Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) DMG

DMG
(senior tag)

Kivűl esek a célcsoportból, de ez a SuperHero, ez tényleg jó ötlet, csinálhatna valaki ilyet PenDrive-ra, csak feldugom, és már menti is lefele a cuccokat, nem kell hozzá bekapcsolni a gépet, stb... :C

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#2) Boxi88 válasza DMG (#1) üzenetére

Boxi88
(őstag)

Tényleg nagyon ötletes találmány, bár én se tartozom a célközönségbe... de tetszik! :K

(#3) Probber

Probber
(őstag)

Az e-Book Holder-rel már találkoztam az egyik üzletben, vízszintes és függőleges pozícióba is forgatható.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#4) Day 'n' Nite

Day 'n' Nite
(aktív tag)

Ez az e-Book Holder szerintem ötletes :D
Más kérdés, hogy nem vagyok benne a célközönségben, valósznűleg nem is leszek...

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#5) talpalavalo válasza DMG (#1) üzenetére

talpalavalo
(aktív tag)

Egyetértek, és 13 ezerért egyáűltalán nem is drága... A kérdés az hogy mit mente le?? ÉS állítható-e valahol, hogy mit mentsen le? Mert például filmeket, zenéket egyéb média tartalmakat (kivétel ezalól a fényképek és saját videó felvételek) stb. tök felesleges lenne ha lementene... ÉS idehaza kapható lesz majd?

(#6) Beri78

Beri78
(őstag)

nagyon jó kis cucc

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7) Stoto válasza Probber (#3) üzenetére

Stoto
(tag)

Hol találkoztál vele?

Nekem nagyon ideális lenne, főleg hogy néha 3. monitorként használom néha az iPad-et :)

[ Szerkesztve ]

(#8) phanzetomox

phanzetomox
(őstag)

az a superhero bejövős, más telókhoz is kéne gyártani ilyet

(#9) lugosi

lugosi
(nagyúr)

Szerintetek ez a superhero tényleg hasznos? Mikor az itunes minden csatlakoztatáskor automatikusan menti az adatokat a gépre? Van ennek akár 0.1-nyi létjogosultsága is? :S

(#10) rayoliviero

rayoliviero
(veterán)

Az Iomega tetszik, azt elfogadnám.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.