Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] 20,1 colos TFT az Eizótól (téma lezárva)

(#1) Ploszi

Ploszi
(senior tag)

ez kéne nekem, uhh nagyon szépecske :)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#2) Diolen Mobi

Diolen Mobi
(csendes tag)

Na ez már döfi. Csak a lottóötös hiányzik hozzá...

Isten a hatodik napon teremtette az Embert, de szovjet tudósok már a harmadik napon eljátszottak a gondolattal...

(#3) Diolen Mobi

Diolen Mobi
(csendes tag)

Bár ha belegondolok, hogy pár éve még a CRT-ik ennél többe kerültek, akkor nem is annyira drága...

Isten a hatodik napon teremtette az Embert, de szovjet tudósok már a harmadik napon eljátszottak a gondolattal...

(#4) erdoke válasza Ploszi (#1) üzenetére

erdoke
(titán)

Kérdés, hogy filmet, játékot mennyire élvezhetően tudja megjeleníteni. Néha a 25 ms soknak bizonyul. Ennek mennyi a válaszideje?

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#5) Diolen Mobi válasza erdoke (#4) üzenetére

Diolen Mobi
(csendes tag)

20 ms
Szerintem jó lesz arra is :DDD

(#6) erdoke válasza Diolen Mobi (#5) üzenetére

erdoke
(titán)

Hú, az ütős egy ekkora darabnál. Milyen árat mondtak? 3 éves fejlesztési keretem?

:(

(#7) Diolen Mobi válasza erdoke (#6) üzenetére

Diolen Mobi
(csendes tag)

1600 euro. Az olyan 400.000 HUF :DDD

(#8) nofene válasza erdoke (#4) üzenetére

nofene
(aktív tag)

A filmekhez elég 25 ms aki meg ezen játszik... Szal azért kell vidkari 1600x1200 alá. De azért ezen 3dsmax... Huhh :C

(#9) dansun válasza erdoke (#4) üzenetére

dansun
(csendes tag)

''CAD, a Document Imaging és a szoftverfejlesztési területen dolgozók számára ajánlják''

Neked ez melyik nem játék?

...lassan 17 év és még mindig újonc! :) ui.: most már lelkes

(#10) Alan válasza erdoke (#6) üzenetére

Alan
(aktív tag)

Sőt, nem elég a monitor ára, lehet venni nagyon drága videokártyát is hozzá (olvasd azért el ebben a [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=22882[/L] témában a 88-as hozzászólásomat).

(#11) nap

nap
(őstag)

Szivesen nezegetnem az asztalomon, de az arat inkabb nekem fizessek. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#12) hunluigi

hunluigi
(senior tag)

Ezért a pénzért olyan 21''DF-et veszek hogy megszólal és még ''fagyizni'' is marad pénz bőven... Kell még egy pár év amíg ezek a cuccok elérhető árcimkével jelennek meg... Amúgy is inkább tényleg csak munkára használható.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#13) hunluigi válasza hunluigi (#12) üzenetére

hunluigi
(senior tag)

Ja igen a 21 DF CRT

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#14) Ombi5

Ombi5
(őstag)

Nah en erre palyazom de ketlem,hogy itthon mar lehet kapni!
http://www.eizo.co.jp/welcome/products/lcd/l885/up01.html

:(

(#15) erdoke válasza Alan (#10) üzenetére

erdoke
(titán)

Szerintem belefér a 9800XT, ha a monitort ki bírom izzadni.:)
Egyébként egyiknek sem fenyeget a veszélye.

(#16) Alan válasza erdoke (#15) üzenetére

Alan
(aktív tag)

Sajnálom, biztos örülnél neki... nagyon jó monitor, hát még a kártya...

Engem még kevésbé fenyeget ez a veszély, mert én már csak duplában tudok gondolkodni, úgy meg aztán sosem lesz pénz rá :) Végül is mekkora marhaság lenne egy lapos fekete izéért kiadni ekkora zsák pénzt. Így is nagyon sokba volt a mostani. Úgy vettem, hogy ez életem végéig jó lesz - de azért remélem, ez nem jön be és még eléldegélek egy darabig :)

(#17) Ombi5

Ombi5
(őstag)

Ha majd vki latja itthon szoljon please!!!

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] 20,1 colos TFT az Eizótól (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.