Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) buzus

buzus
(aktív tag)

mesecsodás..

(#2) deter

deter
(aktív tag)

TN-film panel... de ez megint nem más, mint egy monitor+tuner megoldás.

Annyira örülnék, ha az egyik nagy gyártó végre kihozná a tökéletes monitort.
IPS/PVA+2ms válaszidő+LED háttérvilágítás+120Hz képfrissítés. Nem értem, hogyha egy TV elérhető a fenti paraméterekkel, akkor monitor miért nem...

(#3) Gabesz84 válasza deter (#2) üzenetére

Gabesz84
(őstag)

már a LED háttérvilágítás és a nem TN panel elég durva szűrőfeltétel, a többi már álmodik a nyomor kategória :)
Mondjuk a 2ms-es válaszidő szerintem felesleges, de a 120hz akár még jól is jöhetne...

prad.de-n rákeresve azért lehet találni LED-es és nem TN-es monitorokat (cakkpakk 10db-ot dob ki a kereső, azé remélem van több is), de eléggé horror áruk van.

(#4) Duree

Duree
(veterán)

Ismeretlen,drága.Úgyhogy nem kellene

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#5) #13260800

(törölt tag)

ÁÁá leölitek ez jó hardver újságot. Hardver hírek helyet TV, fényképező meg szinte minden van már ami elektromos árammal megy. Nem örülök ennek egyáltalán.

(#6) Szasza888 válasza #13260800 (#5) üzenetére

Szasza888
(senior tag)

Szerintem egyáltalán nem baj, mert így szélesebb rétegekhez is tudnak szólni, és többen is olvassék, meg egy csomó oylan teszt lett ami több emebrt érdekel, nem csak a kockákat.
Nekem jöhet még több tv megdigigép teszt, házimozirendszer teszt nem nagyon volt még, az is jöhetne.

"640 kByte memória mindenre elég kell, hogy legyen"

(#7) #13260800 válasza Szasza888 (#6) üzenetére

(törölt tag)

OKé de miért nem lehet azokat egy másik lapon nyomatni? Tudom persze a kérdés költői volt.

(#8) villamos válasza #13260800 (#5) üzenetére

villamos
(őstag)

Addig örülj, ameddig nem fognak mosogatógépet, vagy mikrohullámú sütőt tesztelni. :DD

Sárga, és fáj, ha belemegy a szemedbe...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.