Hirdetés

2018. november 18., vasárnap

(#1) anulu

anulu
(PH! félisten)

első benyomásom az volt, h Mx1000 madzaggal :) tetszik! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#2) Dassler

Dassler
(őstag)

Hát szép meg jó, csak má megint nem érek vele semmit, mert nem szimetrikus, és ugye balkezes meg valszeg nem igen lesz. ÚGyhogy maradok az MX 310-nél.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#3) Apophis

Apophis
(őstag)

Ez a dízájn nagyon ott van! Ha kijön, lecserélem az MX 510-emet, feltéve, ha olyan jó lesz, mint mondják.

If fate frowns, we all perish...

(#4) erdoke

erdoke
(Jómunkásember)

Na erre nem lesz soha szükségem. :D

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#5) Apophis válasza erdoke (#4) üzenetére

Apophis
(őstag)

Pedig nem csak hardcore gamereknek jön jól... :DDD

(#6) erdoke válasza Apophis (#5) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)

Miért, mihez kevés a mostani 800 dpi-s egerem?

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#7) Apophis válasza erdoke (#6) üzenetére

Apophis
(őstag)

Ha grafikai alkalmazásnál mondjuk 300 m/sec-el rántod meg az egeret, kihagy 2 pixelt!!!! :DDD Feltétlenül kell az 1600 DPI... :)

[Szerkesztve]

(#8) tomcsi23

tomcsi23
(PH! kedvence)

''a spekulációk szerint elképzelhető, hogy az MX518 típusjelet fogja viselni''
Ezt hogy spekulálták ki, valami függvénnyel?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9) Apophis válasza tomcsi23 (#8) üzenetére

Apophis
(őstag)

Érted, embereknek ez a MUNKÁJUK, ezért fizetik őket, hogy kispekulálják egy jövendőbeli termék típusszámát??? Hol élünk? :))

(#10) Deathcourier válasza tomcsi23 (#8) üzenetére

Deathcourier
(fanatikus tag)

Megálmodta valami nagy pro gamer...

Asus A7V8X 1009 BIOS , AMD Athlon XP 2000+ ™ , h2Twin , 256MB PC2700 (333Mhz) , AsusV9280 Ti4200 128MB 8x AGP (275/600) ,Samsung 80GB + Seagate 8.6GB, 17'' Samsung SM 753S

(#11) Deathcourier

Deathcourier
(fanatikus tag)

jó nekem az mx310 frankó kis egér ez.

Asus A7V8X 1009 BIOS , AMD Athlon XP 2000+ ™ , h2Twin , 256MB PC2700 (333Mhz) , AsusV9280 Ti4200 128MB 8x AGP (275/600) ,Samsung 80GB + Seagate 8.6GB, 17'' Samsung SM 753S

(#12) Apophis válasza Deathcourier (#10) üzenetére

Apophis
(őstag)

100k prémium jár annak, aki pontosan spekulál, 50k annak, aki +/-3% pontossággal határozza meg a nevét...

(#13) Integra

Integra
(Jómunkásember)

miért néz ki úgy mint amit csákánnyal agyonkalapáltak?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) kowk

kowk
(tag)

de hol van itt az egeszen egyedi kulso..? :D

(#15) Apophis válasza Integra (#13) üzenetére

Apophis
(őstag)

Már a hologrammos felület? Sztem marha jó! Nekem a kék MX510 van, de ez az ezüstös szebb!

(#16) Deathcourier válasza Apophis (#12) üzenetére

Deathcourier
(fanatikus tag)

jah :)

(#17) Male válasza erdoke (#6) üzenetére

Male
(PH! nagyúr)

Ez az aláírás nagyon ott van :)) Melyik topikból származik? (gondolom elég szórakoztató lehetett)

Ha valaki szeretne ilyen mintázatot az egerére, az csak szóljon nekem. Még Bump mapping is kerül rá :))

[Szerkesztve]

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#18) dystopia

dystopia
(tag)

Jó, hogy kapcsolható a DPI, mert így látod, hogy driverhack előtt nem történik semmi, később meg azt, hogy utána se. A horpadások is gondolom az elégedetlen alfateszterektől származik.

Lüke, én vagyok az APUd!

(#19) shtml válasza tomcsi23 (#8) üzenetére

shtml
(őstag)

Nem lehet, hogy kevered a spekulál és a kalkulál igéket?

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#20) kics1

kics1
(fanatikus tag)

sok ''pro'' gamernek még a microsoft optikában lévő 400dpi is elég...
én azt nem értem minek a dpi allithatosag? sztem mindenki maxon hasznalja ha már lehetosege van ra...

