Hirdetés

Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz DcsabaS #33 üzenetére

    Szerintem az Anandtech nem jo pelda, mar csak azert sem, mert ok ingyen kapjak a szerverparkot, ha nyilvanossa teszik es hype-oljak a szerverparkot... Nem tudom, eleg vilagosan fogalmazok-e :)

    Ha erdekel a dual VIA cuccok piaci eselye, szerintem kerdezz meg egy magyar nagyvallalatot, de talan me'g jobb, ha belekepzeled magad egy nagyvallalati donteshozo helyzetebe: vagy sporolsz gepenkent 50000 Ft-ot (es kapsz VIA-t), vagy fizetsz tobbet egy jol bevalt cuccert (mondjuk Intel chipset, Intel alaplap), es akkor nem kell azon izgulnod, mennyire bugos a cucc, amire radobsz par milliot -- es ami ha kiesik vagy rosszul mukodik, akkor a Te fejedet tepik le...

    Hidd el, az 1 processzoros kategoria felett mar sokkal kevesbe szamit az ar es a teljesitmeny, es sokkal inkabb a nev. Pont emiatt kell nagyon kapaszkodnia az Opteronnak.

    Mellesleg pedig egy dual K8 cucchoz a legtobb vallalatnal szivesebben valasztanak AMD chipsetes alaplapot -- me'g ha az esetleg nem is olyan jo, mint a VIA vagy nVIDIA lenne. Gondolom ha nem a Te penzed lenne, Intel procihoz Te is Intel chipsetes alaplapot vennel, netan me'g Intel markajut is.


    Fiery

Aktív témák