Hirdetés

Aktív témák

  • Hacked_3891

    tag

    válasz indexolvaso #11 üzenetére

    Sztem ne vitatkozzunk azon, mi a drága és mi az igényes. Nekem a klasszikus zene és a jazz (plusz jazz-rock és fusion) jelenti az igényes zenét. Az előbbiből nem az elcsépelt komolyzenei slágerekre gondolok (persze nem tehetnek róla, hogy elcsépelik őket), az utóbbiakból pedig nem az ún. smooth jazzre vagy easy listeningre a la Pat Metheny, Michael Breckman és tsaik. Ha mondanak neked valamit ezek a vegyesen felsorolt nevek, hogy John Coltrane (és külön McCoy Tyner), Wes Montgomery, John McLaughlin, Dresch Mihály, Paul Motian, If, Joshua Redman, hogy csak párat említsek, akkor sejtheted, mit szeretek a klasszikus zenén kívül. És szívesen hallgatom az Ozric Tentaclest, a Másfélt, Garth Brookot (country) vagy Chris Thile-t (bluegrass) is. Ezeknél alább viszont nem adom.

    Azt viszont kissé merész állításnak érzem, hogy szerinted az életkor határozza meg, ki mennyire igényes zenét szeret. Láttam már 30 alattiakat is a Zeneakadémián és az Operában.

    Abban egyetértünk, hogy a lap parasztvakítás és az audiofilek röhögnek rajta. Ha te is röhögsz rajta, akkor van humorérzéked. De ha van humorérzéked, akkor nem értem, miért nem tudod értékelni a csöves D/A átalakító ötletét? :D (Amúgy állítólag létezik ilyesmi is.)

    A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

Aktív témák