Hirdetés

2019. augusztus 26., hétfő

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  [Re:] A DTK a szubnoteszek piacán erősít (téma lezárva)

(#1) marcee

marcee
(addikt)

Egész kellemes ára van.

Azt nem tudja véletlenül valaki, hogy ez az oprendszer nélküli dvd/cd/mp3 lejátszás, hogyan működik. Valami flasrom-ba épített lejátszó fut a dothan-on, vagy külön decoder chip van benne?

Szerk: aksis üzemidő érdekelne még.

[Szerkesztve]

\m/

(#2) consono válasza marcee (#1) üzenetére

consono
(addikt)

Hmmm... Eléggé hasonlít a Clevo 121W-re... Ha jól emléxem, az oprendszer nélküli DVD lejátszás egy ROM-ból futó mini-linux alapú lejátszót használ, ugyanúgy mint pl a CD-ről futó MoviX...

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#3) borely

borely
(tag)

''1 MB másodszintű cache-sel ellátott, 1,5 GHz-es, Dothan ''

Ez valahogy nem jön össze...vagy 2 MB, vagy Banias

''Jobb bármilyen kicsi fényt is gyújtani, mint szidni a sötétséget''

(#4) Samott

Samott
(senior tag)

Hol is kaphato ez egesz pontosan?

Samott

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#5) polika

polika
(senior tag)

jó hogy egy ilyen nem játékra szóló notesznél pont a leglényegesebbet hagyják ki a cikkből, azaz hogy meddig tudod akkuról nyomatni benne a word-ot vagy excellt...

(#6) esteban

esteban
(senior tag)

12'' 1280x800 ??? Az igen ... neha a 12'' 1024x768-as kepernyon sem latom az apro betuket ....

iBook + RedBull :)

(#7) Den válasza borely (#3) üzenetére

Den
(veterán)

vagy dothan celeron

www.simson4t.hu

(#8) Den válasza polika (#5) üzenetére

Den
(veterán)

ez nem teszt hanem hír. Amit az akkuról teszt nélkül el lehet mondani az le van írva (4Ah), ennél többet írni nem lenne több puszta találgatásnál.

www.simson4t.hu

(#9) Den

Den
(veterán)

Asszem megvan a következő notebookom :)

www.simson4t.hu

(#10) redbiro válasza borely (#3) üzenetére

redbiro
(senior tag)

Jogos, Banias. Az zavart meg, hogy a köv. szállítmányban már 2 MB L2-es Dothan-eket várunk, szinte változatlan áron...

Én meg BobMaster voltam, csak nem tudom miért és ki vagyok... :D

[Szerkesztve]

FREE YOUR ANDROID - OP5T, EasySkinz fullbody fóliák eladók OnePlus 5T-hez, 3 színben

(#11) BobMaster válasza redbiro (#10) üzenetére

BobMaster
(senior tag)

Húú, ez milyen szürreális élmény volt :D

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#12) Den válasza BobMaster (#11) üzenetére

Den
(veterán)

heh én is csak néztem mi van :)

www.simson4t.hu

(#13) Samott válasza redbiro (#10) üzenetére

Samott
(senior tag)

Azt a DVD/CD-RW combot nem lehet valami DVD irora cserelni felar elleneben? Billentyuzet magyar? Es hova is varjatok pontosan a kovetkezo szallitmanyt? :)

Samott

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#14) BobMaster válasza Samott (#13) üzenetére

BobMaster
(senior tag)

Az optikai eszközre nem tudunk pillanatnyilag másik alternatívát nyújtani. A billentyűzet angol, most, hogy van belőle minta, már készül a sablon a magyarhoz. A hova miért lényeg? :)

(#15) rog válasza consono (#2) üzenetére

rog
(addikt)

eléggé? szerintem tökéletesen. :)

(#16) BobMaster válasza rog (#15) üzenetére

BobMaster
(senior tag)

Az ODD a másik oldalon van, az biztos, a tökéletes egyezőség itt megbukik :t. Másrészt ha erre gondolsz: [L]http://www.notebook.hu/notebook/clevo/mobilnote/m121w/m121w_new[/L], akkor csak a proci, a HDD (8MB, 5400 rpm), az akksi, a WLAN (Clevo-nál opció) és a kártyaolvasó. De igen, méretkategóriában azonos... :P

(#17) rog válasza BobMaster (#16) üzenetére

rog
(addikt)

csak csel volt, de csak részben jött be...
(igazából azt szerettem volna megtudni, hogy ki gyártja, de rendesen nem mindig válaszolsz a kérdésekre..)
szal ha már itt vagy:
ki gyártja?

(#18) BobMaster válasza rog (#17) üzenetére

BobMaster
(senior tag)

...ja és a szoftver.

Szóval provokálsz, hátha beugrok? Nem a Clevo. És nem is az ECS. Nagyon őszintén? Fogalmam sincs.

(#19) rog válasza BobMaster (#18) üzenetére

rog
(addikt)

de majd ha megvan megírd ám!

