Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz .mf #31 üzenetére

    Ezeknek az újaknak én is látom, hogy egy águk van, de konkrétan a HX620W-ről beszéltem, 3 ág van feltűntetve. Ha ettől függetlenül 1 ág az egész, akkor elnézést kérek, pontatlan és hiányos információk alapján ítéltem, és igazad van. Ellenben a véleményem továbbra is az, hogy az a táp vacak, nudli, és akkor a kedvedért mellőztem azt a bizonyos jelzőt. Ugyanis attól még a jelenség fennállt, hogy amelyik beállítás az Enermax 500-asommal teljesen stabil, addig a corsair 620-assal el sem mindig indult a gép. Én is csupa jót olvastam róla, de akkor is gyönge volt. Az Abit lapom a corsair táppal tREAD időt úgy visszavette, hogy ddr960-on a megszokott 8400 helyett 7500 MB/sec-et olvasott az everest. A gigabyte-ban a tREAD állítható, ha visszavettem ilyen lassú tempóra, akkor ment a cucc 960-on. Ha viszont megtoltam a tRD-t akkor el sem mindig indult. Enermax 500-as vissza, és simán ment minden, mint a kisangyal. Szóval értem én, hogy a Seasonic gyártja, és fűűűdemilyenbrand, de akkor is kaki.

    Megunom, aztán tényleg veszek egy 1kW-os tápot.

Új hozzászólás Aktív témák