Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz hallador #28 üzenetére

    Értem, akkor ezek szerint csak HP ,és Lenovo van a piacon?

    Mint olyan cég, aki tud pérszázezer darabos portfoliót adni tablettől hpc-ig? Nagyjából igen. (Dell még talán, de nála is hiányzik pár kategória.)

    Hmmm, mert szerintem, biztosan igazad van, csak éppen ezek szerint ha a ThinkPan rosszabb lett, akkor semmi nem lehet jobb annál? Érdekes...

    Szerintem fuss neki annak még egyszer, amit írtam, meg fogod érteni, de azért segítek, ha már ennyire nem ment: tp mélyrepült x2x-ek után, aztán x6x-októl már úgy néz ki magukra találtak. Közben meg a HP követte a mélyrepülést saját tapasztalat alapján.

    Mint mondtam van olyan ügyfelünk, akinek 13 000-es notebook parkja van, nem egy, de nem mondanám, hogy a Dell, Fujitsu, vagy épp a HP lenne a leggyengébb. Nem egy Autógyárba szállítunk, ahol pl HP-k vannak, 5 - 13000 közötti számokról van szó, és nem mondanám, hogy annyira rossz lenne, mint állítod. Nyilván hihető amit írsz... 20-ból 20 rossz... Persze persze meg volt a mai esti mese is... ;)

    Bizony, én már csak olyan vagyok, ha ha 3 év alatt azt látom, hogy 20 ws hp noti fut át a csoporton három generáción át és mindegyiket cserélni kell, akkor felmerül benne, hogy talán mégsem ezek a legjobbak. Ezzel meg talán némileg egybevág, hogy az általad említett számoknál egy (három év alatt inkább kettő) nagyságrenddel többet leasingelő cég három év után visszaállt hp-ról az tp-re, az iszonyat cserearány miatt. ;)

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák