg felesleges volt, a másik meg már ténleg létezett, de mostmár ne offoljunk tovább, mek aludni

(#15) _cirmos_

_cirmos_
(őstag)

csak én nem találom a plusz tápcsatit ami a másik 955x-es lapon volt? tudjátok az a speckó...

szerk:
ez volt az asus lapnál: ''Kiegészítés: az alaplap az Intel munkaállomásokba, szerverekbe szánt lapjaihoz hasonlóan SSI rendszerű tápellátást igényel, vagyis a 24 érintkezős csatlakozón kívül egy nyolctűs +12 voltos csatlakozó található rajta.
''

[Szerkesztve]

(#16) ReJim válasza t-shirt (#9) üzenetére

ReJim
(őstag)

az a PCIexpresz? lol, nem tudtam.. vagy ez megint valmai más szabvány ami nincs a comodoromon?;)

</end.?>

(#17) t-shirt válasza ReJim (#16) üzenetére

t-shirt
(veterán)

Pedig azaz, egésszen pontosan 1X PCI-Express csatik. A széles fekete ahóvá a vga-t kell tenni az meg 16X PCI-Express csati.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.