Hirdetés

2019. június 26., szerda

Útvonal

Fórumok  »  Életmód, multimédia  »  [Re:] Egypontos sztereó hangszóró (téma lezárva)

(#1) tray

tray
(fanatikus tag)

Mi a lóf~sz az az egypontos sztereó hangszóró?

Nem tudom miért van az, hogy ha hozzászólok egy fórumban, onnan kezdve az a fórum halott.

(#2) Flashy

Flashy
(PH! kedvence)

nemtom de ugy tunik azt jelenti hogy 1 doboz az egész. ha ráhuzod a fejedre akkor surround. :D

(#3) Jim Tonic válasza Flashy (#2) üzenetére

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Vagy egyetlen hangszóró, de ha elég gyorsan forgatod a fejed, sztereóban hallod. :DD

szerk: Gondolom (:F), hasonló megoldás lehet, mint a Zalman 5.1-es díjnyertes fejhallgatója. Azért azt kipróbálnám.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#4) MUŁĐER válasza tray (#1) üzenetére

MUŁĐER
(PH! addikt)

egy dobozban van a 3 hangszóró

egyik jobbra, másik balra harmadik (bass) középre néz

jól eldugták mi?:D

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#5) tray válasza MUŁĐER (#4) üzenetére

tray
(fanatikus tag)

Hááááát....Ja! :DDD

Akkor az, aki a cucc előtt áll, csak a basszust hallja, aki jobbra tőle, az a meg megint mást hall, mint az, aki balra.

Sztereó kollektíva?

Nem tudom miért van az, hogy ha hozzászólok egy fórumban, onnan kezdve az a fórum halott.

(#6) [amne] válasza tray (#5) üzenetére

[amne]
(senior tag)

Ehh, nyílván úgy van kiképezve a doboz, hogy aki középen áll, az egy kvázi 2.1-es hancuccot érezzen magakörül. Biztos kisebb a ''színpad'' de nem lehet rossz.

(#7) joola

joola
(fanatikus tag)

200 euró :Y

LOL

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#8) Szőrös  válasza Jim Tonic (#3) üzenetére

Szőrös 
(PH! kedvence)

Nekem Zalman 5.1es fülesem van. S nagyno pöpec. Igaz ami igaz 1 normális 5.1es hangrenccerel nem veheti fel a versenyt de azé klassz a hangja .

https://star-citizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban | A SÖRöm a legszebb öröm !

(#9) tray válasza [amne] (#6) üzenetére

tray
(fanatikus tag)

Hát jó, de én úgy tudtam, hogy a sztereó rendszer lényege két megfelelő távolságban elhelyezett hangszóró. És persze az, hogy a hallgató a két hangszóró között álljon - ezt elég nehéz megoldani egy olyan cuccal, aminek legnagyobb mérete kevesebb mint 20 centi. :B

(#10) _Volkovy_

_Volkovy_
(PH! nagyúr)

Az az 1.9kg tömeg sokatmondó.

(#11) bitfarkas válasza tray (#1) üzenetére

bitfarkas
(őstag)

Mulder ráhibázott. Vagy húsz-huszonöt évvel ezelőtt foglalkoztak olyan megoldással, hogy egy -a hallgatóval szembenéző - mélysugárzó hangszóró tengelyére merőlegesen jobbra és balra fordított közép és magassugárzókat helyeztek el, de mintha nem a jobb és balcsatorna, hanem j-b és b-j különbségi jellel táplálták volna.
Aztán a forradalmi megoldás elenyészett.:))

(#12) morzsa

morzsa
(fanatikus tag)

A Grundignak volt egy hasonló ''egydobozos'' hifi rendszere. Többek között egy nyamvadt EISA díjra is futotta neki!

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Életmód, multimédia  »  [Re:] Egypontos sztereó hangszóró (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.