Hirdetés

2018. augusztus 18., szombat

(#1) zolee5016

zolee5016
(őstag)

Hát nem rossz,de valahogy elfogynak a CM házak is (mint sok más) a hátuljuk felé...Ez is jól néz ki,mint az H500p.előlről ,felülről Oldalról is mindaddig,míg meg nem akad a szemem,a befejezetlen hátoldali részen..(A Cougar Panzer vagy épp a CM Cosmos szériái szépen keretbe foglalják a házat)ezek olyan félmunkák egy kicsit,pedig egy műanyag ,vagy épp fém elem dobna rajta szerintem....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2) jones965 válasza zolee5016 (#1) üzenetére

jones965
(Modder)

Pontosan a hátulja az, amit az esetek túlnyomó többségében csak akkor lát az ember a többi oldallal ellentétben, amikor éppen csatlakoztat valamit. Az pedig elég ritka átlagos felhasználás mellett.
Én tudom hogy mire gondolsz, de költségoldalról már nem ebbe az árfekvésbe kerülne.

(#3) Segal

Segal
(PH! addikt)

Inkább a mastercase h500m jöjjön már. Remélem az is megjelenik augusztus végén.

www.nokiaprogramok.hu

(#4) zolee5016 válasza jones965 (#2) üzenetére

zolee5016
(őstag)

Igaz, igaz de oldaról ,ha megmutira csinálom a gépet,akkor olyan suta a hátoldali 5mm-es függőleges sarok,mikor a teteje és az eleje a háznak,épp szépen lenne megoldva. Egyszerűen elfogy .Nameg a hátsó ventik sem mindig mutatnak jól,az említett perem miatt,
Szerintem a cosmos trimjepaneljei ezeket szépen megoldották...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5) Tapsyfüles válasza Segal (#3) üzenetére

Tapsyfüles
(kvázi-tag)

Arra én is kíváncsi lennék mit kérnek érte, mert jelenleg a gépemben van 2db 20cm-es ventilátor, és legalább azokat megtudnám menteni. :))

Forza Ferrari

(#6) Taranti

Taranti
(senior tag)

Az "evolúció" következő lépéseként pedig a gyártók majd gyönyörűen világító és villogó konfigokat dobnak piacra - alaplap, proci, vga meg hasonló felesleges cafrangok nélkül. ;]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#7) hajbel válasza Tapsyfüles (#5) üzenetére

hajbel
(őstag)

Angliában £200-os egységáron vesztegetik, de pl a H500P mesh kivitelben 130.

[ Szerkesztve ]

Against mod€rn football

(#8) Segal válasza Tapsyfüles (#5) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

66900ft lesz az ajánlott ára.
Nekem is legrosszabb esetben a h500p mesh változata lesz de mivel a 9. gen intel proci még nem jön ezért még kivárok hátha megérkezik az m változat a házból

www.nokiaprogramok.hu

(#9) Tapsyfüles válasza Segal (#8) üzenetére

Tapsyfüles
(kvázi-tag)

+ (#7) hajbel Jó izmos lesz az ára, kicsit kevesebbre gondoltam, egyébként ettől az RGB dolgoktól felfordulok. ;]

Forza Ferrari

(#10) hajbel válasza Tapsyfüles (#9) üzenetére

hajbel
(őstag)

Pedig az M azért drágább, mert alapból benne van 2 rgb venti.

Against mod€rn football

(#11) tibor72

tibor72
(fanatikus tag)

Pár napja "rendesen le lett szólva" a DeepCool Matrexx dizájnja, de ahogy elnézem - ez személyes - rendesen túl tolták ezt is :DDD és ez, ahhoz képest randa. Plusz 70 dodo a különbözet nem mellékesen. A kábelmanagement is "érdekes" , mert ha szépen van kábelezve az is mutatós, és ha porosodik akkor mindenütt porosodik, hiába a takarás, így ez a megoldás nálam nem érték növelő. És ez a H500P-n sem segít ;]

(#12) Barret001 válasza Tapsyfüles (#9) üzenetére

Barret001
(senior tag)

Kíváncsi vagyok,mikor vezetik be a RGB mentes klónokat,busás felár mellett! Lenne rájuk kereslet.

(#13) jeni

jeni
(PH! félisten)

Bizonyos esetekben zavaró lesz a Karácsonyfa jellegű fényvilágítások valamint amit sajnálok az,hogy egyre több házakban nem lesz 5,25 fogadó hely az optikai meghajtóknak. Ebben sincs már.
Lehet az a 66000Ft ár kissé túlzónak tartok.

A Thermaltake Core X9 jóval olcsóbban több funkciót lát el színes szivárvány világítás nélkül,legalábbis csak az egyik oldalról lehet majd csak látni.

