H​irde​tés

2017. december 17., vasárnap

(#1) Xaels

Xaels
(PH! félisten)

Akkor mostmár nem fog durva droppokat generálni a 3GB-os 280X-el a Relive BF1-ben?

PSN ID: Lord_Machine_X /// Destiny, CODWW2, SWBF1

(#2) smc

smc
(senior tag)

Fixed some errors in translations for Radeon Settings and Radeon ReLive.
Csak nem?? Radeon beállításokv? :D

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4><BQGW2750HM><MSSURBOOK><SZ1

(#3) Szaby59 válasza smc (#2) üzenetére

Szaby59
(PH! kedvence)

Nem, nem :N

Mondjuk a release notes láttán ez ugyanúgy megérdemelne egy "Csak hibajavítás volt a célja..." hangvételű címet mint a másik cikk, sőt... :U

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin: szaby59

(#4) Abu85 válasza smc (#2) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

(#3) Szaby59: Már vártam az első sivalkodást az egyik ügyeletestől. Nem csalódtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#5) Szaby59 válasza Abu85 (#4) üzenetére

Szaby59
(PH! kedvence)

Nem igazán az, ha nyilvánvalóan (megint) finomabban fogalmazol amikor a kedvenc gyártódról van szó. Ugyanúgy meglehetett volna fogalmazni ilyenre a Geforce cikknél is a címet, vagy ezt a másik mintájára.

[ Szerkesztve ]

(#6) Abu85 válasza Szaby59 (#5) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

És most téged rendeltek ide védekezni? :D

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#7) Szaby59 válasza Abu85 (#6) üzenetére

Szaby59
(PH! kedvence)

Ööö nem. A másik cikknél direkt nem szóltam egy szót se, mert tudtam, hogy az AMD is egy rakat bugfixet fog a legközelebbi driverbe rakni (jóval többet mint az nV) és kíváncsi voltam mi lesz. Bejött... :DD

(#8) Abu85 válasza Szaby59 (#7) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Akkor fejtsd ki mi nem igaz a mostani hír címében, és az NV-s hír címében. De most tényleg. Bizonyítsd, hogy nem állít igazat egyik cím, vagy esetleg mindkettő. Minden más sivalkodás. :)

(#9) Szaby59 válasza Abu85 (#8) üzenetére

Szaby59
(PH! kedvence)

Igazat állít mindkettő, a kulcs a megfogalmazás és, hogy az mit akar sugallani. De te ezt nagyon jól tudod, csak direkt csinálod.

#10: nem a cikk mondanivalójával van a baj, hanem a megfogalmazással - rendszeresen. Hogy ez neked miért jó így, vagy miért csinálod azt nem tudom... De most is bejött a tippem. Egy szakmai oldalon mindkét gyártó megérdemelné a korrekt megfogalmazást, részedről rendszeresen csak az egyik kapja meg. Ezért "morognak" az emberek már a cím láttán is.

[ Szerkesztve ]

(#10) Abu85 válasza Szaby59 (#9) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Tehát sivalkodás volt. Köszi. :R

A sugallatok meg olyan dolgok, amiket bele lehet látni. De ettől függetlenül a tényeken ez nem változtat. Mindenki a beállítottságának megfelelően lát bele azt amit akar. Valaki lehet, hogy pont Sorost látja a dolgok mögött. :)) Azzal, hogy a két cím tényeket állapít meg, az én feladatom véget ért. :)

Szerk.: Akkor menjünk tovább. Az említett két cikk tartalma tényeket állít?

[ Szerkesztve ]

(#11) Raymond válasza Abu85 (#6) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Es akkor csodalkozol hogy morognak az emberek:

Ket gyarto kijon egy driver csomaggal amiben hibakat javitanak.

Az egyiknel a cim negativ hangvetelu - nezd mar, csak azert jottek ki vele mert muszaj volt, csak hibaka javit, masra nem jo, ez a celja.

A masiknal pozitiv - nincs "csak" es nem egy driver-nek van celja, hanem neked kinal valamit a software.

