Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Arkennys #14 üzenetére

    NeueChair...
    Sajnos nem ez a kategória árban, de _nekem_ bevált.
    Sok videót megnéztem, mert jó ülőkét akartam magamnak. Kezdetben a mindenki által javasolt Herman-Miller Aeron / Aeron Remastered volt képben, de az annyira elbsz... nagyon drága, hogy kiesett a képből. Ez meg egy 3-4-5 résztvevős teszten is jól szerepelt, annyival nem roszabb, mint amennyivel olcsóbb. Az ülőke hálós, a fejtámla meg még 30ropi, de megérte. Az összes állítós dolog kézközelben van, a háttámla visszarugózását kell egyedül magad alá nyúlva intézni. A beépített deréktámasz is jó, ebben jobb is kicsit, mint a HM.
    Amikor 6-8-12 órákat ül az ember benne, akkor rájön, hogy jó az, ha fel is tud állni ennyi ülés után.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Yodafon #28 üzenetére

    Van, amit telefonos appból lehet forgatni, ha épp körbe szeretnél nézni.
    A "PTZ" kamerák olyanok, amiket lehet vezérelni klf. megoldással. Pan/tilt/zoom a feloldás.
    A nagy átlag azonban olyan, hogy fix, egyszer beállítod, és azt látod, amit anno belőttél.

    Én nem vennék ilyen kamerát... HikVision és Dahua termékek idehaza nem sokkal drágábbak, de sokkal jobbak. Kínából rendelve meg hátizé... olcsóbban sokkal jobb.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Predatorr #32 üzenetére

    Lépjél szintet. Akár kettőt is.
    Első szint, saját tapasztalat: NeueChair. 12 év gari a vázra, fém alkatrészekre. 5 év a középső hintamechanikára és a gerinctámaszra, 3 év gari a kartámaszra, a görgőkre és a gázrugóra (!). Ez ~700€, de akkor van egy rendes széked. Nem izzadós-világítós (mű)bőr, hanem szellős-hálós, de kényelmes.

    Második szint: Herman-Miller Aeron / Aeron remastered. 12 év / 7/24 garancia mindenre, ami nem kopó (könyöktámasz bőrbevonata pl.). Igaz ez nagyon nem olcsó, nem ezeknek a székeknek a sávja. Cserébe egy ilyen szék cca. elég egy életre. Valószínűleg ezért is kerül annyiba, amennyibe. Ja, konfigurátora van, mint egy autónak :D

    Cserébe nincs szopóroller / vagy kevesebb. És azért általánosan 3 év azért elég hosszú idő, hogy ne legyen gondod sokáig az üléssel.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák