Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) Silentfrog

Silentfrog
(veterán)

A merevlemezrekeszen lévő 4 cm es ventillátor kifejezetten jol jön ha halk a merevlemezem.
Valami csak kell,hogy kerregjen a gépben.

(#2) gardener válasza Silentfrog (#1) üzenetére

gardener
(senior tag)

Főleg mikor már a porcica bemászott a csapágyba ;]

Ez még lehet kelő levegőt is szállít. Jó szélesnek tűnik.

(#3) P00By

P00By
(nagyúr)

A legokosabb az a kis venti :)

(#4) Isee válasza P00By (#3) üzenetére

Isee
(senior tag)

1600 és 4600rpm-nél pláne :D

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#5) Silentfrog válasza gardener (#2) üzenetére

Silentfrog
(veterán)

Alurackem van és azon is ilyen kis kerregő volt.
Ki is kötöttem rögtön,el is meg a passzivan venti nélkül.
Igan ha 500gb nál több adatot mozgatok egyszerre akkor beizzitom a csihegőjét. :)

(#6) Móci

Móci
(addikt)

Az a kis venti biztos nagyon halk lehet... ;]
A házak formára nem rosszak, de nem kellenének. Volt Arctic házam, nem igazán jött be.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) bartucc

bartucc
(addikt)

A ház nem rossz, de egy letisztultabb formavilágost is szívesen láttam volna.

A beépítő keret meg 4cm-rel az agyhalál. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Hát ez elég codegenes.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#9) Taky válasza Dr. Akula (#8) üzenetére

Taky
(senior tag)

De legalább olcsó, bár ha jobban belegondolok az a 18euro itthon lesz az 10.000HUF is... :(

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#10) Sub-ZeRo

Bele sem merek gondolni, hogy milyen hangja lehet annak a ventinek te jó ég. Akkor egy 12 centis venti 5v-n...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#11) Móci válasza Dr. Akula (#8) üzenetére

Móci
(addikt)

Mondtam én anno, hogy az Arctic lassan önmaga paródiája lesz... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) Angel1981 válasza Sub-ZeRo (#10) üzenetére

Angel1981
(veterán)

Azért talán annyi nem - én 8000-re tippelek.

(#13) Entryy

Entryy
(aktív tag)

Nekem egy lemezes NASba volt kialakítva 4cm-es ventinek hely,de az nem volt benne.
Vettem egyet,de nem ilyen számtech cuccokhoz valót,hanem frankó "villanyászosat" meg hozzá egy 3 pólusú billenőkapcsolót így megy 5Vos és 12-n is.
12Von qrva hangos,de hideg a NAS is, meg a winchester is még ha egy nagyobb másolást is csinálok. 5Von kellemes 30-33 fokos és csendes, alvósan csendes!
Jah a venti meg a legolcsóbb helyen ez a fajta 1800 jó magyar Ft volt :O

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#14) XuChi

XuChi
(addikt)

Ez a 2 ház valami eszement ronda. Gagyi kategória. Bár jobb mint az etopmay borzalom :DD.

(#15) adm

adm
(őstag)

eddig visszafogott, minőségi, jó ár/érték arányú termékeik voltak. az újabban bemutatottaknál meg nehéz gagyibbat találni...

kb mintha egy kínai piacos cég vette volna meg az AC-t. van erről valami infó?

12core - 24thread - 48gb

(#16) XuChi válasza adm (#15) üzenetére

XuChi
(addikt)

Azóta van ez mióta nevet váltottak. Arcticre.

Azóta van elem, konzol, meg sok más egyéb baromság amit nem kéne eröltetniük.

Ez ismét egy régi nagy név kivonása a piacról effekt. Szépen elkezdenek gagyibnál gagyibb dolgot gyártani, megutáltatják magukat a vásárlókkal és erre hivatkozva lehúzzák a rollót. Vagy kivonulnak mint periféria/hűtő gyártó és belefognak a kinai bóvlik gyártásába.

Ez történt az Orion gyárral is. Megvették a kinaik és azóta rosszabnál rosszabb vacakot gyártanak.

Tehát számomra röviden: Arctic Cooling R.I.P !

(#17) LW

LW
(senior tag)

Ez röviden szólva Borzalmas.

Egy Arctic cooling hűtőm volt, azzal maximálisan meg voltam elégedve, de ezektől elkap a röhögőgörcs.

