Hirdetés

2019. június 26., szerda

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Az NVIDIA felszállt a PCI Expressre (téma lezárva)

(#1) erdoke

erdoke
(Jómunkásember)

Már csak az kell, hogy az 5750 olcsóbb legyen az X600 PCI Expresses változatásnál, illetve az 5900 alig legyen több. Akkor a mainstream az nVidiáé lehet, bár a mainstream inkább nem vesz még egy ideig ilyen csatolóval lapot és kártyát...:F

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#2) anaqer válasza erdoke (#1) üzenetére

anaqer
(PH! kedvence)

Miért is? :F Ez még mindig az ''előző kör'', itt még SM3.0 sem játszik...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3) faster válasza anaqer (#2) üzenetére

faster
(PH! nagyúr)

Miért vennének a mainstreamre pénz költők PCI-e lapot és kártyát, szerintem itt ez a kérdés, és én sem tudom a választ, hozzátéve azt, hogy a csúcscuccokra költők is minek vennének ilyeneket, amikor semmi előnyük nem származik belőle.

(#4) erdoke válasza anaqer (#2) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)

A piaci versenyről beszéltem, a kutyát nem izgatja a SM 3.0, még a top kártyáknál se.

(#5) anaqer válasza erdoke (#4) üzenetére

anaqer
(PH! kedvence)

A piaci verseny kimenetelét azért még mindig nem kis részben a kedves vásárlók döntik el, és ha ők azt látják, hogy (nyilván) ugyan azok a mainstream kártyák PCI-E verzióban is ugyan azokkal az előnyökkel / hátrányokkal bírnak egymáshoz képest, mintha minden maradt volna a régiben (AGP) akkor mi változott, ami miatt az ''NV-é'' lenne a szegmens...? :F

(#6) erdoke válasza anaqer (#5) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)

Pontosan erről beszélek, semmi nem változott.:D Olcsó 5900 a népnek, és nem csökken az nVidia piaci részesedése. Annál inkább a nyeresége.:D

(#7) Zoz

Zoz
(őstag)

És vajon az alaplapgyártók nem fognak ilyen trükköt kitalálni, hogy a PCIE-s chipkészlet mellé raknak egy ilyen HSI-t egy AGP foglalalttal, hogy a felhasználók kedvében járjanak? :)

(#8) anaqer válasza erdoke (#6) üzenetére

anaqer
(PH! kedvence)

Olcsó? Mihez képest? Tudunk már utcai árakat mindkét oldalról?

(#9) Efreet

Efreet
(senior tag)

továbbra sincsenek sehol a nem-videokártya pci-e kártyák... vagy azt az ágat minden cég elfelejti?

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#10) erdoke válasza anaqer (#8) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)

Eddig a 9600XT-hez képest volt olcsó, a teljesítményt is tekintve. Valami hasonlóra gondoltam most is, csak a csatoló változik mindkét gyártónál.

(#11) szasza_xp

szasza_xp
(senior tag)

Na mire Pci-E átveszi a sima PCI helyét adigra eltelik pár hónap talán egy év is!

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#12) anulu válasza szasza_xp (#11) üzenetére

anulu
(PH! félisten)

remélem, addigra előrhető árban lesz az S939 AMD, meg a Gef6800 PCI-E, és akkor ki fogok egy vala pénzt adni(:() :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#13) Raymond válasza Zoz (#7) üzenetére

Raymond
(PH! félisten)

Ha akarnak egy AGP csatit az alaplapon akkor tesznek ra. Van ra pelda a bejelentett lapok kozt ha jol emlekszem.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#14) erdoke válasza Raymond (#13) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)

Ja, van olyan is, aki a PCI-ra ültet AGP-t, csak hogy legyen.:D

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Az NVIDIA felszállt a PCI Expressre (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.