Hirdetés

2019. június 18., kedd

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] AMD Hammer ''teszteredmények''? (téma lezárva)

(#1) LordX

LordX
(PH! kedvence)

NE!

(#2) BobMaster válasza LordX (#1) üzenetére

BobMaster
(őstag)

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Vajon megy dualban? :))

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#3) greg214 válasza BobMaster (#2) üzenetére

greg214
(fanatikus tag)

Menni fog ez nyolcasaval is ... ha nem vertek at jo elore:))

Greg O'Rich

(#4) LordX válasza BobMaster (#2) üzenetére

LordX
(PH! kedvence)

Mondjuk duálban azt, hogy ne? :))

(#5) guest

guest
(PH! kedvence)

ad rendesen a teszteknek... :)

prohardver vendég

(#6) Turmoil

Turmoil
(senior tag)

Az Intanium tényleg ennyire sz*r??? Mondjuk nem meglepő:)
Azért van pár adat, amit azért nehezen tudok elhinni (egy-egy processzorpár közötti erőviszony)

Csehül nem tudok, de a képek érdekesek a cikkben...

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#7) udvari

udvari
(tag)

ide nekem azzonnal valami geforce 6 ,radeon 3yk vagy matrox 2yk vga-val :DDD

perce SIS lapkás alaplapban :D

(#8) guest

guest
(PH! kedvence)

hát az a hülyeség, hogy 3400+ elég gagyi módon hangzik, ha nem lesz képes technikailag az amd megoldani, hogy normális órajelen fusson a procija akkor a p4 piszkosul elveri.

prohardver vendég

(#9) greg214 válasza guest (#8) üzenetére

greg214
(fanatikus tag)

komoly érv ... eddig még nme verte meg, épp most érte utol. Az órajel az lófasz:))

Greg O'Rich

(#10) guest válasza greg214 (#9) üzenetére

guest
(PH! kedvence)

legyen igazad, én amd drukker vagyok, de elbizonítalanít ez az órajel buherálás a részükről

prohardver vendég

(#11) guest

guest
(PH! kedvence)

Es majd irja a windows hogy a processzorban dinamikus hazárd lepett fel... es kifagy.
nesze neked aszinkron :)))

prohardver vendég

(#12) LordX válasza guest (#11) üzenetére

LordX
(PH! kedvence)

Majd megtervezzük hazárdmentesen.

Egyébként dinamikus hazárd aszinkron hálózatban?
Hol tanultad a digitet, hogy nem hazárdmentesen tervezel? :))

(#13) Adi

Adi
(senior tag)

Biztos Adonisz Gusztávnál a BME-n. :DD

ldm start-reconf primary

(#14) Adi

Adi
(senior tag)

Amúgy ez az órajel-dolog tényleg nem minden. Pár éve még - amikor a MIPS R10k király volt - jóval kisebb órajelen ketyegett a konkurenciánál és keményen elporolta őket, FPU-ban különösen. :)

ldm start-reconf primary

(#15) FollowTheORI

FollowTheORI
(PH! nagyúr)

Itt kritikus versenyhelyzet van... :))

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16) FollowTheORI

FollowTheORI
(PH! nagyúr)

A MIPS procik jobbak mint valaha...

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#17) jkqxl2

jkqxl2
(újonc)

Na most ezt a sok cpu-t szerintem nem ilyen könnyű összehasonlítani. viszont érdekelne ennek a Hammernek a tokozása? (mellesleg Ave AMD)

(K)

(#18) Turmoil válasza jkqxl2 (#17) üzenetére

Turmoil
(senior tag)

Ezt most kérdezed? Vagy tenyleg érdekel. Olvasd el az eredeti cikket csehül:) De ha az angl jobban megy, akkor az AMD honlapjan lehet találni néhány pdf-et, amiben sokmindent leírnak a prociról. A csehek is onnan szedtek ki pár képet:)

Amúgy közben jutott eszembe két apróság:
1: Mire az a proci kapható lesz, ez a sebesség nem jelent majd ekkora előnyt... (Bár lehet, hogy alátolnak valami tápot, és akkor még gyorsul)
2: Ez a proci a kisebbik testvére a SledgeHammernek, és gondolom az egy kicsit erősebb ennél. De vajon mennyivel??? ;)

Az AMD-nek lesz egy procija, ami akár 32, akár 64 biten veri az Intel adott platformra tervezett chipjét??? Ez így elég durván hangzik... :)

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#19) jkqxl2 válasza Turmoil (#18) üzenetére

jkqxl2
(újonc)

Azt tudom hogy ez a leendő gyengébb, annó még valami pipe-okat mondot az AMD hogy a másikban dupla annyi lesz(kérdés hogy beépítve, vagy engedélyezve)

(K)

(#20) Zweistein

Zweistein
(újonc)

Naccerű:)
Ide vele DECEMBERBEN !!!:D

Tanár-Diák kapcsolat nem létezik. Én vagyok rá az élő példa.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] AMD Hammer ''teszteredmények''? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.