Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sicilian #23 üzenetére

    ez az igazság... jó papírokkal, felsőfokú végzettséggel, nyelvvizsgával 3.5év után 150+ nettót és 15k kajacsekket kapok... nem panaszkodom végülis, mert másnak ennyi sem jött össze... (igaz vannak kivételek) viszont még válság előtt jelentkeztem vagy 30helyre, mire ez összejött... ezen kívül talán 1 helyről hívtak fel több hónap késéssel...

    ellenpéldának azt tudom erősíteni én is, amit írtál: van aki 8 általánossal p*csafüst munkával bőven 100-150körül keres "keresztapu" cégénél... és ez még csak egy gyenge példa, vannak sokkal kirívóbb esetek is... mostani helyzetben nem 1 ismerősöm van, aki már 1-2éve nem talál munkát, pedig bármit elvállalnának, ami kicsit is kötődik a szakmájukhoz... itt ilyen "önmegvalósításról" nem nagyon lehet álmodozni, ami szerint mindenki a szívéhez legközelebb álló munkát végezhesse...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák