Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Chaser #42 üzenetére

    Ismerek olyant akinek a TV-je HDready és elégedett vele :) A nejemnek vettem 9 éve egy celeron+HD ready laptopot, mert nyilván ez volt a legolcsóbban. Lehet rajta netezni, persze, de sokat kell görgetni, nem praktikus. Egyébként meg nagyjából a gázóra állás leadás a legbonyolultabb feladat, amit ezen végez. Illetve összeraktam neki egy openoffice számolótáblát, mert kiadnak a tesójával egy lakást és a negyedéves adóelőleget ki tudja benne számolni. Végül is ilyen "bonyolult" feladatra alkalmas a gép, de már ott is játszanom kellett kicsit a menüsorral, hogy ne foglalja el a képernyő harmadát.
    Egyszóval persze, aki spórolni akar és a gázóra lejelentés meg hírolvasás a célja, annak talán éppen elég a HDready felbontás, de csak olyan mondja, hogy jó, aki nem próbált még nagyobbat. Van ilyen ember?
    A mai felhozatalt nem ismerem, de legnagyobb bajom ezzel a 9 éves celeron csodával, hogy már böngészés közben win7 alatt, semmi már nem fut csak a firefox és nincs 100 oldal megnyitva csak 1, de mégis felmegy a proci terhelés és a hűtőventi meg bántóan hangosan dolgozik. Próbáltam mindenféle trükköt, optimalizációt, de nem segített. Nem bírja erővel a sima böngészést sem. Talán a mostani celeronokat már nem terheli a sima böngészés, de vannak kétségeim.
    Kib.szott idegesítő egy hangos venti mellett dolgozni. Értem, hogy nem mindenki ilyen, mások vagyunk és van akit nem zavar, de engem nagyon. Jobban, mint a felbontás miatt a folyamatos görgetés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák