Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz buherka #47 üzenetére

    Látom Te nagyon bele vagy szerelmesedve ebbe a magnézium sztoriba...lassan azt kell hinnem, hogy valami színesfém kereskedő vagy. :D

    Színesfém kereskedő max Te vagy, de ha már válaszolsz, akkor olvasd el, már amit írtam.

    Na akkor vegyük sorra:

    Pont ez az a Lenovo ban nincs már femmerevites. Vagy elenyeszo.

    Tehát, pontosan erre gondoltam, amit írtál, de azért ha valóban láttál volna T osztály -P sorozatú Lenovo-t, akkor tudnád (amit írtál abból is látszik, hogy nem láttál belülről ilyet... ):

    [link]

    Akkor próbáld meg összehasonlítani a régi roll cage-el:

    [link]

    Érzel közötte különbséget?

    Tehát az elenyésző áll? Igen áll, akkor most igaz vagy sem, igen igaz. Akkor most mibe is sikerült belekötni? De legalább igazad lett... :P

    A W sorozat mint olyanra pedig mit is írtam? Ja igen ezt sem olvastad:

    Az W sorozat meg jó hogy jó annyi pénzért.

    Igen tudom, hogy full magnesium ötvözet... De mint megjegyeztem még jó, hogy ennyi pénzért Jó...

    De megsúgom, hogy némi továbbképzésre szorulsz...

    Akkor a fenti pontok kilőve.

    Nem baj, ha nem érted mi a különbség a T460, T460s, T460P között, mert láthatóan kevered a fogalmakat, ebből a T460P tartalmaz egy lepkefingnyi Magnézium ötvözetet, az az a hőn áhított állításod nem áll, a T osztály egyetlen egy tagja tartalmaz fémet a többi nem.. De az sem annyira merev, mint a régi gépek.

    Az én W541-em belső kerete is alu-magnézium, mivel a bill. cserénél igencsak látható a alu ötvözet...kapirgálni nem fogom, hogy miből van, van némi rálátásom a dologra és meg tudom különböztetni a fémet a műanyagtól.

    És ki mondta, hogy a Workstation kategória nem magnesium-alu... ?

    Egyszerűen ezekkel a gépekkel volt mindig a legkevesebb bajom.

    Nekünk van egy pár ügyfelünk,,, Meg van ahol 60 000 PC is van, Meg 14 000, meg van ahol 600, nekünk nem a Lenovo-val a legkevesebb bajunk, pláne miután lejár a garancia...

    Azt meg soha ne írd hogy "magnézium" mivel az puha fém...szarul nézne ki ha csak ez lenne a gépekben, az általad említett merevségtől igencsak elbúcsúzhatnál. Valamint tiszta fehér oxid réteg lenne a gép belülről. Inkább dúralumínium ami a gépek vázát alkotják, minimális magnézium ötvözettel.

    Igazad is van, mert alu - magnesium ötvözet volt valamikor... Bár a mai gépek már nem feltétlenül tartalmaznak roll cage vázakat, nevezzük ezt trimetal-nak vagy bárminek, tehát amit írtál már nem él. A mai gépek szerintem mát nem tartalmaznak Magnesiumot.

    van némi rálátásom a dologra és meg tudom különböztetni a fémet a műanyagtól.

    Azért mielőtt ezt kijelented nézz utána.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák