Hirdetés

2017. november 20., hétfő

(#1) saen

saen
(PH! addikt)

Az Acer CB271HU-t simán elfogadnám itthonra. Jónak tűnik nagyon és az ára is korrekt.

(#2) Viktor77

Viktor77
(PH! félisten)

Vicces, ahogy nyomjátok az AMD-t. Ja, nem, inkább szánalmas.

(#3) d@vee válasza Viktor77 (#2) üzenetére

d@vee
(fanatikus tag)

Vicces, ahogy a semmibe belelátod a baromságot. Ja, nem, inkább szánalmas.

[ Szerkesztve ]

"Kétségtelen, hogy kemény vagy. Amikor leérsz a terembe, megdöglenek a kismacskák és vér folyik a falból akkor is, ha lány vagy. Az edzést pedig nem neked kell bírni, hanem a gépeknek"

(#4) Viktor77 válasza d@vee (#3) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Húúú, de jó keményen beszóltál! :D

(#5) pusszycat válasza Viktor77 (#2) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Hagyd már,jó az az AMD mert olcsóbb lesz az Intel. ;)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#6) Viktor77 válasza pusszycat (#5) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Jó, kétségtelen, de nem erre gondoltam.

MOD: Az meg még viccesebb, hogy már legalább 2 plusz mondatot beleláttok a hsz-embe. :D
Meg ahogy gyűlnek a piros szemüvegesek, és bevédik egymást. :D
Egyre viccesebb hely ez a PH! :D

[ Szerkesztve ]

(#7) d@vee válasza Viktor77 (#4) üzenetére

d@vee
(fanatikus tag)

Húúú de menő vagy :D
Igaza van pusszycatnak. Nekünk csak jó az árverseny.

[ Szerkesztve ]

"Kétségtelen, hogy kemény vagy. Amikor leérsz a terembe, megdöglenek a kismacskák és vér folyik a falból akkor is, ha lány vagy. Az edzést pedig nem neked kell bírni, hanem a gépeknek"

(#8) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog (1)

Jól látom, hogy a B350-es Asrock lapján a 2. PCIe csati csak 4X-esen van behuzalozva? meg úgy kb a többi B350-es lapoknál is?

(#9) AxBattler válasza Viktor77 (#4) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

Pedig igaza van.
Miért, Te mit is csináltál? :U

(#1) saen
Ja, teljesen korrekt darab, jó áron, állítható állvánnyal.
Az ACER monitorokat mostanság eléggé dicsérik... :K

[ Szerkesztve ]

"Cable management is for the weak!"

(#10) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Szerintem nem rosszak az Asrock lapok. Ár/érték arányban meg pláne. Az enyém is hibátlanul üzemel lassan 2 éve :) Amúgy csak nekem drága a Switch? Pláne, pl egy PS4 Slimhez képest, ami 75 ezer forint hivatalos Sony garanciával...

[ Szerkesztve ]

(#11) Kronos3000

Kronos3000
(senior tag)

Huszon pár éve mentek a diszkó fényes rádió magnók,meg music centerek,szinte minden piacon lehetett kapni őket.Az evolúció elért a diszkó fényes alaplapokig.Ha már a minőség és az innováció nem menő akkor vakulj paraszt.

Wasabi...

(#12) deja vu válasza Viktor77 (#2) üzenetére

deja vu
(PH! addikt)

+1
Nagyon nyomják az amd-t már jó ideje.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#13) noPublicFG

noPublicFG
(senior tag)

deja Vu
Amikor az Intel procik jönnek, akkor meg azokat nyomják. Magic!

Az a zenbook elég szimpatikus. :)

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#14) ledgeri

ledgeri
(PH! kedvence)

Köszönöm, cikkíró, az első oldalon szépen elrejtett árakat! Élmény egy pillantásból megtudni mi mennyi.... amit most elvettél tőlem! :W

Ja, hogy később már számokat látok.... Viva la koherencia! :(((

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#15) ViZion válasza Viktor77 (#6) üzenetére

ViZion
(PH! félisten)

Ha nem tetszik, menj máshova... hiányolni fogunk... ja, nem. :DDD
Keresd vissza, meglepő módon intel procik és lapok megjelenésekor is volt teszt meg az ajánlóba is bekerült. fujj, szemét ph, hogy az újdonságokról mer írni. :(((
Kicsi szánalmas trollkodásoddal legalább hős lettél magadnak pár percre.

Ehh, várom még, hátha lesz több/jobb áron ITX AM4 lap... nem kell nagy doboz az asztalra.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

A két Asus lapos billentyűzete miért nem magyar kiosztású?

Samsung S7 - LG Gpad 8.3

(#17) hokuszla válasza ledgeri (#14) üzenetére

hokuszla
(fanatikus tag)

Nem mindegy? Le van írva hogy a zintel méregdrága. Egyszeri ph fanoknak ennyi elég is.

2500k 8GB 270x(még) 128+1024GB no warez

(#18) Viktor77 válasza ViZion (#15) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Mutatsz egy olyan heti ajánlót, ahol le van írva az első oldalon 2x, hogy az Intel megoldásai mennyivel jobbak az AMD-énél?

(#19) matteo_szg válasza fornettisuti (#16) üzenetére

matteo_szg
(őstag)

A hivatalos sajtófotókon minden US billentyűzet szerepel, a kereskedelmi forgalomban kapható gépek természetesen magyar kiosztásúak. :)

jupiiii

(#20) shiftac

shiftac
(senior tag)

TN panel 64K-ért? Jó vicc.

Xiaomi Redmi 4 Prime (Global Stable 8.5.4.0)+Soundmagic E10

(#21) Sanya válasza Viktor77 (#2) üzenetére

Sanya
(PH! nagyúr)

Igen, egyébként az Intel megoldásai teljesen jók, amennyiben szereted a korlátozásokat. ECC-hez Xeon kell, tuninghoz K végű processzor, meg egy kis Hyper threadinghez vagy plusz 20-100.000, vagyis nagyonsok pénz. Láthatjuk, mennyit fejlődött a PC piac 2010óta, mióta az AMD a fasorban sincs. Semmit. Miért? mert nincs árverseny. Most meg mindenki, aki megvette drága pénzért az Intel prociját, most irígykedik, mert esik az ára, meg a másiknak is lehet olyan, olcsóbbért.

Ilyenkor jönnek: De az x-yprogram alatt 4,5 gigahercre húzva, ha megfogom a jobb kezemmel a radiátort, bal kezemmel a tökömet, akkor a zuperpi 8M xyz mod by csabika programmal 2 másodperccel gyorsabb az Intel core i8 7999K szárazjéghűtéssel, meg hűtőre rajzolt Jézusképpel.

Emberek, jelenleg az AMD készített egy jó processzort.
Millió meg egy teszt készült, az egyik tesztben az AMD nyert, a másikban az Intel. Ez ilyen, nincs olyan, hogy valami mindenben jobb, de végre van verseny a piacon. Nyilván 40 évesen még ezt nem fogtad fel, mert nincs elég élettapasztalatod, de ami nem késik, az nem múlik. Majd 50 évesen hátha.

De most komolyan, van valami rejtett verseny, hogy ki fogja 1. vagy 2. hszben leírni, természetesen offban, hogy

- megint ez a béna AMD? jajjnemár

vagy

- a pentium 3-am gyorsabb, mint ez a fos

vagy egyéb színvonalas hozzászólásokat szinte élvezet olvasni.

Viktor, ha kijózanodtál, fejtsd ki véleményed több, mint egy sorban és akkor valaki komolyan fog venni.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#22) carl18

carl18
(senior tag)

Várom már a 4 és 6 magos Ryzeneket! :) Bővül nem sokára a felhozatal! :DD

A globális felmelegedés oka az amd processzor. XD

(#23) Viktor77 válasza Sanya (#21) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Azt regéld már el nekem, hogy hol vetettem össze bármit bármivel, vagy hol utaltam bármilyen teljesítményre akárhol? (Ja, bocs, leírtam, hogy jó az AMD, elnézést.)

Ja, sehol. Bajos úgy vitázni, hogy az értő olvasás sem megy. Nem baj Sanya, még megtanulhatod. Majd úgy 80 évesen.
Ha már személyeskedtél.

[ Szerkesztve ]

(#24) Raysen623 válasza Viktor77 (#23) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

A vicces, de leginkább szánalmas az ahogyan itt rinyálsz több hozzászólás óta. Ráadásként meg nekiesel a fórumtársaidnak is, és még nincs vasárnap se. Sebaj, majd a moderátor kikúr téged is a PH-ról 3 nap pihenővel legfeljebb. Válasszal ne is méltass, mert nem érdekel.

Témához is szólva: az Asrock lapokkal még nincs tapasztalatom, de a kisebbik tetszetős. Bár én max 30k körül veszek deszkákat.

[ Szerkesztve ]

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#25) Sanya válasza Viktor77 (#23) üzenetére

Sanya
(PH! nagyúr)

"Vicces, ahogy nyomjátok az AMD-t. Ja, nem, inkább szánalmas."

Mert egyebekben mit nyomassanak? melyik proci jelent meg az elmúlt hónapban, amiről sokan beszélnek? Most komolyan. Kérlek.

(#26) hokuszla válasza Sanya (#25) üzenetére

hokuszla
(fanatikus tag)

sanya
kevesebb borpálinkát végy magadhoz

2500k 8GB 270x(még) 128+1024GB no warez

(#27) b.

b.
(PH! addikt)

Most a B350 ben nem lehet tuningolni?Vagy CF nem megy? vagy miben más mint a 370?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#28) Raysen623 válasza b. (#27) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Ha jól értettem a leírtakat, akkor CF hiányos. De lehet a CF-et tudja és az SLI-t nem. :DDD

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#29) Fryskitt

Fryskitt
(őstag)

Jesszus, lemaradtam. 300e egy processzor? Vazze. :Y :O

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#30) Sanya válasza Fryskitt (#29) üzenetére

Sanya
(PH! nagyúr)

van többért is: [link]

jelenleg 8898 usd, azaz kb 2.5 millió forint + áfa

(#31) kretenallat válasza b. (#27) üzenetére

kretenallat
(senior tag)

CF mindkettőben megy, az SLI a B-ben hiányzik, nekem úgy rémlik.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#32) Tidus válasza bacsis (#8) üzenetére

Tidus
(őstag)

Én éppen azt akartam írni hogy milyen gagyik ezek az AMD deszkák.
Felszereltségben, és kinézetben egyaránt.
Egy pozitívumuk van, hogy olcsók. De ha valami semmilyen formában sem tetszik, az kerülhet akár mennyibe is. Sőt akár utánam is dobhatják, akkor sem ...

..."Fortune favors the bold"...

(#33) kromatika

kromatika
(PH! kedvence)

Nekem ki mondottan tetszenek ezek az Asrock lapok.

(#34) John Rose

John Rose
(fanatikus tag)

Remélem a Ryzennel magára talál az AMD és újra lesz egészséges piaci verseny. Mondom ezt Intel procis Pc-vel. úgy, hogy Fx 6300-ról mondtam le.

Keresek Thomson RC560 távvezérlőt

(#35) b. válasza kretenallat (#31) üzenetére

b.
(PH! addikt)

És OC is megy mindkettőben?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#36) Scholes9 válasza shiftac (#20) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Jó meglátás, nevetséges :D

(#37) ForRedGlory

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

Valaki magyarázza már el, hogy mi ez az alza.hu...

Ez a "magyar" leírásuk a Switchre: "Játékkonzol - One új játékkonzol kapcsoló egy japán gyártó egyesíti a nagy játékkonzol a TV, köszönhetően a moduláris felépítés lehetővé teszi az egyidejű használata egy hordozható konzol két integrált levehető vezérlő Joy-Con, és hajtja Tegra chipset Nvidia"

Google fordítós oldal? 122.000 Ft a Nintendo Switch, miközben más hivatalos helyen 109.000 Ft? :W

Ez most valami vicc akar lenni? Másik aloldalukon a szöveg fele magyar, fele angol. wtf :U :F

[ Szerkesztve ]