Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) Yushchenko

Yushchenko
(őstag)

wow, ez tökre bejön nekem :))

(#2) ngabor2

ngabor2
(nagyúr)

ennél kisebb már nehezen lehetne...

(#3) Tibiajax

Tibiajax
(veterán)

Kérek egyet.

mindenkinek megvan az ára bankjegyekben.. igen, a tiéd is.

(#4) Kriza

Kriza
(őstag)

És még a DAB-ot is támogatja. :C
Na ezzel mondjunk idehaza nem sokra megyünk, de azért dícséretes.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#5) Tibiajax válasza Kriza (#4) üzenetére

Tibiajax
(veterán)

Nem is a magyar piacra készült.. :P :U

mindenkinek megvan az ára bankjegyekben.. igen, a tiéd is.

(#6) juliabrilke

juliabrilke
(addikt)

Hm...ez még tetszik is. Ennél max. már csak az antenna méretén lehet kicsinyíteni. :D

(#7) Csapi007

Csapi007
(veterán)

:Y
De pici. :U

"Csak úgy mondom"

(#8) kovy79 válasza ngabor2 (#2) üzenetére

kovy79
(őstag)

Mondjuk Kingmax Superstick méretben? :D

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#9) falsetrue válasza Tibiajax (#3) üzenetére

falsetrue
(tag)

én 3-at kérek, mert a laptopomba max 3 usb nyilás van.
bedugom mind a 3-at, és nagyon jó lesz nekem itt vidéken

(#10) waverider

waverider
(senior tag)

hát ez qrv@jó! :C
grat Terratec! :R

a non-plus ultra az lesz amikor -állítólag hamarosan- még hardveresen is tudnak majd ezek az USB-s TV-vevő stick-ek rögzíteni! :DD

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#11) wassermann válasza waverider (#10) üzenetére

wassermann
(addikt)

Ez azért nem olyan nagy durranás! - a normál TV-kártyáknál sokkal kevesebb a dolga, ezért tud ilyen kicsike lenni. Igazán csak egy jelkonvertáló:
- az antenna fogja pl. a DVB-T adás MPEG2 folyamát amit ez a kis bigyó átalakít az USB-n továbbítható villanyos jellé. A hozzáadott program meg az MPEG2-t lementi pl. a vinyódra... a törpének emiatt semmin nem kell igazán ''gondolkoznia'' ...

[Szerkesztve]

(#12) Ste

Ste
(addikt)

:Y

(#13) waverider válasza wassermann (#11) üzenetére

waverider
(senior tag)

nem baj! :R
nekem tetszik, az a kis antenna megoldás is, de ez csak az én véleményem! :C
határozottan jobb megoldásnak tartom, mint az ilyen külső boxokat vagy kártyákat, amelyek soxor semmivel nem tudnak többet!

nyilván én is várom már az ilyen méretű, de hardveresen is tömöríteni tudó cuccokat!
állítólag még az idén várhatóak! :U

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.