Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) thaler2

thaler2
(senior tag)

Az utolsó laptopnak a képén, úgy néz ki, mintha lecsúsztatható lenne a billentyűzet :)

(#2) engusz válasza thaler2 (#1) üzenetére

engusz
(veterán)

Engem inkább az lepett meg, hogy Go 7300-zal szerelik. Volt már arra példa, hogy egy asztali videokártya mobil változata előbb jelent volna meg?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) erdoke válasza engusz (#2) üzenetére

erdoke
(titán)

Várjunk, az még nem biztos, hogy a kettő közeli rokonságban van, a név csak egy dolog.

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#4) engusz válasza erdoke (#3) üzenetére

engusz
(veterán)

Értem, hogy mire gondolsz.
Szemét dolog lenne, ha egy 6-os szériájú GeForce lenne átkeresztelve...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) LordX válasza engusz (#4) üzenetére

LordX
(veterán)

GeForce 4 MX... Bár nem hiszem, hogy megtennék újból..

(#6) engusz válasza LordX (#5) üzenetére

engusz
(veterán)

Kizártnak tartom, különben nagy balhé lenne. Gondolom, hogy tanultak a hibából (átverésből).

(#7) Dr. Akula válasza engusz (#4) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Szerintem ez valami x300 féle csoda lehet, legalábbis a 64 MB + shared memory kitétel alapján ez a valószínű, nem egy 24 pipeos erőmű.

A mobility radeon 9700 is csak egy sima mobility 9600 volt, némileg tuningolva., vagy az asztali gf4 mx is egy sima gf2 tuningoltan, szal nem lenne meglepő ha csak fantázianév lenne az egész. Bár már van gf gp 7800-al is noti, előbb utóbb ennek is lesznek lebutatott verziói.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#8) AMD Power

AMD Power
(titán)

Nekem teszik mind a két noti , és főleg ez a AMD&Nvidia párosítás! :R

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#9) peterkeT

peterkeT
(nagyúr)

Csak azt nem értem, hogy a fenébe lehet ilyen olcsó? Vagy ezek nagyker nettó árak még euróban is?

Amúgy ha a 7300 csak annyit fog tudni, mint a 6200 tudott, akkor már megéri annak, aki ritkán, vagy csak régebbi játékokkal játszik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10) jakobkacsa válasza peterkeT (#9) üzenetére

jakobkacsa
(senior tag)

nettó árnak nettó
egy A6Vc Go6200-zal, 1,6 Dothannel most kb. 260+ÁFA kisker, úgy tűnik, ez sem lesz sokkal drágább - persze meglátjuk, mennyiért ér ide, de jó vételnek tűnik

Dyslexia for cure found!

(#11) marcee

marcee
(addikt)

(Nem elírás a Turion 64 MT-34 1.80GHz? Nem 2.0 lesz az?)

\m/

(#12) erdoke válasza marcee (#11) üzenetére

erdoke
(titán)

A hír szerint az L2 cache a difi, 512 KB vs. 1 MB.

(#13) max-pain

max-pain
(senior tag)

GeForce Go 7300

[link]

(#14) erdoke válasza max-pain (#13) üzenetére

erdoke
(titán)

Megvan a válasz, miért is kell neki a rendszermemória. ''Memory Interface: 64-bit''
:)) Ütős kis VGA.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.