GTA Online: kzoltan

(#21) Zeck

Zeck
(fanatikus tag)

Ezt a pontosság dolgot énsem értem. Nem mindegy, hogy 1600 vagy akár 400 pontra oszt egy incset? Nemhiszem, hogy bárki is észrevenné a különbséget. Annak idején is csak azért váltottam mx-re mert a gagyi 2000ft-os a4tech gyors húzásnál kiakadt. Az érzékenységével még annak sem volt semmi baj. A dizájn meg szuper, ha nem nézzük, hogy egy az egyben mx510 csak jobban csúszik a felülete.

(#22) tomcsi23 válasza shtml (#19) üzenetére

tomcsi23
(PH! kedvence)

Szerinted, ez így mit jelent (amit írtak és írtam)?

(#23) tomcsi23 válasza Apophis (#15) üzenetére

tomcsi23
(PH! kedvence)

Pláne, hogy az MX510-nél ez a rész cserélhető egy pattintással (úgy hallottam)...

(#24) neduddki

neduddki
(PH! nagyúr)

HI!

Szep darab!!! Teccik:- ))))
Ebbol vajjon lesz se valtozat bordo felulettel????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25) -FreaK- válasza Zeck (#21) üzenetére

-FreaK-
(PH! kedvence)

Üdv Zeck! :)
Azért észre lehet venni a külömbséget hdd el,viszont nem csak a felbontás számít egy egér jellemzésénél.Az mx518as nevet meg elég valószinűtlennek tartom,sztem inkább 0ára fog végződni,De eza G(Gamer) sorozat is érdekes mivel az mx is játékosoknak lett feljesztve ha jól tudom.. Amúgy sztem ez csak kamu,ez egy az egyben az mx510 csak aza lap van kicserélve benne ezüstösre, azok az úgynevezett ''felbontás állító gombok'' ugyanúgy ott vannak az mx510en is.

(#26) Cathfaern válasza kics1 (#20) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Jaja, ez nekem se világos? Miért jó ha leveszem 400-ra a dpi-t? És azt meg végképp nem értem miért jó ha ezt játék közben teszem :F

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#27) -Jackson-

-Jackson-
(őstag)

az ezüst egész korrekt. lehet lecserélem a diamondbacket:F:D

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#28) neduddki válasza -FreaK- (#25) üzenetére

neduddki
(PH! nagyúr)

HI!

Nem tugyatok mitol lett ijejn nepszeru az mx mindenki eszt hasznajja??? multimedi extreme vagy mi a fene????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29) -Jackson- válasza -Jackson- (#27) üzenetére

-Jackson-
(őstag)

vagy lehet mégsem:( a razer előtt minden vezérlőm logitech volt, de a felülete ennek is csúszós, mint az 510-nek. pedig nagyonszép, és biztosan kegyetlen kis egér... ugyanakkor a madzagja a razernek még mindig jobb, és a gombok felülete is. dizájnban kb egálban vannak, egyedül a név és a fogása áll az új logitech mellett.
nah, majd ha lesz pár tulaj, informálódunk:D

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#30) -FreaK- válasza -Jackson- (#29) üzenetére

-FreaK-
(PH! kedvence)

Mondom én ezt a hírt nem venném kézpénzek,sztem kamu.Sokkal logikusabb hogy a lézer technológia továbbfejlesztése és implantálása lesz az utód.
Az a két egér pedig teljes egészében megyegyezik a kép alapján kivéve persze a hátlap színét.

(#31) Kakumix

Kakumix
(őstag)

Remélem az MX510-es driver-ét sikerül a Logitech-nek még ebben az évszázadban javítania! Nagyon megbántam, hogy megvettem ezt az egeret! 12000Ft és nem lehet rendesen használni 3-at a 8 gombból!!! :(((

[Szerkesztve]

Legyen szép napod!

(#32) benedekco válasza Zeck (#21) üzenetére

benedekco
(őstag)

aha kb ezt nem értem énsem... ha a 400 kevés is akkor is sztem a 800 bőven elég... vagy legalábbis nem az lenne a legfontosabb hogy a dpi-t növeljék...

amúgymeg sztem: mx1000-et a népnek hosszúhosszú kábellel! (erre várok most :) )

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#33) kamikaze boci

kamikaze boci
(őstag)

A belseje S2020-as optika egy frissített firmware-rel (szerencsére szépen lehet programozni, az 1600 dpi ''belefért'').
A burkolat meg pont olyan, mint az MX510-é. Annak idején a korpusz rendelésnél elírtak egy nullát, így most valahol Kína partjainál rostokolnak az MX500/510/518(?) formájú műanyaggal tömött dzsunkák.;)

egyéb állatfajták

(#34) kamikaze boci válasza kamikaze boci (#33) üzenetére

kamikaze boci
(őstag)

Sőt, jobban utánajárva a kacsa sem kizárt:)
Januárban kiderül..