Szerk: még viccesebb az egészben, hogy a kínaiak még 2 ugyan olyan elrendezésű házat se tudnak egymás mellé rakni. A bal oldalin lejjebb van az egyik 5,25 CDtakaró :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) Duree

Duree
(veterán)

Hát a remek hütöket gyártó cég házai enyhén szólva borzalmasak.Szeintem egy komolyabb formatervezöt bizzanak meg,talán szebbre sikerül

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#19) Probber

Probber
(őstag)

Ezek a házak nem túl szépek.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#20) TESCO-Zsömle válasza Sub-ZeRo (#10) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Hogy pakolsz bele 22x4x14,5cm-re egy 12x12x2,5cm-es ventit, hogy hűtsőn és a 14,5x10x2,5-ös vinyó is elférjen mellette? :F

sz: Szétvágni nem ér őket! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) bartucc

bartucc
(addikt)

Hát eddig nem győztek meg az Arctic cuccok, de nekem az Arctic Cooling részleggel továbbra sincs bajom. :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#22) Sub-ZeRo válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére

Egyszerű a képlet. A doboz tetőt leszeded és rárakod a ventit és valahogy rögzíted. Mivel általában a házak nincsenek mozgatni, még lehet hogy nem is kellene rögzíteni.
Amúgy nem vágnék szét egy 12-es ventit, inkább raknám az 690 II advencembe, mert ott van még jópár üres hely a 12-es ventinek. :DDD
Ja elférjen... hmm.. hát így ahogy leírtam. :DDD
Más ötletem nincs.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#23) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Ezek a házak csúnyák, nem tetszenek..

nothing is true everything is permitted..

(#24) littlelion21 válasza Sicilian (#23) üzenetére

littlelion21
(addikt)

+1

Látom, nagy itt az egyetértés. :D

(#25) daa-raa

daa-raa
(titán)

A Thermaltake Extreme Spirit II 40mm-es ventilátora 4500RPM-es és hangtalan. Szóval le kellene vetkőzni egy újabb sztereotípiát...

Ettől függetlenül vicc az összes bemutatott termék. Ha már vinyókeret, akkor inkább egy CM STB-3T4.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#26) XuChi válasza daa-raa (#25) üzenetére

XuChi
(addikt)

Nekem volt olyan és iszonyat hangja volt.

(#27) TESCO-Zsömle válasza Sub-ZeRo (#22) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

A vinyó és a venti maga 5 centi. Egyetlen helyre kell beférnie, mert ez a keret is annyit foglal. És akkor még legyen is honnan szívnia, meg hasonlók, és rájössz, hogy egyetlen helyre ezt jobban nem lehet megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#28) daa-raa válasza XuChi (#26) üzenetére

daa-raa
(titán)

Mármint melyik a kettő közül? Nálam az ES II-nek egy deka hangja sincs. A másik cuccnak se sok.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#29) #97544192

(törölt tag)

2010-be hogy engedhetik meg maguknak, hogy kiadjanak ilyen gépházakat? 5 éve is röhögtek volna az emberek ezen, nem hogy most... egyenesen szar, bocsánat, de nem találok rá más szót, és ez is nagyon haloványan jellemzi...
gondolom a belseje ugyanolyan szörnyű, mint a külseje. :(

az a baj, hogy már kaphatóak normális áron olyan házak, amik ezeknél sokkal, de sokkal jobbak, ezért még marketing szempontból sem tudom megérteni, miért kellett ezeket a borzalmakat kiadni. ha valaki tudja a korrekt választ, árulja már el! :U

(#30) XuChi válasza daa-raa (#25) üzenetére

XuChi
(addikt)

Nekem ez volt és elég rendesen visított :O

(#31) ZCoyote válasza daa-raa (#25) üzenetére

ZCoyote
(őstag)

Azért mert van 1-2 halk 4 cm-es venti attól még az általában a pc-s világban használatosak nagy része visító vacak. Az én alaplapomon lévő is egy borzalom volt, le is cseréltem gyorsan.
Ez nem sztereotípia :(

Romani ite domum.

(#32) daa-raa válasza ZCoyote (#31) üzenetére

daa-raa
(titán)

De sztereotípia, mert általánosítasz.

XuChi: Nálam speciel egy deka hangja sincs.

[ Szerkesztve ]

(#33) Mr.Peter válasza Angel1981 (#12) üzenetére

Mr.Peter
(aktív tag)

Bűn ilyen házat venni szerintem... még a régi irodai nagy fehér házak is szebbek szerintem... azok legalább beolvadnak a környezetbe!

Hát 8000 ért már lehet sokkal szebbet venni codegentől !(megéri nekik ilyet gyártani?)

<<<KEEP IT REAL!>>>

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.