Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Marseille199 #38 üzenetére

    Amit leírtatok, azt mind értem, tudom, hogy nem kell sokat várni a dologtól minőség dolgában. Én speciel annyit néztem, hogy legalább 2 év garancia, Li-os akku, és SD-kártyahely (mert ilyenből van otthon bőven, meg olvassa a noti mindenféle adapter nélkül). Ezután megnéztem pár online shopot, a helyi 'ichbindochnichtblöd'-ben 50 EUR akció volt a Panára, meg egy hasonlóan szappantartó Canonra, de utóbbi AA akkukat kért volna, amit áradásul külön kell megvenni, így lett a Pana.

    De a Hazai Pálya lényege pont az, ha már ez a Ph!-rovat a közvetítő médium, hogy nézzünk meg egy szeletet a piacról, csináljunk egy gyors körképet, hogy hol mi akciós, vagy éppen jó vétel.

    A használt gépeket egyébként hagyjuk, az utolsó kompaktom, meg előtte a Pana bridge gépem is pár hónappal a gari lejárta után halt meg, lehet, hogy csak szerencsétlen vagyok, de innét már inkább a garanciára figyelek.

    A cikkel semmi gond nem volt, mint említettem is, de még ha a minőséget szem előtt tartjuk, akkor is jöhetett volna, valami költséghatékonyabb javaslat is. Azt azért nem hiszem el, hogy minden bridge gép is hulladék, vagy hogy a MILC-ek is 200e fölött indulnak, vagy kompaktból is a legolcsóbb 130k+, mint az ajánlóban. Jöhetett volna egyébként ajánlat objektívekre is, kéne vennem a Canonhoz előbb-utóbb a kitobi mellé/helyett valami nagyobbat, de hogy 400k-t nem fogok rászánni, az is biztos. Nincs azzal sem semmi baj, ha valaki igen, vagy ha megmutatjátok, hogy mi van a piacon, de a Ph! olvasótáborához képest is marginális az a rész, aki tényleg ilyet fog venni, viszont biztosan sokkal több embert érdekelne, hogy milyen jó ajánlatok vannak éppen hétköznapi felhasználásra is elérhető szinten.

    Ismétlem: nem lenne baj a cikkel, ha egyértelművé tennétek, hogy ez igazából a profiknak szól, és ha a t. olvasó rájön, hogy ez nem az a Hazai Pálya, amihez szoktunk, hanem ezúttal valami profiknak szóló kitekintés - de akkor ezt jelezzétek is, légyszi.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák