Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) Retekegér

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

No, kíváncsi leszek a teljesítményre. Az asztali gépekbe szánt VGA-knál is szeptemberre ígérték a 80nm-es gyártástechnológiát, nemde?

[Szerkesztve]

<< AMD - Advanced Mining Devices >>

(#2) orbano

orbano
(félisten)

isteneeem végre egy noti amit megvennék, erre elbaxxák a glare type kijelzővel :O :W

A vér nem válik VAZZE!™

(#3) rocket

rocket
(nagyúr)

A mobility radeon x1700 is a8j tipusban tunt fel eloszor :)
[kép]

[kép]

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4) Renwick válasza rocket (#3) üzenetére

Renwick
(senior tag)

Úgy tudom az itt nem kerül forgalomba, ez az A8Js viszont tuti kapható lesz Európában...

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#5) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

mellékelt hatcellás akkumulátorral üzemidő? Ár?

Amúgy nekem tetszik ez a noti, faint-ul hangzik. Kíváncsi vagyok a tesztekre.

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#6) Lars

Lars
(őstag)

Jó kis vas. Tetszik.
Ha lenne egy ilyenem, lehet hogy az asztali gépemet el is adnám.
Ellenben szinte biztos vagyok benne hogy mire ideér, és én egy boltban meg tudom majd venni, olyan 5-600 K körül lesz az ára. Az meg nem az én pénztárcám.
Már csak az rémiszt meg, hogy ez a kis vacak kb 2x gyorsabb a mostani aztalimnál :D

(#7) faster

faster
(nagyúr)

... grafikus processzor 12 pixelfutószalagot tartalmaz majd, azaz pixelsávszélessége ötven százalékkal megnövekedett elődjéhez képest.

Pixelsávszélessége? :F Mióta hívjuk a számítási teljesítményt sávszélességnek?

(#8) Renwick válasza faster (#7) üzenetére

Renwick
(senior tag)

''pixel bandwith'' - ez szerepel a sajtóközleményben, szerintem a szó szerinti fordítás ez esetben helytálló, még ha nem is használjuk ezt a formát túl gyakran...

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#9) REDeath

REDeath
(őstag)

Fasza kis notebook, de azért a versenyt csak súlyban veszi fel az Alienware-ekkel... Mármint teljesítményben

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#10) t72killer válasza REDeath (#9) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog (1)

Na meg valoszinuleg holeadasban is veri az Alien-notikat:
Havernak csucs-Alien notija van (7800Go, 2.2GHz Centrino - akkor meg nem volt Conroe, 7200RPM-es wincsi) Es annyira melegszik h megolvadt benne egy mini pci kartya...
Leginkabb wincsi melegszik, Tojast lehetne sutni rajta. Montam is neki h cserelje lassabbra, csakhat meg igy is az a rendszer szuk keresztmetszete :W
Meg eleg sotet a kepernyoje is :(((

Szval inkabb veszek vmi befutottabb markat, az alien nagyon rament arra h nemszamit mennyit fogyasz/fut, nem szamit h 6 kilo (adapterrel egyutt, mert persze a 220W-os noti tap is 3x akkora mint a 90w-os) nyomjunk bele mindent gondolkozas nelkul.

[Szerkesztve]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#11) Matyee7

Matyee7
(csendes tag)

Sziasztok!
Sűrgős segítsére van szükségem. Láttam fujitsu-siemens laptopot a notebook.hu-n. Pontos típusa: FUJITSU SIEMENS Amilo Xi 1526 02. Nézzétek meg és mondjátok el nekem véleményeteket róla!!, ár?, no meg általában a fujitsu-siemensről. Köszike, de vissza az asus-hoz. Felcsillant a szemem amikor olvastam a hírt. Pont ilyet akarok, mondtam. De mi az hogy 14'' gleartype kijelző? lécci valaki árulja el nekem. Köszike. :R Ugyanis épp hosszabtávra veszek laptopot és nem akarom túlzottan elsokalni, de olyat sem akarok venni amit csak 1 évig tudok használni. Gondolok itt a Vistára, Nfs sorozatra (persze full felbontásban) ugy kb 3-4 évig kéne tudnom futtatni a jatekokat. Szóval 6 kiló a max. És eme két laptop között hezitálok, szóval szerintetek belátható időn belűl kapható lesz az Asus? Érdemes lenne több pénzt áloznom az Asusra? Nem kicsi a kijelzője? Szerintetek mennyivel lesz gyorsabb a 7700-as ugyan olyan gépparamétereket feltételezve? Mostani gépem 3dmark 2003-ban 11790-et ment és 05-ben ugy 2,5 -3 körül volt. Ennél kéne gyorsabb. Egyenlőre ennyi. Köszönöm nektek.

Nvidia forever

(#12) chatal

chatal
(csendes tag)

Valaki esetleg birtokolja azóta? Hírek, infók, tapasztalatok? Ha minden jól megy 2 hónap múlva váltok egy ilyenre.

(#13) amargo válasza Matyee7 (#11) üzenetére

amargo
(addikt)

3-4év múlva, ha ilyen optimalizálatlan-ok a játékok forrásai, akkor talán elindulnak majd. De ha 3-4évmúlva akarod ugyan ezeket a játékokat futtatni mint, ma, akkor szerintem simán menni fog.

Nem vagyok nagy játék szakértő, nem is ismerem a maiakat, de a hátterét jobban.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.