egyéb állatfajták

(#35) MarKoo válasza kamikaze boci (#34) üzenetére

MarKoo
(PH! addikt)

Meg tudnád nekem mondani hogy az MX900 hány dpi-s? :F Próbáltam anno a Razer féle hacket, amivel a Hz-et lehet baszkurálni de gondolom a Bluetooth miatt nem tudtam 100-nál jobban feltornázni. Sőt biztos?! :U

(#36) Arhel

Arhel
(senior tag)

KELL!! :D ennél többet nem is tudok írni! :D a hitetlenkedQknek meg annyit, hogy ez Logitech.. ;)

(#37) kamikaze boci válasza MarKoo (#35) üzenetére

kamikaze boci
(őstag)

800 dpi-s és azért nem tudod, mert nem az USB a lassú, hanem a Bluetooth.

egyéb állatfajták

(#38) Hypp válasza Arhel (#36) üzenetére

Hypp
(fanatikus tag)

Akkor rohanj vásárolni! :D
Bővebben: link

Bite my shiny metal ass!

(#39) sharker

sharker
(senior tag)

csak hogy kukacoskodjak:)
Mit keres a képen egy nvidia logo?:D

Van vmi közök egymáshoz?

(#40) MarKoo válasza kamikaze boci (#37) üzenetére

MarKoo
(PH! addikt)

Sejtettem. Köszi szépen a segítséget. :)

(#41) kamikaze boci

kamikaze boci
(őstag)

EZ EGY ZSÍROSRA HÍZOTT, RONDA KACSA:D
Vagy a Logitech nem gondoskodik megfelelően a saját munkatársai tájékoztatásáról, de ezt nem hiszem. Az új fejlesztésekről már fél évvel korábban mennek ki a hírlevelek.

egyéb állatfajták

(#42) [amne] válasza Male (#17) üzenetére

[amne]
(senior tag)

mail ment

(#43) Male válasza Male (#17) üzenetére

Male
(PH! nagyúr)

Úgy néz ki, félreérthető lett a hozzászólásom. Szóval nem foglalkozom festéssel, csak a festés mintázatán ''humorizáltam''. Legközelebb egyértelműbb leszek. Elnézést mindenkitől, aki már az egerét készítette elő.

[amne]: válaszoltam (bár a válasz ezen a hsz-en is látszik).

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#44) [amne] válasza Male (#43) üzenetére

[amne]
(senior tag)

Np, én voltam a lámi :)

(#45) Sylvan

Sylvan
(újonc)

abszolút mx510 kinézete van (szerintem a cikk íróinak is csak arról volt képe);] egyébként meg lehet benne valami, hogy mx510 design és hozzá 1600dpi és semmi más nem változott. Egyébként pedig az MX-et is tényleg játékososknak tervezték így ez most max. azoknak lesz jó, akiknek fontos ez a felbontásbeli különbség:B
a lényeg az, hogy szép és jó és LOGITECH!!!!:C

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!

(#46) kamikaze boci

kamikaze boci
(őstag)

'' így ez most max. azoknak lesz jó, akiknek fontos ez a felbontásbeli ''
Nem lesz jó senkinek, mint írtam, kacsa.

Egyébként nem teljesen lehetetlen a dolog, például az A2051-es chipből a Vipernél szoftveresen 1140 dpi-t hoztak ki (vö. Logitech Pilot). Vagy az S2020-as a 310-ben és 510-ben más capture rata-val dolgozik. Vagyis nem lehetetlen a dolog, firmware kérdése, ez ültetett engem is a hintába.

egyéb állatfajták

(#47) steveetm válasza Cathfaern (#26) üzenetére

steveetm
(PH! addikt)

Én inkább azt tudom elékpzelni, hogy pl csben két kattintás, és qrva lassan/finoman kezd el mozogni az egér(avp rulz), aztán két katt vissza, ha pl körbe kell ugrálni pár embert, ahhoz meg nem árt a gyors forgolódás. Ha meg nem erre szolgál semmi értelmét nem látom a dolognak. Mondjuk egyébként se nagyon, nemértem hol veszem észre a különbséget 800 meg 1600dpi között... sztem sehol.
Üdv.: steveetm

(#48) Zordkaszás

Zordkaszás
(senior tag)

MegaLOL!!! :DDD :DDD

Ekkora parasztvakítást :Y , a képen látható egér semmiben sem különbözik az asztalomon pihenő MX 500-astól. Hát akkor hol itt az új design?

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#49) Szabtom

Szabtom
(senior tag)

Tuti, hogy kacsa. Az ott két 510-es vagy 500-as.

[Szerkesztve]

(#50) Den válasza Zordkaszás (#48) üzenetére

Den
(PH! nagyúr)

hol látsz a cikkben olyat hogy új dizájn? egyedi kólsőről van szó, ami a festésre utal.

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.