Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) L3zl13

L3zl13
(nagyúr)

A sony akksi üzletága kissé megsínyli ezt a balhét szerintem.
A mostani költségeken kívül nem tudom rendel-e még tőlük valaha valaki akksit... :F

Aki hülye, haljon meg!

(#2) orbano

orbano
(félisten)

6millió akksi, 3 év és összesen 15 meghibásodási eset... elég érdekes nekem ez az egész...

A vér nem válik VAZZE!™

(#3) gliskard

gliskard
(aktív tag)

...valószinüleg az egész sony megérzi.
A Sony mostanában vett fel hitelt (elemzök szerint a ps3 miatt - aminek a gyártása szokás szerint ráfizetéses), a mostani akkumulátor problémák miatt is veszit nem keveset. Az anyaországban elkezdte leépiteni a kozmetikai és egyéb üzletágait, illetve hosszútávú kampányba kezd a BlueRay miatt ami szintén pénz és ameddig nincsennek licensz illetve termék eladások addig csak növeli az erösen minuszos mérleget...
Komoly marketing tevékenységbe és termék paletta átszervezésbe kezdtek (lehet, hogy késön) a brand ''premium'' imidzsének vissza szerzésére, mivel már a sony márkanév miatt az emberek nem fizetnek többet, ha ugyan azt a terméket megkaphatják pl. a samsungtól vagy az LG-töl. Söt közvélemény kutatások szerint mind két cég innovativabbnak tartott mint a sony ami az apple mellett a fejlesztéseiröl és a merész megoldásairól volt hires.
Összességében nem túl rozsás a helyzetük, bár valószinüleg nem kell sajnálni öket.
(...és ök sem sajnálnának engem adott esetben - sajnálatból meg amugy sem lehet megélni :-)

(#4) X-COM

X-COM
(nagyúr)

a hp biztos módosítja a korábbi nyilatkozatát: ''ez a dell és az apple sara''

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#5) LSL1337

LSL1337
(őstag)

hétfői bérking nyúz úgyis az lesz a PH!-en hogy a HP 700e-t hív vissza:D

(#6) nemtommi válasza orbano (#2) üzenetére

nemtommi
(senior tag)

Ha csak minden 400000. alaplap, vga (bármilyen más hardver) hibásodna meg, a szervízesek éhenhalnának. Kicsit túl van ez lihegve szvsz...

[Szerkesztve]

(#7) Omni

Omni
(aktív tag)

És mi lesz a Sony-Ericsson akksikkal? gondolom azokat is a Sony gyártotta

(#8) Flashcash válasza Omni (#7) üzenetére

Flashcash
(Közösségépítő)

A Sony-Ericsson mobilokat gyárt nem? A két akkumulátortípus más, mások a terhelési viszonyok egy notinál és egy mobilnál, nem valószínű hogy a mobil akkumulátorok érintettek ebben a témában.

A problémát a Sonynál a lithium-ion cellák gyártásánál bekerült fémszennyeződés okozza, amely a cellahatároknál átvezetést okozhat a cellákat elválasztó polimer rétegeknél, ez a cellazárlat vezethet túlmelegedéshez, füstöléshez stb.

[Szerkesztve]

(#9) 9CS válasza nemtommi (#6) üzenetére

9CS
(senior tag)

Lehet egy pukkanós, égős akkumulátor azért veszélyesebb, mint egy alaplap hiba miatt nem induló gép. Ettől függetlenül lehet túl van lihegve, ami nem lepne meg, hiszen azért aki kicsit is szakmabeli, az tud a rootkites sunyiságról, amiért megérdemli ezt a cég.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#10) AMD Power

AMD Power
(titán)

Én már megint gyorsabb voltam! :B

[link]

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#11) nemtommi válasza 9CS (#9) üzenetére

nemtommi
(senior tag)

Vágom, de a 1x rosszból mennyi gyulladt ki? 6?
Anno a Videoton Colorstarok sokkal rosszabb arányt csináltak a lakástüzekkel... ;]

Szerk. a számokat

[Szerkesztve]

(#12) 9CS válasza nemtommi (#11) üzenetére

9CS
(senior tag)

Jó lenne tudni, hogy függ össze ez mondjuk az akkuk életkorával. Lehet ha „öregedni” kezd akkor jönnek elő ezek a bajok. Mindenesetre érdekes ez az ügy.

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#13) csimmasz

csimmasz
(aktív tag)

Én nem sajnálom azt a rohadt sony-t.
Vettem 2 éve egy sony wega-tévét 32''100hz,stb egy vagyon volt,már háromszor volt szervízben más más problémával.
Még szerencse hogy kétszer gariba csinálták. :((( :O

[Szerkesztve]

http://www.plasticcard.it http://plasztikkartyainfo.hu (Ha kártya kell)

(#14) Televan

Televan
(veterán)

A sony nagy cég túl fogja élni.A playstation meg egy külön üzletág.No problemo.

???

(#15) Hydra SR válasza nemtommi (#11) üzenetére

Hydra SR
(addikt)

Hát nem is a Videoton hozta ki a PS3-at:)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#16) dchard

dchard
(veterán)

Most tervezek egy Dell lapost venni, és az információk alapján ebben is lehet hibás aksi. Kérdésem: ha ez kiderül, akkor cserélik a boltban, vagy a Dell képviseletnél? (a magyar lapjukon is ott van a főoldalon a visszahívás, meg hogy hogyan ellenőrizhető az aksi gyári szám alapján stb.). Új készülékről van szó.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#17) nemtommi válasza dchard (#16) üzenetére

nemtommi
(senior tag)

Nem hiszem, hogy a visszahívás után is eladnának ilyen akksival szerelt notit, de mindenesetre nézd meg a boltban az akksi gyári számát.

(#18) nemtommi válasza Hydra SR (#15) üzenetére

nemtommi
(senior tag)

Csak egy hajszálon múlott :DDD

PS3 még a jövő zenéje, abból reméljük nem lesz visszahívás....

(#19) Jim Tonic válasza AMD Power (#10) üzenetére

Jim Tonic
(nagyúr)

Nem a linkelt oldal volt gyorsabb véletlenül, Arc?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#20) Jim Tonic válasza dchard (#16) üzenetére

Jim Tonic
(nagyúr)

Valószínűleg már nem azzal fogod megvenni. Eladás előtt ellenőrzik és cserélik, ha kell.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.