Hirdetés

2018. október 23., kedd

Hirdetés

(#1) do3om

do3om
(PH! addikt)

"Fontos kiemelni, hogy ezúttal csak akkor jár a kód, ha a VGA teljes konfiguráció részeként lesz megvásárolva."
Így a cím sem valami jó: Három játék is járhat a legerősebb AMD Radeonokhoz

Bár ott van a "járhat" de valójában nem jár semmi, mert a komplett géphez járhat ha adott vga van benne.

http://www.kephost.com/image/F37A

(#2) Abu85 válasza do3om (#1) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Javítva. :R

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#3) szmörlock007

szmörlock007
(tag)

Üdv :)

Abu, lehet már tudni, hogy a Star Control alatt duruzsoló nitrous milyen fejlesztéseket tartalmaz az ashes of the singularityhez képest? Ebben a cikkben szereplő újításokból mi lesz benne?

[ Szerkesztve ]

(#4) hokuszla

hokuszla
(fanatikus tag)

ha egy bót beindul

2500k 8GB 1050Ti 128+1024GB no warez

(#5) Abu85 válasza szmörlock007 (#3) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

A függetlenített rasztert és árnyalást megkapja. A "főnök-szolga" több GPU-s módot nem biztos, de annak alapja az előbbi eljárás, tehát később beépíthető.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#6) hokuszpk válasza hokuszla (#4) üzenetére

hokuszpk
(őstag)

elkefelted, ide az nvidia - amd grafikon valo.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#7) Ice_Man22 válasza hokuszpk (#6) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

Mindegy neki a lenyeg, hogy minden AMD hirnel minimum 1 hozzaszolas kell legyen arrol, hogy Intel az elso es a legjobb.

(#8) b.

b.
(PH! kedvence)

"amelyet az AMD Radeon RX Vega 56 és 64, valamint a Radeon RX 580 és 570 sorozatú VGA-k mellé, vagy az említett termékekkel szerelt komplett gépekhez kínálhatnak."

nem látom azt, hogy pusztán egy VGA mellé járna kód sehol,gamer konfigurációhoz írják

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto

(#9) Abu85 válasza b. (#8) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Mindenhez jár, amiben az érintett kártyák kerülnek, vagy magukhoz a kártyákhoz. Így a legegyszerűbb körülírni.

[ Szerkesztve ]

(#10) b. válasza Abu85 (#9) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

magukhoz a kártyákhoz nem jár.Kizárólag ha komplett konfigba veszed. az előző mondatban amit idéztem nem értem a vagy szót. :F

"Radeon RX 580 és 570 sorozatú VGA-k mellé, vagy az említett termékekkel szerelt komplett gépekhez kínálhatnak"

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto

(#11) Tidus válasza Abu85 (#9) üzenetére

Tidus
(PH! addikt)

Hát legalább a Vega64 tulajoknak is adhatnának visszamenőlegesen, valamiféle regisztráció alapján.
A gyári Vega64 Liquid Cooling mellé igazán megjárna.
De ez csak egy agyalás, felvetés.

HEDT i9, maximum edition...

(#12) Televan válasza Tidus (#11) üzenetére

Televan
(PH! kedvence)

Ez sosem működött így.Tessék venni még egyet és akkor lesz játék is hozzá. :DD

Na látja ezt szeretem magában,hogy nem szopogat,a kemény nyalókát is úgy harapja ketté mint a pillecukrot!

(#13) DroneZ válasza Tidus (#11) üzenetére

DroneZ
(fanatikus tag)

A BMW-nél sem hívnak fel, amikor kijon egy technical update-elt engine, hogy gyere haver kicseréljük a tiédben is... Hiába csengettél Te sok-sok $$$-t a kasszánál mondjuk egy 760Li-ért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) Laja333

Laja333
(őstag)

Newegg már adja is RX580-hoz.

Edit: meg ahogy látom, mindenhez.

[ Szerkesztve ]

(#15) Béééla

Béééla
(őstag)

Sorozatszám alapján kéne, aztán nem tűnne el a boltokban... Kétszer kellett volna kapnom kódot, egyszer se volt a dobozban...

Bélabá

(#16) jedis

jedis
(senior tag)

Anno a Ramiris-be mindig adták a kártyák mellé a gémeket, kíváncsi vagyok, hogy most adják e ? :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#17) zseko válasza Laja333 (#14) üzenetére

zseko
(PH! kedvence)

Azt már nem is engedte, de magyar aloldalt választva ezt a PowerColor RX580-at tényleg meg lehet venni 75e-ért, minden egyéb rejtett extra költség nélkül? Azonnal rendelem akkor.

