Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) Surranó

Surranó
(aktív tag)

A filipsz írókról csupa jót hallottam: nehezen pörög föl, válogatós, ront, tán még hangos is... viszont dizájnos, feketetálcás aranyszínű (és/vagy fordítva?) kivitelben lehet kapni. A benq/acer világmárkáról viszont nincsenek híreim, de ha jól értettem, a filipsz fejleszt, tehát ez talán nem is fontos. Vagy szerintetek inkább a gyártástechnológián múlik?

(#2) Agyzuzo

Agyzuzo
(addikt)

Philips + BenQ? Kolbászból és virsliből nem lehet aranyat gyúrni... BenQ CD-k a legrosszabbak között vannak már régóta (2 perccel írás után már nem lehet beolvasni, stb.), a Philips íróiíról meg inkább nem is mondok semmit... :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3) karib

karib
(addikt)

Mostanában már nem _annyira_ vackok, de én is inkább Teacot nyúzok :) Két ejtőernyő nélkül zuhanó egymásba kapaszkodása? :D

Department of Redundancy Department

(#4) gericooper válasza Agyzuzo (#2) üzenetére

gericooper
(aktív tag)

:DDD :DDD :DDD

Olympus C760 dig. fényképező eladó + 128 Mb xD + vízhatlan hordtáska hozzá

(#5) gericooper válasza gericooper (#4) üzenetére

gericooper
(aktív tag)

Benq-ról jut eszembe:
hogy hívták Ben Hurt kiskorában?
?
Hurka

:D :D:D :D

Olympus C760 dig. fényképező eladó + 128 Mb xD + vízhatlan hordtáska hozzá

(#6) twollah

twollah
(nagyúr)

A Phillipset mindenki szidja mint a bokrot.
Csak nem meghallottak a kritikat Hollandiaban?

(#7) hi

hi
(tag)

Na ez jo. Legyartanak egy nagy halom sz@rt, majd mas neven eldjak. Elore az Acer-bol lett Benq, mert sajnos az Acer harmatgyonge volt ugy minosegben mint design-ban, majd mivel se a Philps se a Benq nem tudott igazabol eloallni utokepes termekkel majd megprobajak egyutt. Kivancsivagyok, ha az eddigi uzletpoliyikat folytatjak hol lesz az a bizonyos ''15%'' ???

(#8) marcee

marcee
(addikt)

És hogy fog elférni a tálcán a felirat:
''Philips BenQ Digital Storage 4x DVD+RW''? :))

\m/

(#9) szucsati

szucsati
(senior tag)

Nagy itt az optimizmus köztetek {8-)

Azért remélem, a multispeed cdket nem rontják el, mert azok jók nagyon.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.