Hirdetés

2017. június 28., szerda

(#1) olle

olle
(senior tag)

Annyira mutatja be a Thermaltake The Tower 900 házat hogy már a Merlinnél kapni is. :)

[ Szerkesztve ]

.:TT Core X-9. AS-Z170 E4. i5 6600K. CM Hyper 212x. 2x8GB Kingston HXFB 2400. R9 390 G1. CM G650M:.

(#2) GRaul válasza olle (#1) üzenetére

GRaul
(őstag)

Jól van írva a cikkben. Olvasd el, figyelmesen
"A novemberben bemutatott fehér verzió tényleges forgalmazására mostanáig várni kellett, tehát ez valóban újdonságként szerepel a kiállításon. A fekete változat már régebben forgalomba kerül."

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#3) olle válasza GRaul (#2) üzenetére

olle
(senior tag)

Mind a 2 db ot kapni náluk a fehéret is és a feketét is. :) Nem szőrszál hasogatásnak írtam. :)

.:TT Core X-9. AS-Z170 E4. i5 6600K. CM Hyper 212x. 2x8GB Kingston HXFB 2400. R9 390 G1. CM G650M:.

(#4) GRaul válasza olle (#3) üzenetére

GRaul
(őstag)

Most néztem meg, bruttó 93eft.
Ez sztem kicsit túlzás egy ilyen viskoert :O

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#5) olle válasza GRaul (#4) üzenetére

olle
(senior tag)

Nem olcsó az edzett üveg. :) Szerintem reális a NEWEGG-es árhoz képest. :) Az én mostani házam 54eft volt. :C

Erősen gondolkodok egy 900 ason :D

(#6) blash

blash
(tag)

tyuuuu, cherry mx kapcsolos billentyuzet, amin a capslock jobb oldala sullyesztett, es a context menu gomb is megmaradt. Mar csak a hangero gombokba tudok belekotni, hogy csak fn-nel hasznalhatok. Pedig ratehettek volna harom plusz gombot, me'g csak mx kapcsolo sem kellett volna ezekhez.

(#7) Tomassy00

Tomassy00
(fanatikus tag)

Megint táp... :o

(#8) stimre válasza olle (#1) üzenetére

stimre
(kvázi-tag)

Így igaz! jó drága borhűtő... meg ocsmány is :) edzett üveg miatt nyomják fel az árat, közbe meg elég olcsón lehet csináltatni azt is. 50x50cm edzett üvegem volt 6-7 ezer Ft :D

(#9) olle válasza stimre (#8) üzenetére

olle
(senior tag)

Ízlések és pofonok. Ha az 50x50cm a standard 1 gyártónál azt olcsóbban tudja adni. Na de itt 2 különböző méret kell. 93K oké ebben benne van az adó a csomagolás a gyártási költség stb. mindjárt nem 93K de szerintem ötletes megoldások vannak benne. :) Csak megalománoknak.

(#10) Zimmy88

Zimmy88
(fanatikus tag)

Azokat a tápokat nem értem. Ha alacsony terhelésnél lekapcsolják a ventit, akkor ezzel a LED is lekapcsol gondolom. Tehát amikor az ember nem ül a gépnél és nézegetné/mutogatná akkor nem is világít :D
Szerintem ezt nem gondolták végig...

FZR2000 ®

(#11) blackrulz

blackrulz
(PH! kedvence)

A házat tudnám szeretni... Csak annyit meg nem játszok hogy legyen értelme is vizezni, meg ennyit költeni, de szerintem meg meglepően olcsó ahhoz képest, hogy hasonlókért repkednek vastagabb árak is.

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#12) macilaci78 válasza blackrulz (#11) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Nehogy már azért legyen egyenesen olcsó, mert hasonlók vannak drágábban is... Egy 30 millás autó ne legyen már olcsó csak azért, mert vastagabb árú is nála... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#13) blackrulz válasza macilaci78 (#12) üzenetére

blackrulz
(PH! kedvence)

1: a drága mint fogalom rettenetesen relatív és rengeteg faktortól függ...Hogy tovább ne menjek neked vagy nekem drága :U

2: pont ezért jól láthatóan definiáltam, hogy kategóriáján belül értem

3: ahhoz képest hogy mit ad a lianli a deepcool a cm és társai abszolút felső kategóriában, ahhoz képest ez meglepően olcsó. Simán a 900d obsidian és cosmos 2 ultra ligájában van az árazás, és nálam azok ehhez képest labdába se pl.

4: a hasonló koncepciójú házakat még a Tt is 700 usd fölé nyitott lásd lvl 10, vagy in win s frame, hogy lianli-t ne is említsük, tehát joggal vártam hogy 7-800 usd lesz a kezdés.

Egyáltalán nem értem mi a felháborodásod tárgya... Vagy tilos leírni hogy kategóriáján belül olcsónak tűnik nekem? Mert?

[ Szerkesztve ]

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.