(#20) engusz válasza Den (#9) üzenetére

engusz
(veterán)

Nekem egy picit jobban tetszik a HPQ nc4000. Bár itt a WXGA nagyon pofás, de az előző - hasonló teljesítmény mellett - 100e Ft-tal olcsóbb.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#21) Samott válasza BobMaster (#14) üzenetére

Samott
(senior tag)

Esetleg erdekelne egy... ;)

Samott

(#22) BobMaster válasza engusz (#20) üzenetére

BobMaster
(senior tag)

A HP olcsóbb? :F

(#23) BobMaster válasza Samott (#21) üzenetére

BobMaster
(senior tag)

küldtem volna mailt, de visszapattant. Szóval péntektől már ki lesz állítva az egyik partnercégnél, a Macr..olis notebook termében.

(#24) engusz válasza BobMaster (#22) üzenetére

engusz
(veterán)

Igaz, ATI-s lap van benne, ATI VGA-val.

12.1'' XGA (1024x768), 256 MB DDR, Intel Pentium-M 1400 MHz, 40 GB HDD, ATI Radeon IGP, 1.4 kg, Win2k-t adnak hozzá és bruttó 270e Ft. Van belőle nagyobb változat is, ahol már WLAN és Bluetooth is van. Az optikai meghajtó sajnos opcionális.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#25) Samott válasza BobMaster (#23) üzenetére

Samott
(senior tag)

Bocs, eleg ritkan hasznalom mar ezt a cimet... indexesek kozben megszuntettek... de mar ujra megy :) Legkozelebb egy kb. honap mulva jarok otthon, akkor benezek az emlitett uzletbe.

Koszi,
Samott

(#26) Den válasza engusz (#24) üzenetére

Den
(veterán)

és ez új?

www.simson4t.hu

(#27) engusz válasza Den (#26) üzenetére

engusz
(veterán)

Teljesen. Megvizsgáltam személyesen is, nagyon jól néz ki! Pofás darab. Választható 3 éves ''helyi'' vagy 1 éves világgaranciával.

(#28) Den válasza engusz (#27) üzenetére

Den
(veterán)

hmhm, hihetetlenek tűnik hogy ennyi a bruttó ár, de ha te mondod... :) jó jel mindenesetre, mert a subnotik rohadt drágák voltak eddig

www.simson4t.hu

(#29) engusz válasza Den (#28) üzenetére

engusz
(veterán)

Először nem hittem a szememnek, aztán tudatosult benne, hogy tényleg ilyen jó ára van. Talán a Clevo van közel hozzá (árban), de minőségben, design-ban köröket ver rá a HP.

Egyébként a Notebook Store Kft-nél lehet kapni - többek között - ezt a darabot. Faggattam az eladót arról, hogy a közeljövőben lejjebb megy-e az ára. Azt mondta, hogy legfeljebb csak akkor, ha 1 év garanciával adhatják. Kb. egy éves ez a modellsorozat.

Az opcionáli optikai egységen túl csak a nem opcionális Bluetooth fáj. Ez most jutott eszembe.

(#30) BobMaster válasza Samott (#25) üzenetére

BobMaster
(senior tag)

Megjött a Dothan, az ár változatlan, az említett bemutatóterembe is az megy ki.

(#31) BobMaster

BobMaster
(senior tag)

158 perces akkuüzem DivX tömörítés mellett, az jó ??? :F

(#32) emvy válasza BobMaster (#31) üzenetére

emvy
(nagyúr)

Nagyjából igen.

while (!sleep) sheep++;

(#33) BobMaster válasza rog (#19) üzenetére

BobMaster
(senior tag)

Megvan az OEM. És nem Clevo, nem ECS :D

(#34) Samott válasza BobMaster (#33) üzenetére

Samott
(senior tag)

Hanem? :)

Samott

(#35) Adrian Mole

Adrian Mole
(senior tag)

Uppolnám a topicot: hol lehet kapni ezt a DTK-t? Notis helyeken nem is tudják, mijaza DTK... :(

42

(#36) BobMaster válasza Adrian Mole (#35) üzenetére

BobMaster
(senior tag)

Macropolisban van kiállítva. Usanotebook szintúgy.

(#37) Adrian Mole válasza BobMaster (#36) üzenetére

Adrian Mole
(senior tag)

Dankesőn - mondták a partizánok...

42

(#38) Adrian Mole válasza BobMaster (#36) üzenetére

Adrian Mole
(senior tag)

Izé, még egy kérdés,ha még erre jársz: magyar billentyű van hozzá már?

42

(#39) BobMaster válasza Adrian Mole (#38) üzenetére

BobMaster
(senior tag)

Folyamatban. Nem én intézem, az illetékes most pár napig még csak telefonközelben sincs.

Mindenképpen lesz, és díjtalanul cseréljük majd.

(#40) Adrian Mole válasza BobMaster (#39) üzenetére

Adrian Mole
(senior tag)

Ismét köc!

42

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  [Re:] A DTK a szubnoteszek piacán erősít (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.