Hirdetés

2019. augusztus 26., hétfő

(#1) t-shirt

t-shirt
(veterán)

miért pont az X600 :F

(#2) rudi

rudi
(nagyúr)

Hát ezen csak széttárni tudom a kezemet vagy vakargatni a fejelemet... Hát ezek a kanadaiak ennyire az OEM gyártók seggét nyalják?! X300, X600 és most X600 AIW. Lehet, hogy csak én nem látom mennyire jó és elterjedt ez a PCI express...?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) LordX válasza rudi (#2) üzenetére

LordX
(veterán)

Még nem az, hát. Viszont azt azért ne felejtsük el, hogy az összes következő chipset nem AGP-s, hanem PCIe-s.. (egy kivétel van csak)

(#4) Pukii válasza rudi (#2) üzenetére

Pukii
(senior tag)

Ezt azért csinálják ,hogy mindenki Pci-e s vga vegyen(melé meg egy uj gépet...).
Ezért igy sokal jobban megéri a gyártoknak.

''A DDR az a winchester?'' by Ziiip

(#5) Vaktyuukk válasza Pukii (#4) üzenetére

Vaktyuukk
(csendes tag)

Sziasztok
Nem vagyok otthon a temaban de ugynez ki osszejon egy x800 a-i-w szerintetek erdemes vele foglalkozni?? Az igazsag az hogy nagyon nagyon teccik igy noi szemmel:)))

(#6) Frigo válasza Vaktyuukk (#5) üzenetére

Frigo
(őstag)

Remélem erre gondoltál:F :
[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=8386[/L]

(#7) Vaktyuukk válasza Frigo (#6) üzenetére

Vaktyuukk
(csendes tag)

Termeszetesen:)) mi masra

(#8) faster válasza Vaktyuukk (#5) üzenetére

faster
(nagyúr)

Szépnek szép, csak eléggé drága, és nehéz beszerezni. Meg attól függ, mire használnád. A jelenlegi csúcs GPU van rajta, ha nem vagy 3D játék fan, akkor nem biztos, hogy megéri.

(#9) Vaktyuukk válasza faster (#8) üzenetére

Vaktyuukk
(csendes tag)

Ahogy elneztem az arakat annyira nem ''draga'' nagyjabol 100ban megallna sztem persze macera de elintezik helyettem:)

(#10) rudi válasza Vaktyuukk (#9) üzenetére

rudi
(nagyúr)

Hát ha 100ból megvan, akkor nagyon megéri megvenni. Azért én nem nagyon szeretném, ha a tunerem egy 80 forkra is felmelegedő videokártyán legyen, de én már csak ilyen vagyok...

(#11) faster válasza Vaktyuukk (#9) üzenetére

faster
(nagyúr)

Háát, ha 100-ból kijönne.. de általában nem jön ki, az egy dolog, hogy $500 Usában (az X800XT PE is $500, és nézd meg a magyar árakat, már ha találsz). De ha tényleg 100-ért kapsz ilyet, akkor az jó vétel.

[Szerkesztve]

(#12) polika válasza Vaktyuukk (#5) üzenetére

polika
(senior tag)

azt még megértem hogy férfiszemmel egy ilyen kártya miért szép, de te miért találod ezt szépnek? vagy ha akarod úgy kérdem hogy te mire lősz ezzel? mnapság már unnéz ki hogy nekünk szegény férfiaknak az ''előjogaink'' egyre csak nyirbálódnak, azthittem volna hogy még mindig a férfiak privilégiuma hogy összevissza lövöldözzenek doom-ba és iszonyún széjjel henteljék haverjaikat ha úgy adódik, de hol vannak már azok az idők, mos már akár egy jöttment vaktyúk is agyonlövöldözheti a remegő kis testünket... :(

(#13) Loretto válasza rudi (#2) üzenetére

Loretto
(veterán)

többet fox tudni róla ha majd ott jársz kanadában a cégnél.addig meg ''sajnos ez van ezt kell szeretni'' szindróma marad.
amugy ugyérzem sokat fognak érni azok a 478-as(915) lapok ami pci-e-sek lesznek(csak ne ddr2-vel).minden nekik dolgozik, de föleg a karigyártók.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#14) polika válasza Loretto (#13) üzenetére

polika
(senior tag)

készül már nforce4, via k8t890 és a sis is az a64 pcie-s kártyákkal szóval itt nem csak a videokaresz gyártók a ludasok hanem egyszerűen az ipar próbálja bevezetni az új szabványt mint ahogy volt ISA, PCI, AGP..most majd egyéges lesz minden nem lesz két féle protokol, hanem csak pcie 1x, 2x, 16x stb ez végül is tök jó remélhetőleg hosszú távon ez aztjelenti hogy nem lesz northbridge/southbridge hanem csak egy nagy chip ami kezeli pcie, sata, hálókaresz, 5.1 hang legalábbis egy a64-es rencerben ahol a memória vezérlés hálistennek már a prociban vannak és akkor lesznek ócsó deszkák ha minden igaz

(#15) Loretto válasza polika (#14) üzenetére

Loretto
(veterán)

mondjuk korábban nem figyeltem a dolgokat, de azok ennyi tulajt érintettek?mert sok igazán kevés a pci-e tulaj.

Soirée...

(#16) LordX válasza Loretto (#15) üzenetére

LordX
(veterán)

Amikor mondjuk ISA->PCI váltás volt nem igazán volt még annyi gép, mint most, ergó nem érinthette az olyan sok szémgép tulajt.

(#18) LordX válasza Kalandor (#17) üzenetére

LordX
(veterán)

Most is van PCI meg PCIe is :)

VLB-s és AGP-s komó lapot viszont nem nagyon láttam :)

(#19) Loretto válasza LordX (#16) üzenetére

Loretto
(veterán)

nem tartom kizártnak :D

Soirée...

(#21) Vaktyuukk válasza polika (#14) üzenetére

Vaktyuukk
(csendes tag)

Polika, ennyire nem lehetsz elnyomott..:) visszaterve a kartyara, muszaki beallitottsagu vagyok kocsik, kutyuk minden menniysegben, bar a szamitogep kivul, belul csak mostanaban kezdett el erdekelni es laikus szemmel ugy ereztem nekem ez kell:) Remelem, hogy 100ban meglesz igeret van ra.....

(#22) polika válasza Vaktyuukk (#21) üzenetére

polika
(senior tag)

oszt mikor szoktál bankot rabolni? :)) ill van e hely még a bandádba :)

(#23) Vaktyuukk válasza polika (#22) üzenetére

Vaktyuukk
(csendes tag)

Nem szoktam baar:) elvileg a mostani karim ára+ meg nem tom honnan
Melyik csapatra gondolsz?

(#24) rudi válasza Vaktyuukk (#23) üzenetére

rudi
(nagyúr)

Szép mailcímed van... antiszoc..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.