Ha direkt irtad igy akkor most le van irva miert morognak, nem kell sokat beszelni korulotte, ha automatikusan es nem szandekosan irtad igy akkor meg lehet el kene gondolkoznod a hozzaallasodon ugy alltalaban es rajossz valami van abban hogy allandoan morognak az emberek azon amit irsz es sokszor nem arrol van szo amit leirtal hanem arrol hogyan vagy milyen szavakkal es foleg arrol amit nem irtal oda.

#10:
"Mindenki a beállítottságának megfelelően lát bele azt amit akar."

Es aki ir ahogy ir is ettol van, errol szol az utolso bekezdesm ott fent.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#12) Abu85 válasza Raymond (#11) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Mindkét címben ott a hibajavítás. Mindkét cím tényeket állít, és szerintem mindkét hír tartalma tényeket fogalmaz meg. De javíts ki ha tévedek. Ha most valamelyik mögé oda láttok valami mást, ami nincs benne a megfogalmazott tények között, hát azzal nem tudok mit kezdeni. Leginkább üldözési mániát állapítanák meg, de nem vagyok pszichológus, ezért ezt elraktározom sivalkodásnak/trollkodásnak. Ez a PH-n amúgy is ügyeletszerűen jön.

De ha van bármi tartalmi probléma a két hír által közölt tényekben azt szívesen venném, ha leírnátok.

(#13) Pug válasza Abu85 (#12) üzenetére

Pug
(PH! kedvence)

Abu, írd át a címet, hogy "Az AMD szar, csak az nV!!44444!!!!!!" és akkor majd megnyugszanak.

Óvoda, de tényleg....

Cikkbe sikerült az nV huszároknak beleolvasni?

A 16.12.2-es verziószámú meghajtócsomag elsődleges célja az előző, 16.12.1-es komolynak mondható frissítésben maradt hibák javítása.

[ Szerkesztve ]

(#14) DragoonFly

DragoonFly
(lelkes újonc)

Végre ez már normálisan működik (egyelőre).
Nem úgy mint az előző (16.12.1).

▌║║▌║█│║▌║│█║▌││█║║▌▌║█

(#15) Csapoati válasza Pug (#13) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Nekem is egyből az óvoda ugrott be: Gizike eggyel több gombócot kapott ebédre, brühühü!

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#16) .mf

.mf
(PH! kedvence)

Épp a minap közel egy év után bekapcsoltam az asztali gépet, és gondoltam a tengernyi windows frissítés mellé ha már lúd, legyen kövér alapon a 7870 driverét is frissítem 13.12-ről, ha már vinnyog érte. Nosza 16.12-t elkezdi tölteni, telepíteni, és.... fail. Cleanup utility, retry, fail. Oké, 15.11. Fail. 15.7 WHQL. Fail. Másfél órát telepítgettem-takarítottam-újraindítottam-újrapróbáltam, a 14.12 az utolsó, ami hiba nélkül települt. Eh.

(#17) Renok válasza Pug (#13) üzenetére

Renok
(senior tag)

:R

A hírhez: Remélem a fagyás után beragadó, 300Mhz-es memória órajel gondomon is segít ez a driver.

[ Szerkesztve ]

(#18) Bucsi13

Bucsi13
(tag)

Vajh' a WattMan + dual monitor együttes használata alatt minimumon ragadó VRAM órajelet is javították? :F

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#19) Renok válasza Bucsi13 (#18) üzenetére

Renok
(senior tag)

Nekem ugyanez sikerült dual monitor nélkül, csak black screen fagyást követően áll be a VRAM minimumra.
A black screen meg azért van, mert gépigényes játékban eldobja magát a VGA gyári órajelen.

[ Szerkesztve ]

(#20) Lezli25

Lezli25
(lelkes újonc)

Bízom benne, hogy az én gondomat is orvosolni fogja már. Mert ugyebár a 12.1 alatt a Far Cry Primal lefagyott folyton.A wattman funkcióra hivatkozott a szoftver, hogy ott a gond. :/

(#21) lezso6 válasza Abu85 (#12) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Abu, politikailag inkorrekt a cím, ennyi. Inkább ne írj semmit, majd mindeki odaképzeli a számára megfelelő címet, ami nem sért semmilyen gyártót.

