Hirdetés

2019. augusztus 26., hétfő

(#1) TheSilencer

TheSilencer
(addikt)

Remek otletnek tartom / bar nem tartozik a kedvenceim koze a gyarto :U , volt egy ECS laphoz szerencsem.../ , az elso kifejezetten tetszik, az arara leszek kivancsi :R

(#2) Ősember válasza TheSilencer (#1) üzenetére

Ősember
(őstag)

én is az árra vagyok kiváncsi :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#3) Probiker

Probiker
(aktív tag)

Az árára én is kiváncsi lennék, mert a laptopoknál nem érdemes spórolni. Nekem volt ECS alaplapom de az idö elörehaladtával egyre több hiba jött elö.
Reméljük, hogy nem lesz ilyen probléma a laptopoknál, ott már nem lehet csak úgy lecserélni az alaplapot mint egy asztali Pc-ben!

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#4) T-bag

T-bag
(tag)

Addig biztosan nem veszek ECS lapot amíg ezeket a tamagocsi szineket nem hanyagolják.

(#6) Dr. Akula válasza Probiker (#3) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Ez nem notialaplap, hanem asztali, csak noti procikhoz.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#11) Overlocker

Overlocker
(veterán)

remélem vmi jót alkottak és minnél előbb kijön,akkor talán veszek! :)

(#12) Probiker válasza Dr. Akula (#6) üzenetére

Probiker
(aktív tag)

Jah bocsi, most bevalhatom, nem olvastam a cikket :( :DDD

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#13) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Valakik összeszólalkoztak, hogy a hatodik hsz után rögvest a tizenegyedik jön? :B

Nekem is tetszik az ötlet, bár szvsz az első elrendezéssel nem lehet majd nagyon húzni a prockót, ha a kialakított levegőutt használjuk...

A színekkel meg vagyok elégedve, én fennthagyom a nem plexi oldallapot, így nem látnám. :))

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#14) rudi válasza macilaci78 (#13) üzenetére

rudi
(nagyúr)

Az ECS komolyan elhatározta, hogy az enthusiastic júzereket is célba veszik. Itthon komoly PR ügynökség kezeli a dolgaikat és velünk szorosan együtt fognak működni. Szerintem jó ez, kell valaki az Abit nemsoká megüresedő helyére, csak ezzel a színnel kezdhetnének valamit. Élőben még durvább mint képen :(

Egy kis off szálat csippentettem le

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) KrenAtesz

KrenAtesz
(veterán)

Egész pofás. Az ára meg gondolom egész alacsony lesz...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.