Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    válasz janeszgol #4 üzenetére

    Sosem értettem az ilyen kommenteket, és most nem a HG meg a hazai pálya védnöke, hanem az egyszerű user szól belőlem. Miért elvárás bármilyen árkategóriás notebooknál, hogy járjon hozzá egy 40 000 forintos operációs rendszer? 260 ezerbe kerül a hardver, adhatnának hozzá Wint, de akkor mondjuk jobb esetben is 290 lenne, mert tegyük fel, hogy olcsóbban szerzik be a gyártók. Akkor meg az lenne a probléma, hogy miért kerül 290-be, ez a hardver nem ér ennyit, akkor se, ha van hozzá Win, mert az ugye sokak szerint 3 ezret ér. Van 260-ért is wines noti, csak ott nem 260 ezer forintos hardvert kapsz. :) Ajándékba senki nem fogja odaadni, csak azért, mert egy szint felett már elvárás, meg lehet venni utólag, ha nincs. Ha összeraksz egy asztalit ennyiért, ahhoz sem adnak csak azért, mert drága. Nekem például ezer éve van kulcsom (kicsit ironikusan pont egy MacBook mellé vettem), mikor új notikat vettem, nem is volt szempont, hogy adnak-e vagy nem, sőt, inkább olyan gépeket kerestem, amihez nincs, nekem ne számolják bele az árba, ha nem kell. Egyszer kell megvenni, onnantól viheted tovább bármire.

    Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

Új hozzászólás Aktív témák