Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fkenny

    senior tag

    Tiszta szívből gyűlölöm ezt, bojlert. Az előző is HAJDU volt 30évig bírta 3-4évente kitakarítás és nem volt vele gond. A mostani, hát az, hogy 1 év után ilyen probléma jelentkezett, mint nálad nem is lenne gond, garanciálisan megcsinálták, hoztak újat, majd a rosszat összetörte a szerelő el is ment, fél évig gond nélkül. Fél év múlva, elkezdett csepegni az elektronikán keresztül. Kijött egy "hód" ( Mogács után szabadon) A hód, mint szakember olyan, hogy sör szaga van, télen is gumipapucsba jár, ami eredetileg világoskék volt, de akkor már fekete volt, mindenhez értett csak a szakmájához nem. Nem is ez a lényeg, meghúzta a csavarokat, kicserélte az elektronikát és elment. ( Nem pecsételt a gari jegyre...) 2 hét múlva ugyan ez a móka, már akkor közöltem vele papírra rá fog írni nincs mese... Addig izmozott a 120kilójával az én 50kilómmal szembe, nem sok esélyem volt. Ez még eljátszottuk 4x az ünnepek alatt. 2hétig ment 2hétig nem.... ( A családban mindenkinek gerincsérve, van jól esett 20liter forró vízzel mászkálni nap, mint nap) A végén felhívtam a főnökét az ő mobiljáról, és elküldött szó szerint az anyámba, mikor reklamálni mertem, hogy az anyaghibás bojlert nem hajlandó kicserélni 7(!) gányolás után. Felírtam a számát, és éjszakánként üdvözöltem őt, hogy mekkora egy szemétláda. Végül Bari barátommal konzultálva magam megcsináltam most ősszel és az óta érdekes mód nem csepeg és fűt minden gond nélkül. Az elmüről is tudnék mit írni... :)

    Bocsánat, hogy így belepiszkítottam az írásodba, de ez nagyon kikívánkozott belőlem! :)

    "Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

Új hozzászólás Aktív témák