[ Szerkesztve ]

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

(#22) Mikeee89

Mikeee89
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Újra is raktam a drivert mert baszott bootkor betölteni, meg a tálcán se volt aktív. Azt hittem nálam van a hiba. De nem.

(#23) Lezli25 válasza Mikeee89 (#22) üzenetére

Lezli25
(lelkes újonc)

Nem nem! A tálca ikon le lett tiltva a 12.1 ben. Mondjuk engem nem zavart. :D
És csökkentették a méretét is 500MB-ról 372-re . Az se utolsó szempont.

[ Szerkesztve ]

(#24) daa-raa válasza Lezli25 (#23) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

Ja, most tömörítve van, korábban nem volt. Nem mintha sokat számítana.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#25) RyanGiggs válasza Raymond (#11) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

Szószátyár fiú az a Jeronimo! :D

Nekem semmi bajom nincs Abu megfogalmazásával.
Óvodában érzem magam néha az ilyen kötözködő emberek miatt.
A f*szt érdekli milyen címet ad, csak igaz legyen, tényeket közöljön.

(#26) flatline#2

flatline#2
(kvázi-tag)

A következő pozitív Nv-s címet valahogy így szeretném kérni:

Karácsonyi ajándékként hullik a GeForce kártyát használók ölébe a hibajavításokat tartalmazó vadonatúj, űrtechnológiával készült driver.
(és a fizetős, kémkedő Geforce Experience is belopózik a kéményen) :D
/S

[ Szerkesztve ]

Tribes Ascend - best FPS-Z

(#27) Duck663 válasza Szaby59 (#7) üzenetére

Duck663
(fanatikus tag)

(7): "A másik cikknél direkt nem szóltam egy szót se, mert tudtam, hogy az AMD is egy rakat bugfixet fog a legközelebbi driverbe rakni (jóval többet mint az nV) és kíváncsi voltam mi lesz."

Ezzel csak nem azt akarod mondani, hogy az AMD-nél jobban dolgoznak?!

Egy VEGA mindenek felett!

(#28) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

Olyat nem lehetne, hogy csak egy sorszámot kapnak a cikkek címként? :DDD
Hátha abba nem kötnek bele...Néha már elkeserítő ami megy...

flatline#2:"hibajavításokat tartalmazó" - még szerencsésebb lenne a "probléma megoldásokkal tarkított" kifejezés, még kevésbé negatív hangvételű. :K

[ Szerkesztve ]

tailor74

(#29) Szaby59 válasza Duck663 (#27) üzenetére

Szaby59
(PH! kedvence)

A legutóbbi driver rengeteg bugot hozott magával szóval várható volt, hogy most a bugfixek jönnek. Ez látszik a release notesból is, a legtöbb bugfix és az ismert hibák listája az új funkciókkal kapcsolatos (és van olyan ami nincs is említve). Mondjuk a régiek is ott vannak, az RX480-as kurzorbugot már egyszer javították, most meg megint known issue.

[ Szerkesztve ]

(#30) Ghard

Ghard
(őstag)

Engem az érdekelne, miért vették ki a kontraszt, fényerő és egyéb beállításokat a driverből.

(#31) flatline#2 válasza tailor74 (#28) üzenetére

flatline#2
(kvázi-tag)

Én még tudom javasolni a feature szót, elég univerzálisan lehet használni jóra, rosszra :D
De itt be is fejezem az ilyen jellegű trollkodást :)

Tribes Ascend - best FPS-Z

(#32) Renok válasza Renok (#19) üzenetére

Renok
(senior tag)

2 black screent bírt az új driver, utána megint beragadt a VRAM órajel..
Megéri. :W
Driver reinstall.

