Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  Életmód, multimédia  »  [Re:] DigiDice - mini-PC az Abittól (téma lezárva)

(#1) engusz

engusz
(veterán)

A desing kicsit maradi (számomra), de azért a tudásával ki vagyok békülve. Egy olyan LCD panelt elfogadnék, mint ami ebben van benne...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#2) twollah válasza engusz (#1) üzenetére

twollah
(nagyúr)

Hat eleg retro a desing, engem egy 60 evek beli radiora emlekeztet.

(#3) engusz válasza twollah (#2) üzenetére

engusz
(veterán)

Kellene látni élőben! Esetleg még használni is! Lehet, hogy élőben meggyőzne...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) Baskiria

Baskiria
(senior tag)

Ordenáré... Ha már barebone, legyen pici... Az én jelenlegi gépem nem sokkal nagyobb :) Nézzétek meg az Asus Pundit nevű dolgát, az kicsi! Fater vett 1et, tök nincs hangja, és tök jó. :)

(#5) utax

utax
(aktív tag)

ja, ez se nem pici, se nem barebone
egy micro-atx alaplap simán elfér benne, de talán még egy atx is.
ha már mini-pc-nek akarják hívni, ne legyen nagyobb egy kenyérpirítónál. ennél még a hp 530 usdt-je is kisebb.

Use the force, Dude !

(#6) engusz válasza Baskiria (#4) üzenetére

engusz
(veterán)

Egész jól néz ki ez a kis valami! Mennyi volt?
Jah, és ugye erről van szó?
[L]http://www.asus.com/products/desktop/pundit/overview.htm#[/L]

(#7) simonzé válasza Baskiria (#4) üzenetére

simonzé
(addikt)

Igazad van, de az eddigi ilyen gépeknél a bővíthetőség rovására ment a méretcsökkentés. Ebben van RAM bővítésre lehetőség, és még komoly VGA-t is tehetsz mellé, mert van AGP is. A távirányító meg hab a tortán. Nekem spec. tetszik az egész, csak az az OTES ne lenne! Olyan a hangja, mint egy porszívónak.

I don't fit in. I fit out.

Útvonal

Fórumok  »  Életmód, multimédia  »  [Re:] DigiDice - mini-PC az Abittól (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.