Samsung SM-G850F Alpha tartozékok eladóak! Prívátban keres!

(#14) hajbel válasza tibor72 (#11) üzenetére

hajbel
(őstag)

Azon a ganajon nem lehet megcsinálni a kábelmanagementet, mert:
1. nincs hozzá elég hely
2. tépőzáras kábelkötegelőhöz nem elég széles a mélyedés rajta, csak gagyi műanyaggal lehet megoldani a kábelmanagementet, amit nehéz átdugni a kis lyukon, vágni kell ha cserélni akarsz egy kábel, rondán néz ki. Mondjuk amennyit szenvedsz azzal a kábelmanagementtel, elhiszem, hogy meg akarod mutatni a munkád gyümölcsét.
Elől is rondák a táp és a hdd kilógó kábelei, ultragagyi, hogy nincs rajta tápfedő, gumibetétek. Én azt a házat max előről mutogatnám.
Végezetül pedig az ár. Ebben alapból van 3 TG panel, a deepcoolban csak 2. 4 ventillátorral van szerelve (3 rgb és 1 sima). Ha a 4 ventillátort pótolom az egyébként rosszabb szellőzésű Mattrexen, akkor máris +67 dollárnál vagyok 20 az rgb és 7 a sima deepcool vent. Tehát még olcsóbbnak sem mondható.

[ Szerkesztve ]

Against mod€rn football

(#15) Segal válasza hajbel (#10) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

A p változatban is ott van elöl a 2 rgb venti gyárilag.

www.nokiaprogramok.hu

(#16) Tapsyfüles válasza hajbel (#10) üzenetére

Tapsyfüles
(kvázi-tag)

Akkor felejtős lesz a vásárlása. Egy igazán rgb mentes Cooler Master házat már igazán vennék.
Jelenleg egy Storm Enforcer házam van ami már 8 éves, és szeretnék már költözni egy nagyobba a jobb szellőzés miatt. Bár az NZXT házak sem rosszak.

(#12) Barret001: Ilyen szerintem nem lesz. :))

Forza Ferrari

(#17) hajbel válasza Segal (#15) üzenetére

hajbel
(őstag)

Hááát... Akkor a másik oldalon lévő TG miatt van a nagy felár? :F

Against mod€rn football

(#18) Tapsyfüles

Tapsyfüles
(kvázi-tag)

Mondjuk ezt a H500P házat jobban megnéztem, ebbe már lehet pakolni ventiket, előre-felülre 2-2db 20cm ventilátor befér, ami az igényeimet kielégítené és az ára 44.000Ft, amire még azt mondom hogy oké.
Gondolkodok rajta. :))

Forza Ferrari

(#19) Segal válasza hajbel (#17) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Annál azért több
- Mindkét oldalt üveg borítás
- előlapon már 4db 3.0 és 1 3.1 USB
- riser kábeles vga elforgatáshoz már van tartó
- az üveg és a mesh előlap is jár hozzá és cserélhető
- több ssd hely
- jár hozzá egy rgb világításért felelő panel ha az alaplap nem támogatja alapból

Én ennyiről tudok de lehet van még pár dolog.

www.nokiaprogramok.hu

(#20) Max500 válasza Segal (#19) üzenetére

Max500
(lelkes újonc)

Meg címezhető RGB ventik.

Alá van írva!

(#21) tibor72 válasza hajbel (#14) üzenetére

tibor72
(fanatikus tag)

A tények makacs dolgok, nem vitázom. Nem véletlen van Define R5-m, van benne hely (bár a csomagban műanyag kötegelők voltak, ha elfogy veszek még).
Az elejével nem tudok továbbra sem megbarátkozni, akkor már inkább MasterCase 5 . :K

[ Szerkesztve ]

(#22) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Általában kedvelem a Cooler Master házait, de ez a példány nem tetszik.
Valahogy mostanában ők is leálltak a jó, ötletes újdonságokkal, és elővették a csillámf@szláma dizájnt.

Nyilván szubjektív a dolog, az új célközönségnek biztosan tetszik.

(#23) Prof

Prof
(PH! addikt)

Csillagszoro, gorogtuz nincs rajta. Kosz akkor nem kell :(((

Talan arulhatnanak monitorokat is, hogy a usernek ne a hazat kelljen bamulni 24/7. ;]

"Yesterday is gone, tommorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#24) Barret001 válasza Prof (#23) üzenetére

Barret001
(senior tag)

Természetesen olyan monitorokat,amin körbe a káván rgb futófény van,folyamatosan változó programmal :)
Mer" rgb nélkül nem lehet gyártani semmit.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.