(#33) NandoXXL válasza Abu85 (#12) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

Itt egy rendes cikk:

https://ipon.hu/hir/rengeteg_hibat_javit_az_uj_radeon_relive_driver/39595/

Ha már ilyen minőségben, szakmaiságban megy, akkor trolloz. Így, egy bulvár cikk szintjét karcolod fel a netre mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#34) Renok válasza NandoXXL (#33) üzenetére

Renok
(senior tag)

Komolyan nem unod? :(((

(#35) Abu85 válasza NandoXXL (#33) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Ennek a címéből is hiányzik a "csak". Most akkor ott ez jó, de itt már nem? Egyre bonyolultabb az egész. :DDD

Mindenesetre bizonyosan köszönik, hogy a PH felhasználóbázisának egy része betölti azt a cikket is. Szívesen. :R

[ Szerkesztve ]

(#36) cs.zsolt

cs.zsolt
(kvázi-tag)

Előző ReLive-os verzió megfelezte az FPS-em World of Tanks-ban.
Valaki tesztelte már az adott játék alatt?
Üdv

http://www.danasoft.com/sig/IP20440.jpg

(#37) Steven válasza Abu85 (#35) üzenetére

Steven
(PH! addikt)

Szerintem Abu el kéne engedned ezeket . Nem is értem, régen ilyen nem volt , nem ment a hiszti és nem mondták meg ,hogy az újságírók ,hogy írják a cikkeiket...... basszus van más oldal is van választási lehetőség.

Nekem inkább az a bajom hogy sokkal lassabban reagáltok hírekre .. sajna többet olvasok már külföldi cikkeket mert mire le közlitek el telik egy v. kettő nap, régen nem így volt...:(

Lehet kevesen vagytok :R

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#38) TESCO-Zsömle

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Reszeljék csak, rá fog férni!

Imperátor! Istencsászárunk fénye önre ragyog! Egyelőre...˙(Imperium Galactica 2) - The future is predetermined by the character of those who shape it...

(#39) 5150

5150
(kvázi-tag)

main@5 to high@5

"Aimbot trial is expired.."

(#40) TTomax válasza Steven (#37) üzenetére

TTomax
(PH! félisten)

Majd megirják amikor van rá idejük....érdekes régen ilyen nem volt,hogy mikor jöjjön egy cikk most meg csak a hiszti van,basszus van más oldal is van választási lehetöség....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#41) Pug válasza TTomax (#40) üzenetére

Pug
(PH! kedvence)

MO-n minõségi választás?
Hát a PH!-n kivül nem igazan...
:N

[ Szerkesztve ]

(#42) bobalazs válasza smc (#2) üzenetére

bobalazs
(PH! addikt)

Rohadt régen beküldtem már a bug reportot róla, biztos ez se volt fontos.
Amúgy eszem megáll mennyit kellett gyalulni ezt a drájvert.
Na meg attól is ami az első pár hsz.ben zajlik itt... :W

(#43) Lezli25

Lezli25
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Kipróbáltam az este, hogy ez javította e a Far Cry Primal alatt a Wattmanos fagyást a frissítés (12.2). És úgy néz ki jó lett, megszűnt a hiba. Szépen megy a játék. Bízom benne marad is így... ;)

(#44) smc válasza bobalazs (#42) üzenetére

smc
(senior tag)

"Amúgy eszem megáll mennyit kellett gyalulni ezt a drájvert."

Nálam az automatikus indításon kívül nem volt gond vele és ezzel az újjal sincs. Az egyetlen problémámat orvosolták is. :)

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4><BQGW2750HM><MSSURBOOK><SZ1

(#45) Renok

Renok
(senior tag)

Nekem rendes működés közben továbbra is, restart után beragad a VRAM single monitornál 150Mhz-re. Ez a driver sem nyert sajnos.

(#46) Pug válasza Renok (#45) üzenetére

Pug
(PH! kedvence)

Van fent MSI AB, vagy társai közül valamelyik?

(#47) Renok válasza Pug (#46) üzenetére

Renok
(senior tag)

Nincs fent semmi ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#48) Kronos3000

Kronos3000
(senior tag)

Nálam javulást hozott,Armored Warfare közben a fény,füst effekteknél megszűnt az 5-10 fps esés. :R

Wasabi...

(#49) lm83

lm83
(senior tag)

Nálam még mindig 10.1 van fent.
Az előző tényleg nem ment fel teljesen....
Ezt meg még nem kockáztatom meg...

(#50) Lezli25

Lezli25
(lelkes újonc)

Csak kis segítség képp írom. Mióta kijött a 12.2 használom , és eddig semmi féle hibába nem ütköztem. A játék alatti kifagyás is orvosolva lett. :)

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.