Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz Chaser #15 üzenetére

    Nem állítom, hogy sokaknak nem jó, hasznos, szükséges, szívmelengető a nagyobb felbontás. Nem írtam ilyet, sőt, az ellenkezőjét.

    Azt viszont nagyon határozottan vallom, hogy (amint írtam) nagyon sokaknak az alacsonyabb felbontás is tökéletesen megfelel. Mindenki használja azt, ami neki jó. Nyilván látom a különbséget a kettő között, de számomra semmilyen többletet nem jelent a nagyobb felbontás. A jó múltkorában éppen erről beszélgettünk számítógép előtt dolgozókból álló ismeretségi körben, és ötből négyen voltak ezzel így.

    Ami viszont nagyon bosszant, és amire reagáltam, az az olcsóbb, egyszerűbb megoldás fikázása.

    MaCS

    fornettisuti: Köszönöm a nyilvánvalóan tisztán segítő szándékú javaslatot. Az én koromban a szemészhez járás már az élet velejárója. A legutóbbi látogatásom során meg is beszéltük, hogy milyen csodálatos dolog az evolúció: manapság egyre többen vannak olyanok, akik az eddigi anatómiai ismereteinket meghazudtolóan jól látnak, jelesül olyan felbontások között is felfedezni vélik a különbséget, ami az emberi szem képalkotó képességein messze túl vannak.

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák