Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waterman_

    aktív tag

    idehaza van egy videoton erősítő, meg hozzá két hangfal. ha a fal felé fordítom, akkor is ugyanúgy szól. kipróbáltam, beraktam az egyiket az ágyneműtartóba, annyit vettem észre a hangzásképben, hogy halkabb lett, de mindenhonnan szólt. aztán van egy 4.0-ás rendszerű philips mini hifim, ezen már néha kihallom a stereo hangot, nagyon ritkán. aztán hugomnak van két darab apró hangszórója a számítógépéhez, ott ha bedobom egyiket a fiókba, akkor semmit nem vátozik a hangkép, csak valami zörögni kezd. állítom ezek közül mind omnidirekcionális.. ellenben egyszer kipróbáltam egy b&w 803d hangfalpárt, na azok nem voltak omnidirekcionálisak. az igencsak stereo volt. úgyhogy ezekben az usb-s valamikben az omnidirekcionális hangzás az nem fícsör, hanem bug, mert egy valamire való hagrendszerben meg tudom különböztetni az irányokat. :DD (különben ha omnidirekcionálisan akarok rádiót hallgatni, akkor kimegyek a közeli vasúti aluljáróba és olyan omnidirekcionális hanghatású lesz a legmonóbb rádió is, hogy utána fura a csend)

    [ Szerkesztve ]

    ..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

Új hozzászólás Aktív témák