--

"* Above total does not include taxes or duties. Final charge amount will be disaplayed before order submission."

Jah...

[ Szerkesztve ]

(#18) SkS7891 válasza zseko (#17) üzenetére

SkS7891
(kvázi-tag)

Az értékelései nem valami jok. 26%-os egy csillagos értékelés. Leirasokban gyakori gyári hibára és coil whine-ra panaszkodnak. Típus hiba? <?>

(#19) osztraksajt

osztraksajt
(őstag)

Nagyjából mindent elkövetnek hogy nehogy beszakadjon a piaci ára ahogy a bányász vásárlások elkezdtek visszaesni. Egymásnak ellentmondó nyilatkozatok hogy ki miatt is nem csökken az ár, egymásra mutogatás stb.

De azért itt-ott sok esetben kilóg a lóláb, kettőt veszel a második féláron, valamelyik kereskedő megszorul és limitált akciók a piaci ár 2/3-án kitol egy nagyobb tételt, amiből látszik hogy ki van tartva nagyon az ár. De ahogy a mondás tartja a piacot nem lehet a végtelenségig átvágni.

(#20) antikomcsi válasza zseko (#17) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Te tudod, de érdekes dolog így a hattyúdala végén 580-t venni.

Nem tudom, hogy hol laksz, de Magyarországra rendelni ilyet, annyit tesz, hogy kb. garancia semmit nem ér, és az árra rájön a szállítás meg a 27% áfa meg vám kezelési díj, ha nem Te csinálod, hanem megbízást adsz a szállítmányozónak.

Egyszer rendeltem az Egyesült Államokból így, egyáltalán nem volt jó üzlet.

(#21) zseko válasza SkS7891 (#18) üzenetére

zseko
(PH! kedvence)

Oké az igaz, egyébként mint legolcsóbbat linkeltem be. Találtam Nitro+ -t 85k-ért, ami azonnali vétel lenne. erre rájön ~10k szállítás, de még így 95k-ért is megérné, viszont ha ehhez még hozzácsapjuk az áfát, meg béfát, meg ami még esetleg lehet, már jobban járok ha itthon veszek... 95-nél többet viszont nem vagyok hajlandó semmilyen vga-ért kiadni.

(#20) antikomcsi Nem mindenki 'játékbuzi', hogy csak az 1080Ti létezik :) 7870OC-t váltana, ahhoz képest jelentős előrelépés lenne, ami pedig az 580-hoz képest jelentős előrelépés (+40% alatt eleve nem érdekel hardverváltás), az olyan szinten túlárazott, hogy felőlem rajtuk rohadhat.

Egyébként persze igazad van, nem rendelnék magyarországra usa-ból, nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#22) Abu85 válasza b. (#10) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Vagy a kártyákhoz natúr, vagy az érintett kártyát komplett gépbe szerelve. De akkor legyen a vagy továbbá, és akkor nincs probléma. :))

(#23) b. válasza Abu85 (#22) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Mondjuk ez jó hír, ha simán a karihoz is adják.( RX580 hoz simán bevállalnám) de nem láttam ezt így sehol külön kiemelve a PH-n kívül,csak konfigban.

(#24) Tidus válasza DroneZ (#13) üzenetére

Tidus
(PH! addikt)

Marhára nem érdekel a BMW.
Mint jeleztem ez egy agyalás, felvetés.

HEDT i9, maximum edition...

(#25) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

Az egyetlen probléma, hogy a legerősebb radeonok hamarosan annyit tudnak majd teljesítményben, mint az Nvidia következő generáció középkategóriája (~1160) így aki a közeljövőben akar VGA-t venni annak kb. az Nvidia új szériája lesz az ésszerűbb választás, (vagy a jelenlegi Pascalok olcsóbban). A következő AMD VGA generációt van aki 2020-ra teszi.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#26) Looserke

Looserke
(őstag)

hazai kiskerek közül adja már valamelyik a kuponokat az RX570, RX580 mellé?

(#27) antikomcsi válasza Looserke (#26) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Én nem várnék rá.

(#28) Laja333

Laja333
(őstag)

OCUK is elkezdte adni GPUk mellé a játékokat. 570-től felfelé.

(#29) Tyrel

Tyrel
(senior tag)

Egyébként mi jön novemberben?... Már úgy egyáltalán a neve micsoda, mert gondolom nem a Navi...
Ha a Vega20, arra mintha az lett volna mondva hogy nem lesz nagy előrelépés, vagy alapból nem is a gamereket célozza, nem emlékszem már, csak az maradt meg hogy nem érdemes várni rá.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.